Strana 69 od 398 PrvaPrva ... 1959676869707179119169 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 681 do 690 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #681
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od cheva Pogledati poruku
    Pravo da ti kazem gledao sam SAT patrolu i znam da su pominjali kako je put jako uzak,kako na pojedinim delovima ima blata i kako nije bas u sjajnom stanju,a po tome sto se i dalo videti i sam bi zakljucio isto.
    Aman, Alvirovic vise ne zna gde bije!!! Put je kompletno asfaltiran i bolji je nego vecina u puteva u Srbiji. Igrom slucaja sam bio istog dana kada i ekipa Sat-a i nisam mogao da verujem koliko su neistina i gluposti naveli.

  2. #682
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Kad god isao na SP i koliko god snega na putu bilo, put je UVEK bio ok. No, "ne lezi vraze", ja sam za to da ih malko kritikuju preko TV-a, kako bi bili jos bolji! Da se ne opuste

  3. #683
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    Kad god isao na SP i koliko god snega na putu bilo, put je UVEK bio ok. No, "ne lezi vraze", ja sam za to da ih malko kritikuju preko TV-a, kako bi bili jos bolji! Da se ne opuste
    ajmo jedno glupo pitanje. malo sam citao zadnje pisanje svih vas, pa mi malo nije jasno koliko sada radi zicara na SP? Dosao bi za vikend, pa informativno

  4. #684
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    Koliko sam ja shvatio, u odnosu na proslu godinu, nova je samo kondola. Ona nije povezana sa ostalim stazama, odnosno sa cetvorosedom (Konjarnikom) i sidrom? Ustavi povezana je ako se ide kolima...

  5. #685
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Nisam bio, ali koliko sam skontao: konjarnik, suncana i gondola - ako nema vetra. Podrazumeva se da staze koje su pripadajuce datim zicama rade...

  6. #686
    Boarder u pokushaju zlox avatar
    Datum registracije
    05.01.2009
    Lokacija
    Nish
    Skije / Bord
    Crazy Creek
    Godina
    41
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    Juce smo bili do stare planine, pa evo redom iskustva. Put Nis-Svrljig je cist potpuno. Od Svrljiga do Kalne (precicom)smo naisli na deo koji je posut rizlom i ceka asfalt, i samo na 2 mesta bilo manjih smetova, ali nista strasno. Od Kalne put jeste sredjivan i na nekim delovima je stavljen nov asfalt, ali postoji deo koji nije asfaltiran i u blatu je (izmedju dna Konjarnika i Jabuckog ravnista). Nije strasno niti je mnogo dugacka deonica (mozda 1km recimo), ali cisto da se zna da tako nesto postoji. Mozda se samo nije videlo ako je na putu bilo mnogo snega.
    Sto se staza/zica tice - radile su Konjarnik, Suncana dolina i gondola sa 3 pripadajuce staze (7,7a i 7b) i staze kod gondole juce nisu bile utabane. Moram priznati da su staze ocajno lose smisljene. Do staze 7 morate fino da se izgurate (ili sa boardom da pesacite), a na stazama 7a i 7b zadnjih 300m mora da se hvata cist spust da bi ste sto manje gurali/pesacili do gondole.
    Parking ispred novog hotela nije ciscen, ali dozvoljavaju parking u podzemnoj garazi hotela, sto je veliki plus.
    Za pocetnike je svaka varijanta xtremni sport

  7. #687
    Senior Member
    Datum registracije
    19.12.2011
    Poruke
    132

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mickeu Pogledati poruku
    Koliko sam ja shvatio, u odnosu na proslu godinu, nova je samo kondola. Ona nije povezana sa ostalim stazama, odnosno sa cetvorosedom (Konjarnikom) i sidrom? Ustavi povezana je ako se ide kolima...
    Nov je i četvorosed ''Babin zub'' koji zajedno sa pomoćnim ski liftom ''Rudine'' treba da bude veza sa ostatkom skijaišta ali trenutno ne radi, bilo je ovde neke reči o tome da nisu još sproveli struju i da će možda kasnije u toku sezone da proradi.

  8. #688
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    извињавам се на омашци, мислио сам Кална- Коњарник... на горе ретко кад идем, тако да нисам обраћао пажњу...

  9. #689
    Junior Member
    Datum registracije
    25.02.2006
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Roman Pogledati poruku
    Aman, Alvirovic vise ne zna gde bije!!! Put je kompletno asfaltiran i bolji je nego vecina u puteva u Srbiji. Igrom slucaja sam bio istog dana kada i ekipa Sat-a i nisam mogao da verujem koliko su neistina i gluposti naveli.
    onda nema brige!Supish!!

  10. #690
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Doduse i ja vrlo retko idem dalje od Konjarnika... Prosle godine nijednom nisam isao autom do Doma. Vidis, Zlox kaze da gore ipak ima kratka deonica koja je u blatu.
    Ove godine cu se popeti autom, da vidim to cudo od hotela. A na skijama samo kada puste cetvorosed i tanjir (valjda je tanjir).
    Nekako vise gravitiram vec postojecim stazama.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •