Strana 245 od 398 PrvaPrva ... 145195235243244245246247255295345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.441 do 2.450 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #2441
    Junior Member
    Datum registracije
    24.12.2009
    Godina
    37
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    Danas je vreme bilo super, ujutru malo maglovito, bez guzve
    Priložene slike Priložene slike

  2. #2442
    Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Izgleda carobno, vidim najavljuju se nove padavine za sredu, cetvrtak i petak ........

    Kakva je situacija na putu Knjazevac-Kalna i Kalna-Jabucko ravniste, jer su potrebni lanci?

  3. #2443
    Senior Member Dejano981 avatar
    Datum registracije
    06.01.2012
    Godina
    42
    Poruke
    129

    Podrazumevano

    a u vikend ce verovatno biti najveća guzva do sada, iz nisa ima organizovana 3 busa i bar 1 mini bus, plus solo organizacije...

  4. #2444
    Junior Member
    Datum registracije
    24.12.2009
    Godina
    37
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    Put je juce bio cist, nema potrebe za lancima

  5. #2445
    Member
    Datum registracije
    31.01.2012
    Poruke
    90

    Podrazumevano

    Evo slike od vikenda i ostale vesti...
    http://www.staraplanina-babinzub.inf...eo-10-02-2013/

  6. #2446
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    @ioannes65:
    Druze, jel nije problem da nam napises neke tvoje utiske od vikenda I sam attachujes neke svoje slike umesto sto nam svaki put ostavis link ka nekom sajtu?!? Zamisli kad bi ja sada otisao u neku drugu temu, recimo nekog zapadnog skijalista I svaki dan ostavljao link ka njihovom sajtu?!? Bzvz jel da? Ovaj forum je zamisljen da mi sami napisemo nesto svoje, a ne da radimo kopi pejst na tudje sajtove.. Nervira me to, skontali smo, postoji sajt taj-i-taj i on sadrzi slike I info sa BZ I to je to, cao-zdravo, ne moras svaki put da ostavljas istu stvar, pocinje da smara.. Jel smeta to jos nekom il' sam ja prso??? <OFF TOPIC>

  7. #2447
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    +1 potpuno se slazem sa ovakvim stavom , ako ne mozete sami da napisete par recenica nemojte ni pisati.

  8. #2448
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    @ioannes65:
    Druze, jel nije problem da nam napises neke tvoje utiske od vikenda I sam attachujes neke svoje slike umesto sto nam svaki put ostavis link ka nekom sajtu?!? Zamisli kad bi ja sada otisao u neku drugu temu, recimo nekog zapadnog skijalista I svaki dan ostavljao link ka njihovom sajtu?!? Bzvz jel da? Ovaj forum je zamisljen da mi sami napisemo nesto svoje, a ne da radimo kopi pejst na tudje sajtove.. Nervira me to, skontali smo, postoji sajt taj-i-taj i on sadrzi slike I info sa BZ I to je to, cao-zdravo, ne moras svaki put da ostavljas istu stvar, pocinje da smara.. Jel smeta to jos nekom il' sam ja prso??? <OFF TOPIC>
    +1

    Pogotovu što kada uđem nema novih slika (u mom brouzeru)!

  9. #2449
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    @to.all
    Da me ne shvatite pogresno, sam taj sajt je oke, pun lepih slika i informacija i pozdravljam to ali nije potreban takav presing, samo proizvodi kontra-efekat. Imam ga u bukmarku, ZNAM da na njemu kacite nove slike i prichice i nije mi potrebno svaki put crtati da on postoji. Ako sam ja to primetio, 100% sam siguran da i drugi forumasi koji prate Novosti sa Stare Planine jesu isto to uradili, dakle videli, skontali i to je to. Vise volim da "odmotam" forum i da vidim nove slicice u postovima, nego da se setam sa linka na link.

    Opet, sajt vam je oke i samo nastavite ali ostavite forumu da bude ono sto jeste - forum sa misljenjima forumasa, njihovim licnim slikama i utiscima, problemima, pitanjima, varnicama, svadjama i slicno, a BEZ floodovanja sa jednim-te-istim linkom u svakom postu od 29.januara ove godine na ovamo.

    @ioannes65:
    Ne bih imao ama bas nista protiv da "capis" nekoliko slika sa tog sajta i da ih zakacis ovde i napises bukvalno bilo sta pored njih, makar samo i datum kad su slikane, a na kraju da ostavis isti taj link sa objasnjenjem da ostatak galerije postoji tamo - to bi vec bilo mnogo korektnije, zar ne?!?

  10. #2450
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    Иоанес65 је наш драги Ђела, иначе запошљен у ЈП ,,Скијалишта Србије'' Тако да су информације свеже и проверене
    Чоек је слаб на речима, ал зато његова дела говоре сама за себе
    Боље да не пише, кренуће Вук центрифугу :*


    Опустите се и уживајте

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •