Strana 16 od 398 PrvaPrva ... 614151617182666116 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 151 do 160 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #151
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    летње време у сред зиме је пробудило емоције <3
    КОњарник 2 (ало бре скијаши, није то за вас) следећи пут носим пушку, има се уштекам иза неку јелку и ћу обарам... идите на тврде стазе, не орите нам друмове...
    од Коњарника 2, остаде ништа...

  2. #152
    Junior Member
    Datum registracije
    27.02.2011
    Godina
    54
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Na ovom sajtu je objabvljeno za danas da je vreme bilo oblacno i da je padao sneg. A danas PRELEP DAN na Staroj Planini!!! Sunce milije lice, dobro pripremljene staze mame, povetarac odmara. Otvorio se divan dan na najlepsem skijalistu Srbije. U nogama sladak umor, lice preplanulo, srce puno, vidimo se uskoro.
    Pozdrav

  3. #153
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    зна ли неко кад ће четворосед бити опет пуштен у рад???

  4. #154
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SRB_PI Pogledati poruku
    зна ли неко кад ће четворосед бити опет пуштен у рад???
    a sta je sa cetvorosedom?

    planiram uskoro gore, pa me zanima...

  5. #155
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    ја јуче нисам нашао превоз, ал сам се чуо с другарима: НИЈЕ РАДИО... ал чекам да се vlada019 огласи...

  6. #156
    Super Member vlada019 avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Knjazevac
    Poruke
    802

    Podrazumevano

    Ja prenosim zvanicne informacije Srbija skijalista,Zbog toga ako je neko lose obavesten i slicno molim vas obratite se za vise informacija doticnima.Za prognoze vremena takodje se obratite navedenim sluzbama

    mi ne gledamo u ,,solju prim.aut,, ako je vreme kada je neko dosao na planinu bilo drugacije nego vreme koje stoji u izvestaju u kome stoji vreme kada se meri temp....

    Ljudi koji borave na planinaama znaju da se vreme i leti i zimi moze menjati iz sata u sat i toliko ekstremno da ide iz krajnosti uz krajnost...

    ako nekima nije dosta vise od pola metra snega i cekaju da im moje vesti nagoveste +- 5 cm snega na pola metra slozicete se da Vam to ne igra bas neku ulogu.A za one koji su planirali da se gore suncaju pa zbog nas nisu poneli pomadu ili ulje pa su ,,izgoreli od sunca,, e njima se ,,izvinjavamo,, sto je vreme bilo lepo!?

    JUcerasnji izvestaj nije stigao tj greskom je poslat prehjucerasnji ?
    u Danasnjem stoji da zicare rade ?
    http://www.staraplanina-babinzub.info

    http://www.knjazevac.org.rs


    Najsvezije informacije vezane za Opstinu Knjazevac i njenu okolinu.....
    Stara planina - Babin zub - Banjica - Baranica - Ravna - ...itd
    Prodaja placeva i nekretnina Stara planina
    http://nekretnine.knjazevac.org.rs/

  7. #157
    Super Member vlada019 avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Knjazevac
    Poruke
    802

    Podrazumevano Babin zub 40- 60 cm snega





    -
    Jutarnja temperatura koja je izmerena na Babinom zubu bila je veoma fleksibilan i kretala se u rasponu od -7 do -2 &#186;C, snega Van staza ima 40 cm, dok ga na stazama ima od 40 do 60 cm, vetar je duvao brzinom 0 do 3 m/s.Put je prohodan i redovno se odrzava zicare rade od 0900-1600 h , iako po nasim informacijama cetvorosed nije radio proteklih dana ? Nastojimo da saznamo vise informacija i obavestimo Vas sto pre.


    detaljnije http://vesti.knjazevac.org.rs/?p=14875
    http://www.staraplanina-babinzub.info

    http://www.knjazevac.org.rs


    Najsvezije informacije vezane za Opstinu Knjazevac i njenu okolinu.....
    Stara planina - Babin zub - Banjica - Baranica - Ravna - ...itd
    Prodaja placeva i nekretnina Stara planina
    http://nekretnine.knjazevac.org.rs/

  8. #158
    Junior Member
    Datum registracije
    01.03.2011
    Godina
    32
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Utisci sa vikenda: Vreme prelepo, bolje ne moze, zice su radile u subotu za popodnevno skijanje (za pre podne ne znam, valjda jesu), u nedelju pre podne nije radio cetvorosed, ali su izvozili ratrakom do sidra, sve do pola 1, tad je proradio cetvorosed. Sve u svemu, odlicna vikend destinacija, za veoma male pare, staze su vise nego dovoljne za 2 dana uzivanja u skijanju.

  9. #159
    Super Member Buda avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    Sokobanja
    Skije / Bord
    Ficher progressor F19
    Godina
    52
    Poruke
    238

    Podrazumevano

    28.2.
    Na Konjarniku minus a na Sunčanoj dolini nekoliko stepeni u plusu. Vreme idealno, staze sređene, skijalo se da ne može bolje .
    p.s.Žice radile normalno,bili smo prvi u 9h.










  10. #160
    Junior Member
    Datum registracije
    27.02.2011
    Godina
    54
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Neke zvanicne sluzbe ponekad nemaju pojma ili namerno daju pogresne informacije tj - lazu. Kada ovo kazem ne mislim na Skijalista Srbije.
    U petak sam hteo da proverim stanje puta Nis-Svrljig-Kalna-BZ i najlogicnije mi je bilo da posovem AMS tj sluzbu 987 kao najkompetentniju za stanje na putevima (!?)
    Zenski glas koji se javio sa one strane zice rekao mi je da je put Svrljig-Kalna veoma tesko prohodan za putnicka vozila i da se ne preporucuje kretanje tim putem cak ni sa lancima. Za put od Kalne do Babinog Zuba rekla je da je jos gori i da nikako ne savetuje da se tim putem ide osim u krajnje nuznim situacijama, jer koliko putari ociste posle naveje duplo vise snega.
    Prilicno uznemiren tim recima, ali odlucan u nameri da u subotu ipak skijam - naoruzan svom mogucom i nemogucom zimskom opremom ipak sam krenuo pomenutim putem. Put Svrljig-Kalna potpuno prohodan sa malo utabanog snega na kolovozu sto ne pretstavlja ni najmanji problem za prosecne (obavezne) zimske pneumatike. Put Kalna-Hotel BZ prvih nekoliko kilometara sa malo utabanog snega, a posle mostica uglavnom suv kao barut.
    Potencijalni turista koji dolazi iz nekih daljih gradova sigurno ce pred polazak da se interesuje za stanje na putevima i verovatno ce da pozove istu sluzbu. Koliko ce se njih odluciti da dodje kada budu nakljukani dezinformacijama o prohodnosti puteva???
    Zasto nekome smeta to sto se u ovom delu drzave desava nesto zaista dobro za razvoj zimskog turizma i istocne Srbije?
    Braco srbi!?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •