Strana 275 od 398 PrvaPrva ... 175225265273274275276277285325375 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.741 do 2.750 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #2741
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    skija, skija, samo sacekaj da se ljudi zavrse sa skijanjem


  2. #2742
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Dok čekate 20min u tom redu, šaljite slike, utrošite pametno vreme

  3. #2743
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Ozbiljno,pisite kakve su staze i da li ima guzve,ako ima ne bih da dolazim sutra... Terali me poznanici da idemo na opening na Kop,ja sam znao da ce biti katastrofalna guzva zbog niske cene pass-a pa nisam isao,oni otisli i skroz se smorili...

    Dakle,ajmo nesto konkretno!

  4. #2744
    Junior Member
    Datum registracije
    11.12.2013
    Godina
    48
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Obezbedjenje je totalno neorganizovano. Neko ce se na kraju povrediti, jer se svi guraju kao da cekaju da udju u GSP.

    Prvi put sam na s.planini, pocetnik sam i plava staza mi je jedini izbor. Ne kapiram zasto je na ovako kratkoj stazi napravljena gondola...

  5. #2745
    Member
    Datum registracije
    08.02.2012
    Godina
    36
    Poruke
    36

    Podrazumevano

    samo sto sam dosao sa stare planine.... prvi put sam bio gore i odusevljen sam celom planinom, verujem da ce za koju godinu da bude rame uz rame sa kopaonikom, a ja cu sigurno ako ne ove...sledece opet otici.
    sto se tice samog ski openinga otisli smo sa namerom da skijamo 3 dana, ali smo skijali samo juce i danas nesto malo prepodne, poklonili svoje ski passove i vratili se kuci, jer bukvalno se cekalo i po pola sata na gondolu(u 11h...mogu misliti sta je bilo posle 12), da bi se spustio za 2-3minuta...tako da stvarno treba da imas debele zivce da bi ostao ceo dan, u funkciji su 3 staze, koje su skroz prekrivene vestackim snegom i super su uredjene, ali jednostavno preveliki broj skijasa i temperatura koja je u plusu ucine svoje, te je staza od 13h vec bezveze...
    poceli su da sredjuju stazu konjarnik, i prenose tamo topove ali to sigurno nece biti u funkciji do sledeceg vikenda, da su za ski opening otvorili jos neku stazu bilo bi mnogo bolje, ali sta je-tu je...

    @random8 gondola manje-vise nema veze sa tim stazama tu, ona je tu NAJVISE zbog novog hotela, a sa gondole kad sidjes imas staza i na drugoj strani(samo sto ovaj vikend nisu bile u funkciji), kad odes na drugu stranu, pa spojis par staza, e onda mozes da se vozis kao covek i onda ta gondola ima nekog smisla....

    sve u svemu, kome je stara planina blizu, moze slobodno da ode, a ko treba da prevali neki veci put, savetujem mu da saceka jos padavina pa da onda ode i nece se sigurno pokajati...

  6. #2746
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sinisha Pogledati poruku
    skija, skija, samo sacekaj da se ljudi zavrse sa skijanjem

    ja se zaista izvinjavam,posto sam forum pratio preko telefona nisam video sliku inace ne bih napisao prethodni post

    kao red za benzin devedesetih!!!

  7. #2747
    Junior Member
    Datum registracije
    20.10.2012
    Godina
    52
    Poruke
    15

    Smile

    Citirati Originalno postavljeno od random8 Pogledati poruku
    Obezbedjenje je totalno neorganizovano. Neko ce se na kraju povrediti, jer se svi guraju kao da cekaju da udju u GSP.

    Prvi put sam na s.planini, pocetnik sam i plava staza mi je jedini izbor. Ne kapiram zasto je na ovako kratkoj stazi napravljena gondola...
    Druze kako sam kazes pocetnik si i nemoj se zamarati gondolom...!
    Sto se tice obezbedjenja razmisli logicki nemogu oni skijati sa 1.000 i vise ljudi,ali kada budes naucio da skijas shvatices koliko su oni profesionalni u tom poslu....

    p.s. mi malo stariji smo nosili skije lift je bio san,tako da ako zelis da naucis nije bitan ni lift(gondola) ni broj skijasa na stazi.....

  8. #2748
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CLAMER Pogledati poruku
    Druze kako sam kazes pocetnik si i nemoj se zamarati gondolom...!
    Sto se tice obezbedjenja razmisli logicki nemogu oni skijati sa 1.000 i vise ljudi,ali kada budes naucio da skijas shvatices koliko su oni profesionalni u tom poslu....

    p.s. mi malo stariji smo nosili skije lift je bio san,tako da ako zelis da naucis nije bitan ni lift(gondola) ni broj skijasa na stazi.....
    ne bih se slozio sa vama za ovo sto ste naveli...guzve su upravo razlog za odustajanje mnogih!

    moja supruga je odustala od skijanja bas zbog kretena koji lete pocetnickim stazama,konkretno Masincu (koji bi trebao da bude staza gde pocetnici uce) gde stalno izlecu idioti sa 40-50km/h i glume ludilo!!!
    Jedan lik ju je oborio iduci unazad i snimajuci kamerom pa sam kretena morao da hvatam za vrat!!!

    to sto ste se peske peli na brdo noseci skije u rukama...pa sta?
    nekad se lepo zivelo i bez mobilnih telefona i web-a jel tako?

    da li kazete da treba da budemo prezadovoljni iako pola sata cekamo u redu za zicu? da li nam je neko poklonio pass ?

    decko iz prethodnog posta samo zeli najbolje za svoj novac,nista lose nije mislio,u pravu je za svaku rec,konkretno-lose je organizovano.

    no,ako ste vi zadovoljni time-pozdravljam!
    svako ima pravo na svoje misljenje i svoj ugao gledanja!

    pozdrav i ziveli

  9. #2749
    Junior Member
    Datum registracije
    20.10.2012
    Godina
    52
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Slazem se ja sa tobom sto se tice tih takavih kako god da si ih nazvao
    ali o oni su na kraju krajeva platili pass,e sad sto su neodovorni i ludi,pijani....to je problam cele drzave a ne skijalista.
    Jedno moje misljenje ali skroz dobronamerno:
    1.Sve i da je moj najrodjeniji nikada ali nikada ga ne bih odveo da uci na openingu pogotovo na ovr tri staze
    2.Odveo bih ga radnim danima kada je opste poznato da nema guzve
    3.Svako ko je mislio da ce naskijati za 570din danas je bio razocaran velikom guzvom
    4.Danas je bilo dosta bugara kojima nista nije smetalo
    a zasto?
    zato sto skijaju za 5e a kod njih je 30 i vise
    5.Danas bi i legendarni Stenmark imao problema na stazi zbog guzve i ludaka
    Sve u svemu tako je kako je i nisam mislio da decko treba treba da odustane...
    Smo malo bolja organizacija zbog ucenja a kada bude naucio i njemu ce smetati pocetnici na openingu....
    Oduzio sam ga mnogo ali fora je u tome da ne treba ocekivati i traziti vise od planine u trenutnoj situaciji
    Pozdrav i za tebe druze i uvek moze bolje...

  10. #2750
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    @ CLAMER @
    Greska... ONI su problem skijalista, i veruj mi ninic je potpuno u pravu. Dve godine u nazad postoji problem sa organizacijom na SP. Od prosle godine je postalo evidentno da se sve podredjuje livadama pored hotela a na ustrb ostalog dela skijalista.
    Jednostavno ljudi koji su zaduzeni za funkcionisanje staza ne rade kako valja... na zalost

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •