Strana 236 od 397 PrvaPrva ... 136186226234235236237238246286336 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.351 do 2.360 od 3970

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #2351
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    cao, nije me bilo par dana ovde, a iskreno me mrzi da citam unazad, kako je na bz?
    da li ima snega? planiramo oko 15-stog na vikend

  2. #2352
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    ako bi mi neko pomogao, da mi objasni kako da postavim slike ovde, stavio bih par komada sa mog skijanja. bio sam nedelju dana u nemackoj, u gostina, a posto znaju da sam lud za skijanjem, malo me vodili na isto. bio na po dan u garmisu, kizbilu i skiwelt-u. ne znam sat bih vam rekao, napisao....
    skoro pa da sam mislio da sam umro i otisao u raj

  3. #2353
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    Кицбил и фотке за остале ски центре у темама за њих
    Ако сте већ били тамо, на Старој немате шта да тражите, сем добрих људи, добре клопе, гостопримства и ДИВЉЕ ПЛАНИНЕ Скијање није неко, брзо досади, па или да помажете људима, или да се забијете у неки задимљени кафић, или да јурите промотерке и познате личности да их давите да се фоткате са њима и слично

  4. #2354
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    bio sam tamo sad i ko zna kada ponovo. nista od tvojih ponudjenih predloga nije bio moj cilj. ne znam cemu ovakav komentar? vidi, sto sto zivim u beogradu ne znaci da sam kreten, snob ili nesto slicno. prvo, rodjen sam u zajecaru, mnogo pre nego sto si se ti i rodio, a mozda i pre tvojih roditelja. hteo sam ljudima sa foruma da kazem kako je tamo, a mozda se i neko od ovih nasih slepaca iz JP skijalista sete da nesto slicno urade i kod nas. a skijanje na bz volim i uvek rado dolazim...

  5. #2355
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    не знам шта фали мом коментару Само сам вам реко шта можете, а шта не можете да очекујете

    Једино ако сте нешто лоше сконтали, онда се извињавам.
    Е сад, да нисте можда били и сениорски, државни првак Србије у скијању?

  6. #2356
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    sine, ne preteruj. volim da skijam i to radim iz zadovoljstva. bio sam u par skijaskih centara, sto ovde, sto napolju. nemam opremu za prikazivanje, vec za skijanje. znaci, nisam od onih sto odu na planinu da bi videli i bili vidjeni. volim bz, ali ne i glupi hotel koji je gore napravljen. zeleo sam ljudima da kazem da za priblizno isti novac mogu da odu na skijanje u centar gde ima oko 200km staza, a ne na fensi kop. samo me plasi, a to sam vec napisao da sam misljenja da se bz nece tako lako razviti, jer mu nece dozvoliti kop.

  7. #2357
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Korespodencija vam nesto ne ide.Bolje da je obustavite.
    Zemljak mozda ti nije trebala ova zadnja recenica ,a?
    Pripisacu to tvojoj mladosti i mladoj krvi , pa valjda smo i mi bili takvi ,posto imam isto godina kao mickeu pa mozda imam prava da prokomentarisem.

    Inace nadam se da ce sutra biti moguce skijanje ,zbog najavljenog vetra .
    Ja i moja porodica bi trebalo da budemo tamo ujutro u punom sastavu i svi na skijama.

  8. #2358
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    kilimaker, u oravu si. imao sam dobru nameru, ali ne vredi. svi se nadamo snegu i lepom vremenu. ja bi trebao da sam 15-tog na bz. valjda ce ostati malo snega i za mene....

  9. #2359
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    Извињавам се што сам уопште било шта писао, нисам требао, ал сад готово... Нећу више

  10. #2360
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Ma samo ti pisi ,kao sto si i do sada pisao i ne brini ,ovo jeste malo bilo onako ,ali idemo dalje ,nema ljutnje

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •