Strana 299 od 398 PrvaPrva ... 199249289297298299300301309349 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.981 do 2.990 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #2981
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

  2. #2982
    Member
    Datum registracije
    13.12.2013
    Godina
    47
    Poruke
    51

    Podrazumevano

    Rade samo 7-ice, ima 4-5 cm neutabanig snega. Toliko ima ljudi da je svako mogao da se potpise na stazi i ostavi svoj trag. Sneg je težak i spor, magla bez naznaka dizanja. Ali snezna je atmosfera, ne više prolećna pa su svi malo zivnuli

  3. #2983
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    na kameri sam pre par trenutaka video nekoliko SS-ovaca na dnu babinog zuba, lopataju ulaz, ako to nekom nesto znaci..
    Priložene slike Priložene slike

  4. #2984
    Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Najkriticnije ce na stazama biti za naredni produzeni vikend (tacnije interval subota- ponedeljak) kada ce temperature tokom dana ici i do 5-6 stepeni iznad nule .............

    Mora da padne bar jos 10-15 cm snega .............

    Verujem da ce pustiti Babin zub, a Konjarnik i Suncana ............. ako i prorade to ce biti kratkog daha. Ja sam resio da odem krajem februara ......

  5. #2985
    Junior Member
    Datum registracije
    22.12.2012
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Danas skijao, radile 7,7a,7b.. Vreme bilo od magle do sunca, od tvrdih staza peglanih tabacima na pocetku do mekanog I teskog snega od 11do2 pa tamo oko 2 do kraja opet pomalo stegnulo. Da rade sve staze bio bi potpuni uzitak ali nismo se pokajali ipak moze da se skija I Stara planina je sama po sebi vizuelni I respiratorni dozivljaj

  6. #2986
    Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od disq Pogledati poruku
    Danas skijao, radile 7,7a,7b.. Vreme bilo od magle do sunca, od tvrdih staza peglanih tabacima na pocetku do mekanog I teskog snega od 11do2 pa tamo oko 2 do kraja opet pomalo stegnulo. Da rade sve staze bio bi potpuni uzitak ali nismo se pokajali ipak moze da se skija I Stara planina je sama po sebi vizuelni I respiratorni dozivljaj
    Ovo su dobre vesti, mada temperatura nije prelazila 2 podeok iznad nule. Kazu da ce slicno da bude i sutra, a nocas najavljuju jos malo snega ........
    Za vikend, sada vidim pominju temperaturu od cak 7 stepeni ............. kacamak u najavi

  7. #2987
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Mi idemo danas popodne, pa sta nam bog da ... Ostajemo gore sve do narednog vikenda, pa ako je neko raspolozen za druzenje i zajebanciju ... Sa druge strane ako neko upadne u proble a mozemo da pomognemo nalazimo se u novoj kuci ispod crkve u selu Crni vrh

  8. #2988
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    @Roman
    ono sto ce mozda da vam izvadi situaciju su nocni mrazevi:
    http://www.yr.no/place/Serbia/Other/Babin_Zub/long.html
    Srecan put i da vas vreme posluzi!

    Slobodno cepajte "macak road", prvih nekoliko kilometara od Srvljiga i poslednjih 3-4km ispred Kalne su fenomenalni, a ostatak je zakrpljen sem kod izlaza na visoravan, ima par udarnih rupa u desnoj traci, to je sve..

  9. #2989
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Pa nego kako... ja za drugi put ne znam, salim se. Da, da skoro nije bio u boljem stanju. I hvala na lepim zeljama...
    Znate gde smo, opet kazem zafrkancija ili problem, sve sto mozemo da pomognemo, nova kuca kod crkve, selo Crni vrh.

  10. #2990
    Super Member vlada019 avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Knjazevac
    Poruke
    802

    Podrazumevano Stara planina : Skijanje za dan zaljubljenih – foto (14.02.2014 )



    Pred sam početak produženog vikenda i na sam dan zaljublenih Stara planina je prepuna turista.

    Smeštajni kapaciteti na Staroj planinu su odavno puni, a turisti iz časa u čas pokušavaju da pronađu slobodan smeštaj.


    Trenutna temperatura na Staroj planini je oko -1 °C, put ka ski centru je suv i prohodan.Vožačima savetujemo da pripaze na pojavu odrona.Danas se temperatura u ski centru Stara planina kretala u rasponu od -4 °C do 0°C, dok je vetar duvao brzinom od 2-4 m/s.U funkciji su staze na Jabučkom ravnistu 7 ,7a ,7 b i dečija traka.Ostale staze se saniraju ok kiše koja je padala proteklih dana.


    Visina snega na Staroj planini je van staza 13cm, dok ga na stazama ima u visini od 15 - 25 cm.Na Zlatiboru snega ima u visini od 3 cm, a na stazama od 5 -35cm.Na Kopaoniku snega van staza ima oko 6 cm, dok ga na stazama ima u visini od 11 do 40 cm.


    U našoj današnjoj fotogaleriji možete videti kako je izgledao dan zaljubljenih na Staroj planini:


    Detaljnije . ..
    http://www.staraplanina-babinzub.info

    http://www.knjazevac.org.rs


    Najsvezije informacije vezane za Opstinu Knjazevac i njenu okolinu.....
    Stara planina - Babin zub - Banjica - Baranica - Ravna - ...itd
    Prodaja placeva i nekretnina Stara planina
    http://nekretnine.knjazevac.org.rs/

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 8 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 8)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •