Strana 356 od 397 PrvaPrva ... 256306346354355356357358366 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.551 do 3.560 od 3970

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #3551
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Takodje stoji da Suncana i Konjarnik nisu prohodne. Nadam se da su zatvorene zbog takmicenja, mada na kameri ne vidim kapije...

  2. #3552
    Super Member
    Datum registracije
    06.12.2012
    Lokacija
    Pirot
    Skije / Bord
    Head Supershape crveni SL / VIST GS 614 FIS
    Godina
    34
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Informacija je da ce biti zatvorene od 1. do 5. februara.
    http://i.imgur.com/yKmeoai.jpg?2

  3. #3553
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Sinoc sam zvao naseg druga Djelu, za one koji ne znaju Djela upravlja gondolom, i informacije su sledece... juce je duvao strasan vetar tako da su vec oko 13.30 pogasili sve instalacije. Preko dana jeste plus ali nocu padne dobar mraz te je u najavi da ce vestacki osnezivati staze. Pored staza sneg deluje siromasno ali utabanog snega ima dosta a ocekuju krajem nedelje jos 10-20cm padavina. Konjarnik i Suncana bice zatvorene do petka zbog takmicenja. Ne ocekuju probleme u smislu nedostatka snega...
    Ovo je sve iz prve ruke...

  4. #3554
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Od jutros je poceo sneg da provejava. Nadam se da ce se pretvoriti u vejavicu...

  5. #3555
    Junior Member
    Datum registracije
    21.01.2016
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    @Roman

    Hvala za ove vesti iz prve ruke! Meni, a verujem i drugima koji prate stanje - dosta znače.

    Veliki pozdrav

  6. #3556
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Boga mi, padalo je celu noc... U ataru sela Crni vrh je palo 5cm a na skijalistu vise, sto se i vidi na kamerama Skijalista Srbija... Ono sto me je zbunilo to je da na Konjarniku ratrakt nije ni prosao. Najveca promena je na cetvorosedu Babin zub gde se vise ne vidi trava.
    Inace mi sutra mi idemo put planine, ako nekome treba pomoc ili ne daj boze nadje se u nevolji nalazimo se tik pored crkve u selu Crni vrh...

  7. #3557
    Junior Member
    Datum registracije
    21.01.2016
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Zna li neko kakav je put od Svrljiga do Kalne. Mislim, znam da je loš, ali da li ga makar redovno čiste ?

    Idem za vikend na planinu pa se nešto mislim da posle dužeg vremena ponovo prođem tim putem.

  8. #3558
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Palo je oko 13cm novog snega.....

  9. #3559
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    @antiR3ality@
    Taj put se ne cisti uopste... Ja licno volim da tuda idem ali je malo zajebano kada ima snega. Jednostavno ne razlikujes krivinu od pravca i zavrsis u jarku ili livadi, a pri tom nema s signala za mobilni tel. Ja ti preporucujem auto putem do Paracina, preko Cestobrodice na Zajecar pa Knjazevac, Kalna i uz planinu. Cestobrodica se dobro odrzava a put je kompletno nov, moze brzo da se vozi a i jeftinije je zbog putarine... ipak odluka je tvoja, sretan put pa se mozda vidimo na planini...

  10. #3560
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Samo pratiš travčice u snegu, one su pokazatelj ivice puta i uključi navigaciju da najavi krivinu...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •