Strana 370 od 398 PrvaPrva ... 270320360368369370371372380 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.691 do 3.700 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #3691
    Hooked vuca avatar
    Datum registracije
    20.01.2011
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    72

    Podrazumevano

    A sta se desava sa onim Dinkicevim master planom? Po tom planu bi sada vec trebalo da ima 20ak staza i jos 5, 6 zica ... ne znam da li Dinkicev nestanak sa javne scene ima veze sa tim ili je nesto drugo posredi ali definitivno master planne napreduje kako bi trebalo ...

    Te novi prilazi ski centru, nove staze, novi ski liftovi a u stvari najnovija stvar je cetvorosed babin zub od pre 2 sezone ...

  2. #3692
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Bojim se da taj Dinkićev master plan nema puno dodirnih tačaka sa originalom...

  3. #3693
    Hooked vuca avatar
    Datum registracije
    20.01.2011
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    72

    Podrazumevano

    A sta je u originalnom master planu? Jel tako nesto jos uvek postoji? Hoce li ovaj ski centar nekako da napreduje ili da se lepo ugasi svetlo, opali katanac i cao zdravo ...

  4. #3694
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    ne bih bas rekao da je Kop ozbiljan centar po pitanju skijanja, nego je jedini takav u srbiji i veliki izbor prihoda.
    moje misljenje je da Babin zub nikada ili vrlo tesko ce uspeti da postane ozbiljan ski centar, bas zbog Kopa, tj kako bih ja rekao Kopaonickog lobija.
    A BZ ima mnogo vise mogucnosti i kapacitete da postane i veci centar od Kopa.

  5. #3695
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vuca Pogledati poruku
    Hoce li ovaj ski centar nekako da napreduje ili da se lepo ugasi svetlo, opali katanac i cao zdravo ...
    Odgovoriti se ne moze bez mesanja u politiku, to ti je jasno. Napreduje kao i sve ostalo...

    Cek, kako nema ljudi kad je sve rasprodato do marta? I kako ne rade staze kad su jos za prosli petak najavili pustanje i Suncane i Konjarnika?

  6. #3696
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    Kaze mi drug iz Zajecara, ne znam da li je istina, da je oko nove godine bila bas guzva kod gondole. Navodno, po njegovoj prici, posto su radile samo staze oko kondole, da bi ih sacuvali, usporili su kondolu, kako bi manje skijasa prevezla...
    Ako je to tacno, sta reci...

  7. #3697
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    meni se opet cini, da je to oko smestaja, marketinski potez. Kao sve je rasprodato, pa se onda svi bace u potragu da nacu smestaj u hotelu. i onda srecni kako su bas oni uspeli da nacu smestaj, kada je sve popunjeno. s druge strane, kada nas narod cuje da tamo svi idu, krenu i oni...

  8. #3698
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    a sto se tice razvijanja ski centra BZ, pisao sam mnogo o tome. Mada bih voleo da vidim neke njihove planove...
    hoce da razvijaju turizam, a ne mogu EPS-ov hotel da otvore. Ne mogu od njega i planinarskog doma da naprave ski puteve do staza i od staza do smestaja...
    Nisam cuo da postoji ski bus ili kombi iz Crnog Vrha do Konjarnika i gondole, da skijase koji su u privatnom smestaju prevezu do staza...
    i mogao bih ovako do sutra, ali uzaludno

  9. #3699
    Junior Member
    Datum registracije
    23.04.2012
    Godina
    50
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Roman Pogledati poruku
    Da gore uveliko pada, ozbiljno je nevreme po celoj Srbiji... pa mozda nije pravo vreme za ovo moje razmišljanje. Gledam na sajtu skijalištasrbije i dalje rade samo staze oko gondole + Babin zub, samo jedan krak. Na kameri se ne vidi Konjarnik ali Sunčana je skroz bela pa mislim i da je Konjarnik ok. I tu vidim da cetiri tabača rade celu noć samo za nas... i pre sam mislio da je malo tehnike za 7 staza, tu ne računam drugu stranu Konjarnika jer tu tabac i ne ide a ne računam ni dečiji park... Dakle sedam staza a četiri ne rade.
    Imas Romane kameru na Konjarniku ovde:

    http://www.knjazevac.rs/babinzub/wxwebcamera.php

    Izgleda skroz spreman!

  10. #3700
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    @mickeu@
    Nije bila nikakva gužva za novu godinu... ruku na srce svi kapaciteti u privatnom smestaju su bili zauzeti i stvarno se tražio krevet više. Sa druge strane sam prilično siguran da hotel nije bio popunjen. Staze su bile odlično pripremljene i nije bilo potrebno izmišljati toplu vodu da bi se sačuvale. Gužve nije bilo iz prostog razloga što gosti u privatnom smeštaju nisu došli da bi skijali, a većina nije bila u stanju ni da stoje na nogama :-)

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •