Strana 276 od 398 PrvaPrva ... 176226266274275276277278286326376 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.751 do 2.760 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #2751
    Junior Member
    Datum registracije
    28.01.2012
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    da li će 15.12. biti popusta na ski pas ?

  2. #2752
    Super Member
    Datum registracije
    06.12.2012
    Lokacija
    Pirot
    Skije / Bord
    Head Supershape crveni SL / VIST GS 614 FIS
    Godina
    34
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    ^Imace popust

  3. #2753
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.02.2004
    Skije / Bord
    Da/Rado
    Poruke
    245

    Podrazumevano

    ja evo pijem kahvu i idem danas gore, pa kako bude...
    jedino guzva i moj mali skijas, ali dobro,
    ne moze sve da bude idealno...malo planinskog vazduha, na kraju krajeva nece skoditi...
    Maynard,Adam,Justin,Danny.

  4. #2754
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Problem sa ludacima i divljacima na stazi postoje odavno i skoro svuda. Bez uvrede, ali radi se uglavnom o "lokalcima" koji dođu da se izdivljaju i divljaju iz razloga zato što tu "skijaju od rođenja" a sada su došli "tu neki turisti koji prave gužvu na njegovoj planini". Često čujem priče ličnih poznanika Knjaževčana i Piroćanaca koji protestvuju zbog komercijalizacije planine jer im to "smeta". To su oni što su "nekada peške išli uzbrdo i tabali stazu". U takvoj postavci stvari sve te nazovi "ludake" uglavno neko poznaje, ili zaposleni na stazi, ili gorska služba, ko već... Tako i da ga uhvate da divlja prođe sa opomenom.

    Lično sam prisustvovao kada je na Torniku par njima oduzet ski pas i kada su udaljeni sa skijališta ali su i par puta bili samo opomenuti jer se videlo da se poznaju. Ali isto tako i na SP su par puta "samo" opomenuli "ludake" a ti ludaci su bili "treneri ski klubova" ili lokalni poznanici (komšije, drugovi) itd i nisam video da je neko udaljen.

    Ja sam već pisao da sam najviše problema na SP imao jednom sa decom iz ski kluba na Konjarniku i opomenuo trenera ski kluba Knjaževac da mu deca "divljaju" po stazi na šta je on iskulirao situaciju i rekao u fazonu: "pa deca su to, šta ću ja sad?".

    A što se tiče otvaranja, da smo čudan narod, jesmo... Svi su se ponadali da će za smešne pare da se izvozaju po planini a ne da je ovo komercijalni događaj.

  5. #2755
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Divlje se svuda po stazi,to je cinjenica.... ima svakakvih umesljenih skijasa ali nazalost ako sami ne4 vodimo racuna da nas neko ne zvekne tesko da ce nam ovi iz skijalista ili neka redarska sluzba pomoci....opening je kao i svuda posecen,svi su se uzeleli snega plus sto ima tu medijsku propracenost pa se stvaraju dodatne guzve.... kako god,ovakvo suncano vreme je kao stvoreno za uzivanje na planinama,steta je to propustiti bez obzira na sve....

  6. #2756
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    EVO SITUACIJE PRVOG DANA SA OTVARANJA.... RAJ ZA OCI I DUSU
    http://www.youtube.com/watch?v=yDenAmYO2As

  7. #2757
    Ski legenda dedinac avatar
    Datum registracije
    12.02.2012
    Lokacija
    Vranje
    Godina
    50
    Poruke
    294

    Podrazumevano

    Film za merak.

  8. #2758
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    hvala pogodilo se sve kao iz bajke,vreme ,staze... bar jos nedelju dana ce potrajati ovakvo vreme,idealno za planine,sneg,skijanje....

  9. #2759
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    danas, sa live kamere
    Priložene slike Priložene slike
    • Tip datoteke: jpg sp.jpg (40,2 KB, 118 pregleda)

  10. #2760
    Junior Member
    Datum registracije
    11.12.2013
    Godina
    48
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Malo me iritira stav "necemo komercijalizaciju... " bez toga nema ni para... a bez para istok Srbije ce biti tu gde jeste... drzava im napravi hotel, zaposli 100 ljudi, napravice jos 5 hotela, zaposlice jos 1000 njih... ali ne, lakse je raditi u nekom javnom preduzecu i kukati kako Beograd pokrade sve pare.... koje pare? Od onih fiskalnih racuna koje ne izdaju gore u baru pored ski staze?

    Sorry, ako sam smorio.. otisao off... necu vishe.

    Elem, ovog momenta u hotelu je tacno 9 soba zauzeto, nadam se da ce sutra moci da se skija bez guzve!!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 10 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 10)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •