Strana 206 od 398 PrvaPrva ... 106156196204205206207208216256306 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.051 do 2.060 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #2051
    Junior Member
    Datum registracije
    31.12.2012
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Zdravo svima
    Idem na staru Planinu od 02.01.2013. Da li neko ima informaciju, da li su staze koji su u funkciji pokrivene snegom (vestackim snegom) ili su i one progledale na pojedinim mestima?
    Kakav je put ka Staroj Planini. Idem iz Nisa, kojim putem predlazete da prodjem?

  2. #2052
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Staze mozes da vidis na web kamerama na sajtu skijalista Srbije .Ovih dana je toplije na planini nego li u gradovima zbog niskih oblaka koji drze hladnocu u nizijama.
    Sada je kao sto mozda vidis suncano na Staroj .
    Sto se tice puta ja idem iz Pirota i put je takav kakav je uvek bio ,tj nikakav ,isti kao i leti ,posto nema snega na putu.
    Ti iz Nisa trebalo bi da ides odmah na Svrljig i Knjazevac pa dalje ka Babinom Zubu, ponovo put nikakav.
    To i jeste najveci problem ovog centra ,putevi su s...ranje, narocito do sela Crni Vrh,posto se centar nalazi u najnerazvijenom kraju Srbije ,a to su zaboravljeni Knjazevac i mozda samo malo manje zaboravljeni Pirot.

  3. #2053
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    cao svima i u novoj godini. ja prosle godine, jan 2012 isao preko svrljiga za babin zub. nisam isao na knjazevac. tresibaba nije bas mnogo interesantna za voznju, posebno zimi, cini mi se...

  4. #2054
    Junior Member
    Datum registracije
    02.01.2013
    Godina
    36
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Srecna nova godina skijasi, zelim vam sve najbolje, lepe staze, jeftinije ski passove i suncane dane na planini! Ajde i pitanje da postavim, da li rade osnezivaci na Staroj planini, da li vredi otici u ovim uslovima, ili da cekam da padne neki sneg ozbiljan? Nikad nisam bio na Staroj planini pa ne znam koliko vredi u ovim uslovima da se ide...

  5. #2055
    Member AlexTheGreat avatar
    Datum registracije
    18.09.2007
    Lokacija
    VH-PA-BG
    Skije / Bord
    zrele za promenu
    Godina
    40
    Poruke
    87

    Podrazumevano

    I mene ovo pitanje muči, jer razmišljam da petak, subotu i nedelju dodjem. Na sajtu skijališta srbije ne deluje tako loše ono što se vidi na kamerama. I prohodnost staza kaže da osim konjarnika sve rade, ali kad bi čuli šta skijaši koji su bili ovih dana misle bilo bi mnogo bolje.

  6. #2056
    Junior Member
    Datum registracije
    02.01.2013
    Godina
    36
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Evo ja polazim sada put Stare Planine, na slepo jbg, pa cu po povratku da napisem sta je i kako je da bi i drugi znali situaciju... Zelim si sto vise spustanja!!!!

  7. #2057
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano izvestaj 3.1.13

    Evo upravo sam se probudio ,sa prozora hotela napolju se vidi gusta magla ,prst pred okom se nevidi,Juce je vreme bilo predivno ,suncano ,bez vetra.
    Staze :
    1 Jabucko -gondola najbolja ,cvrsta ,sa pomalo leda
    2.Babin zub -mek ,na dnu izrazito mek ,kao kroz pesak.
    3.Suncana Tvrda ,solidna ,ali sa kamencicima mestimicno.
    4,Konjarnik -ne radi.
    Temperatura preko dana oko 1 stepen
    Staze su povezane ski putevima i sve funkcionise.
    Otvoren je novi kafic na spoju izmedju suncane i konjarnika.Nocas je radio ,bili smo sinoc oko 10h.
    Vodite na racuna ,put posle sela Crni Vrh ima leda ,pazljivo na krivinama.

  8. #2058
    Member
    Datum registracije
    02.12.2012
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 12 2013
    Poruke
    75

    Podrazumevano Tako se izvestava...

    ... jasno i precizno! Bravo, Kilimaker! Ima li informacija kada pustaju Konjarnik? Prave li sneg svake noci?

  9. #2059
    Junior Member
    Datum registracije
    02.01.2013
    Godina
    36
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Upravo sam se vratio odozgo... Magle je bilo do 12h, posle toga sve savrseno, ako ne zelite da bacite omiljene skije nakon skijanja, ne nosite ih, Suncana dolina je komplet prekrivena kamencicima i kamenicama, i po ostalim ih ima ali ne koliko na Suncanoj dolini. Osnezivace pale u 16h cim ugase zicare, snega po stazi ima dovoljno, ali je zbog duzeg perioda suncanih dana izuzetno nabijen. Ne ceka se na zicarama, lepo vreme, jeftin ski pass, iako sam zakasnio jutros sa polaskom- hvala Ana, iako sam nahebao po krshnim putevima Istocno Serbskim, ja sam zadovoljan covek, i veceras cu da spavam kao beba...

  10. #2060
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Situacija od juce .
    Kao sto je receno magla do 12h ,posle podne,suncano i predivno,Staze stegnute posto magla nije dala suncu da razmeksa stazu Babin Zub.
    Sinoc je oko pola sata posle ponoci stigla magla koja je danas tako stegla da se prst pred okom ne vidi.Sedimo u hotelskom apartmanu i tuzno cekamo da se bar malo podigne magla ,bar na 50tak metara ,ali tesko .Ako se nije podigla do podneva...
    Po svoj prilici ode danasnji dan u propast i ski pasovi ...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 7 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 7)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •