Strana 220 od 397 PrvaPrva ... 120170210218219220221222230270320 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.191 do 2.200 od 3970

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #2191
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Ljudi, u kakvom su stanju staze ovih dana? Mislim se da odem u subotu pa da proverim da nema bas preterano kamenja na Suncanoj i Konjarniku

  2. #2192
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Sudeci po kamerama od pre pet minuta, gore je prelepo vreme i verovatno odlicne staze. Nek se javi neko ko je gore, ako ima takvih.

    ***evo, sada je tacno 12:32h, vreme mog posta po forumu je: Today, 05:30 ***
    Izmenio/la macak011; 17.01.2013 u 05:31. Razlog: *vreme ostavljanja posta - za admina

  3. #2193
    Junior Member
    Datum registracije
    22.09.2012
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Kamenja nema na stazama,vreme danas odlicno,jutros napadao malo novi sneg a malo poceo da pada i oko 15h i 30m).Staze odlicne,pola utabane,pola neutabane,pa ko gde voli.

  4. #2194
    Hooked vuca avatar
    Datum registracije
    20.01.2011
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    72

    Podrazumevano

    Nikako da izdvojim par minuta i prokomentarisem neke stvari ...

    Generalno, Stara Planina polako pocinje da lici na pravi ski centar, sto me jako raduje. U nedelju (13.01) sam bio prvi put ove sezone. Bilo je minimum 700 skijasa, po slobodnoj proceni, mozda i vise. Lepo je videti onoliki broj ljudi, uvek nekog ima u redu za ski lift, lici bre na ozbiljan ski centar

    Primetio sam zanimljive sitnice koje nekome "zivot znace" - recimo set srafcigera na izlazu sa cetvoroseda "babin zub" ... investicija od 10ak evra, ali se neko potrudio da borderima obezbedi alatke koje im, kao sto rekoh "zivot znace". Lepo je znati da na samoj stazi mozes da "doteras" opremu, bez da vukljas sa sobom srafcigere u rancu.

    Takodje su zanimljive one table sa natpisima vrhova, lepo izgleda.

    Ljudi koji gore rade su sasvim korektni obzirom na to kakva sve stoka dolazi da "skija". To se stoji po sred staze, stoji se na prolazu za skener, puse se cigare, izlezavaju se ... pa skloni se 10 metara dalje pa se izlezavaj, ne bas tu gde svako treba da prodje da bi usao na ski lift ...

    Staze su generalno dobre, i sa ovoliko malo koliko ih ima, ima ih za svaciji ukus. Lepo su sredjene na pocetku dana, i u nedelju konkretno, su tako izdrzale do podneva, ali zato kasnije ... Ne razumem zasto je toliki problem bar jednom u toku dana proci ratrakom i srediti staze. Oni precesljaju sve staze posle 4 i ako ne bude snega staze su spremne za sutrasnji dan, pa za 24h opet ... to je premalo, pogotovo vikendom kada ima dosta skijasa.

    Sto se toaleta na stazama tice, tacno je, fale, ali ne u tolikoj meri da nemas gde da odes i olaksas se. Kafici su uvek tu spremni da izadju u susret Ovaj novi na vrhu konjarnika je recimo sasvim korektan za tako nesto, mada je super i za stvari za koje i jeste tu - predah, pice, klopa ... Cene su korektne, kao sto zlox rece, ima i slika, verovatno ce on okaciti pa se oni koji nisu bili, mogu informisati o cenama ...

    Put Svrljig-Kalna je generalno ok, bez ikakvih problema se stize.

  5. #2195
    Boarder u pokushaju zlox avatar
    Datum registracije
    05.01.2009
    Lokacija
    Nish
    Skije / Bord
    Crazy Creek
    Godina
    41
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    Prosle godine je na stazi Babin zub bio onaj portabl wc, mislim da sam ga video i ove godine (iskreno nisam obratio paznju ali mislim da je tamo, na pocetku zice), na ostalim stazama postoje kafici, pa su kontali da nema potrebe da postavljaju.

    Evo cena iz kafica sa vrha Konjarnika, cene su po meni sasvim OK



    Za pocetnike je svaka varijanta xtremni sport

  6. #2196

    Podrazumevano

    Cene su fantasticne..pazi to je na planini..ko dolazi iz Beograda,to mu dodje kao usteda

  7. #2197
    Hooked vuca avatar
    Datum registracije
    20.01.2011
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    72

    Podrazumevano

    Ko dolazi iz Beograda i na Kopu mu cene nisu previsoke ... realno. Jbg, limenka koka kole na Slaviji 250 din, isto kao i na kopu, ali je zato u centru Nisa 150 pa nama ispadne duplo skuplje Vazda je beogradjanima kop bio ok sa cenama, dok je nama uvek bilo skupo ...

    Inace, da, ove cene na konjarniku su stvarno krajnje korektne. Generalno, kafic lepo izgleda, lepo uredjen, odlicna basta, pichi muzika, na odlicnom mestu, lep pogled, jos ako je suncano, onda svako sedne na pice pa i da je 3x skuplje radio bi lepo ... samo sto bi ih u tom slucaju mi ovde pljuvali kako su skupi, a evo hvalimo ih ... zasluzeno!

  8. #2198
    Senior Member Dejano981 avatar
    Datum registracije
    06.01.2012
    Godina
    42
    Poruke
    129

    Podrazumevano

    ma daj da ga pljujemo nema veze sto je jeftino, poskupece srbija tralalala

  9. #2199
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Zlox zakaci slike kafica ako imas.

    Kakva je prognoza vremena za SP za vikend?

  10. #2200
    Super Member Buda avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    Sokobanja
    Skije / Bord
    Ficher progressor F19
    Godina
    52
    Poruke
    238

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •