Strana 40 od 397 PrvaPrva ... 3038394041425090140 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 391 do 400 od 3970

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #391
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Slika "Kolmarica" je sa vrha Tornika,da se resi ta "misterija" vec jednom.

  2. #392
    Skier 100jan avatar
    Datum registracije
    22.02.2006
    Lokacija
    Novi Beograd
    Skije / Bord
    Volkl RTM 86
    Godina
    38
    Poruke
    149

    Podrazumevano

    @HEROES

    i meni se tako ucinilo, al nisam smeo da tvrdim, sad kad je to reseno moze da se nastavi sa dnevno-ski-politickim spamovanjem

  3. #393
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    стићи ћемо ми и до Брезовице и Попове Шапке, видим ја
    идем сутра, па око 10 очекујте свеже вести (тј кад се сетим да куцкам)

  4. #394
    Junior Member
    Datum registracije
    08.10.2011
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    Upravo se vratio sa Stare planine....staza konjarnik dosta omeksala ali solidno skijanje uz veci br hupsre u popodnevnim casovima....suncanu izbegavati za sada,bar do neke bolje snezne vejavice...dosta leda,pomalo kamenja i grancica,tako da skije stradaju obavezno....pohvala za ljude koji rade na zici,vrlo korektno ponasanje...

  5. #395
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    што се сад неко не јави са званичном информацијом како у хотелу ,,Стара планина'' нема воде већ два дана? аААааА?

  6. #396
    Senior Member ekozelj avatar
    Datum registracije
    11.10.2005
    Lokacija
    Zaječar
    Skije / Bord
    Atomic SL 9m
    Godina
    52
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SRB_PI Pogledati poruku
    што се сад неко не јави са званичном информацијом како у хотелу ,,Стара планина'' нема воде већ два дана? аААааА?
    Haha, pa ti mi druže čitaš misli. Sad će Mlađina slika sa dve kante od po deset litara kako priskače u pomoć

  7. #397
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    зову ме баба Ванга, по некад

  8. #398
    zelja
    Guest

    Podrazumevano

    Ma ima vode u hotelu,kako nema...........dovoze cisternom i snabdevanje je redovno...........

  9. #399
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SRB_PI Pogledati poruku
    што се сад неко не јави са званичном информацијом како у хотелу ,,Стара планина'' нема воде већ два дана? аААааА?
    Citirati Originalno postavljeno od ekozelj Pogledati poruku
    Haha, pa ti mi druže čitaš misli. Sad će Mlađina slika sa dve kante od po deset litara kako priskače u pomoć
    ne znam za vas ali ja cekam da objavi tanjug,beta,b92

  10. #400
    Super Member vlada019 avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Knjazevac
    Poruke
    802

    Podrazumevano

    Hvala svima na korisnim informacijama kojima potkrepljujete zvanicne informacije- dezinformacije.Malo je onih koji su dublje razumeli znacenja ovakvih foruma i svrhu njihovih postojanja, kao pretece fb, twitera i ostalih drustvenih mreža forumi su se održali godinama.Poenta je da na njima svi iznose svoja licna misljenja vesti zapažanja i sl..i da se o toem diskutuje što me veoma raduje.Naravno svaka vest je nekome dobra, nekome loša zavisno sa koje strane se gleda.Sa strane politicara svakako je dobra, dok sa strane skijaša ta vest nije jer svako ima svoje interese koji se samo do negde poklapaju-preklapaju.Ja cu licno i dalje prenositi svakodnevno vesti sa Stare planine i okoline, bez obzira na to ko od toga iam politicke koristi (-) jer javnost ima pravo da zna istinu.Tako da ako neko od nadležnih da neku inf.medijima mi je kao takvu prenesemo (agencijske vesti Tanjug, beta..) i sl koje se inače takve i prenose u originalu bez provera, ili nam daju informaciju da je visina snega ta i ta i sl..a vi u toku dana ustanovite da je situacija sasvim drugačija naravno da u potpunosti podržavam da slobodno iznesete svoj stav i svoje kritike jer na to imate svoje zakonsko i ustavno pravo.

    Naravno da mi novinari (posebno lokalni) ne možemo biti eksperti iz svih oblasti - kao što su Colmar jakne, Dopelmajerove žičare i sl, zato pitamo nadležne da nam daju te informacije,kasnije se vi ljutte na nas, a ne na one koji ne rade svoj posao kako valja, pa su probili rokove i slične stvari.

    Političari neka se sete svojih ,,informacija,, jer ste vi ti koji ih sutra trebate birati i treba ih stalno podsećati da govore istinu jer u protivnom Vi ste ti koji se na kraju pitate.

    zato samo napred i ne štedite reči , informacije, a posebno KRITIKE ..
    Izmenio/la vlada019; 06.01.2012 u 01:25.
    http://www.staraplanina-babinzub.info

    http://www.knjazevac.org.rs


    Najsvezije informacije vezane za Opstinu Knjazevac i njenu okolinu.....
    Stara planina - Babin zub - Banjica - Baranica - Ravna - ...itd
    Prodaja placeva i nekretnina Stara planina
    http://nekretnine.knjazevac.org.rs/

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •