Strana 145 od 397 PrvaPrva ... 4595135143144145146147155195245 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.441 do 1.450 od 3970

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #1441
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    I ti si mene ovde 'teo da dovuces, sa sve rejs daskama? ccc

  2. #1442
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    Potpuno se slazem, mislim da jedna pokretna traka itekako fali na delu ispod gondole, zatim jedan deciji tanjir desno u sumicu OPET ispod gondole - sam kraj plave 7, pred skretanje desno i jedno sidro ili tanjir sa skretanjem (ili dva sidra) upravo odatle, po obodu skijalista, pa sve do pocetka 7a staze - na taj nacin jeftinom investicijom dobija se funkcionalno skijaliste (i za decu i za odrasle, kako bese, od 7 do 77 ) i po jakom vetru kad gondola ne radi PLUS veza sa Konjarnikom - fali i jedan deciji tanjir od vrha novog 4seda do vrha Suncane, pa je moguce kretanje i po magli do drugog dela skijalista...
    Stvarno ne kontam poentu ovoga. Svi ljudi koji iole ok skijaju koji su bili sa mnom juce su jednako kao i ja bili smoreni gondolom. Zato sam i izneo onakvo misljenje.

  3. #1443
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Cek, cek, pa ja sam se slozio sa tobom... rekoh, fali traka, fali sidro...? Sta ne kontas? Poentu izgradnje gondole ili poentu mog posta?

    Gondola je ok za pocetnike, kad malo duvka vetar, leti kad nose bajs ili stvari za piknik na vrh, itd, itd. Gondola je smor za one koji ceo dan skijaju na tom delu, paralelno sidro resava dosta toga...

  4. #1444
    Senior Member Dejano981 avatar
    Datum registracije
    06.01.2012
    Godina
    42
    Poruke
    129

    Podrazumevano

    Gondola je smor jer dodjes ko zna odakle, a ona ne radi jer duva vetar koji uvek duva... i ako si pocetnik mozes da se slikas jer konjarnik nije za tebe...

  5. #1445
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Dejano981 Pogledati poruku
    Gondola je smor jer dodjes ko zna odakle, a ona ne radi jer duva vetar koji uvek duva... i ako si pocetnik mozes da se slikas jer konjarnik nije za tebe...
    Ma fali bar jedno sidro, to sigurno

  6. #1446
    Member SA7E avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Rossignol Viper SX
    Godina
    42
    Poruke
    31

    Podrazumevano Stara planina

    Skijaliste Srbije je loshe isprojektovalo staze i zicare, gondola koja ima svrhu EPP za Hotel, najkraca na svetu, slabo spojene staze, boarderi pogotovo moraju da se izuvaju da bi spojili staze, toliko potencijala al kad loshe uradis onda dobijes i losh marketing i nista vise. Ja i dalje tvrdim da ti ljudi nisu stali na daske nego su tu zarad neceg druuuugog...

    Evo par fotki freeride-a

    Poz



    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    Cek, cek, pa ja sam se slozio sa tobom... rekoh, fali traka, fali sidro...? Sta ne kontas? Poentu izgradnje gondole ili poentu mog posta?

    Gondola je ok za pocetnike, kad malo duvka vetar, leti kad nose bajs ili stvari za piknik na vrh, itd, itd. Gondola je smor za one koji ceo dan skijaju na tom delu, paralelno sidro resava dosta toga...
    Priložene slike Priložene slike
    Izmenio/la Tadija_91; 27.02.2012 u 17:39.

  7. #1447
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Apsolutno je nakrivo nasadjeno, tesko da bi se reklo da je to uopste planirano... A ja opet ko svaba tra-la-la, meni je najvise krivo sto stari deo nisu doterali do maksimuma a vec su ukenjali novi.
    Sve dok ne budu dosli ljudi koji se razumeju u svoj posao i koji ce ukljuciti mozak stvari ce ici kilavo...

  8. #1448
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ne menja poentu, ali samo preciznosti radi, gondola na Staroj Planini nije najkraća na svetu. To je neko odvalio onako pa ljudi prenose sa uha na uho . Jeste prekratka, ali nije najkraća..

    Ima ih sigurno još, ali po Internetu najkraća gondola nalazi se u U.S.A. (a gde bi mogli da naprave takvu glupost osim kod nas i u US ) u Beaver Creeku i dužine je 510m, služi za prevoz mališana/početnika na bebi stazi , isto je osmoseda gondola kao i "čedo" sa Stare .

  9. #1449
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    е јбг сад.... имам осећај да ће уместо траке у дечијем парку да ставе гондолу кад виде ово...

  10. #1450
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ako neko pomisli da je SP ipak najkraća u Evropi evo lista žičara na Kronplacu:

    http://www.kronplatz.com/en/ski-region/lifts/

    Ovi su za*ebali i US i Staru Planinu, pazite gondole od 295m pa 396m, 631m, 878m

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •