Strana 384 od 398 PrvaPrva ... 284334374382383384385386394 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.831 do 3.840 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #3831
    Junior Member
    Datum registracije
    13.03.2017
    Poruke
    18

  2. #3832
    Junior Member
    Datum registracije
    13.03.2017
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Ne da mi da zakačim više od pet slika po poruci, pa evo još ove dve:

    IMAG0029.jpg

    IMAG0030.jpg

    (Inače, kačenje slika na forum sa Android telefona (Firefox browser) mi nije radilo, zato kačim tek sad, sa računara.)

  3. #3833
    Junior Member
    Datum registracije
    13.03.2017
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Kako se da videti sa gornjih slika: Juče odličan dan za skijanje. Mi smo malo zakasnili, na stazi smo bili tek oko 11, od tada pa do kraja dana je većinu vremena bilo sunce, temperatura ispod nule, staze u solidnom stanju, milina.

    Danas pak baš loš dan. Od jutra gusta magla, vidljivost bukvalno nekih 10m ako ne i manje, skoro da ne vidiš gde je staza, temperatura iznad nule, sneg se lepi za skije. Tako je bilo sve do iza 1, tek onda se nešto razbistrilo, mada su i dalje s vremena na vreme nailazili talasi magle.

    Pošto je meni ovo bio prvi boravak na Staroj planini, malo utisaka: Sveukupno, za početnika ili pak nekog srednjaka rekreativca kao ja, jako lepo vikend-skijanje, i to je to. Ko voli off-piste, pretpostavljam da i njemu može biti zanimljvo, ali ozbiljan skijaš ne znam šta bi radio gore.

    Za ljude koji rade na skijalištu, pohvale od mene. Deluju dobro organizovani, moj je utisak da rade koliko mogu, malo ih je očigledno sneg zatrpao tako da neke stvari kao npr. prilazi rampama itd. bi mogli biti bolje rešeni, ali nije veliki problem.

    Neke instalacije su po meni loše rešene, npr. meni se čini da je gondola velika glupost, običan četvorosed mislim da bi mnogo bolje odradio posao. Sa druge strane, četvorosed na stazi br. 5 mislim da bi morao da ima kabinu, ona strana je potpuno eksponirana, mnogo je hladno kad duva vetar. Prelazi sa staze na stazu isto su nekako traljavo rešeni, mnogo se vremena izgubi da se ode sa jednog kraja skijališta na drugi.

    Nisam uspeo da procenim koliko ima potencijala da se skijalište širi, i u kom pravcu. Mislim da nema smisla praviti bilo kakve dodatne smeštajne kapicete na lokaciji na kojoj je hotel Stara planina, umesto toga mislim da bi bilo bolje da se ti kapaciteti prave dole u kotlini, i da onda gondole izlvače ljude na staze. Ali dole je sve skučeno. Plus, isto to sve važi i za Kopaonik, ali svi znamo kakvo je vašarište tamo nastalo...

    Priroda prelepa, juče kad je bilo sunčano na momente sam ostajao bez daha, vidi se pola Srbije na dlanu, Karpati u Bugarskoj... Obavezno se vraćam na planinarenje čim se otopi sneg.

  4. #3834
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Crni Pogledati poruku
    (Inače, kačenje slika na forum sa Android telefona (Firefox browser) mi nije radilo, zato kačim tek sad, sa računara.)
    Za kačenje slika sa mobilnog telefona koristite TapaTalk klijent za Android/iPhone.

  5. #3835
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    kONJARNIK I SUNCANA NECE RADITI OD 6-9.03 ZBOG TAKMICENJA

  6. #3836
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    nece raditi???
    mi planirali sutra popodne da dodjemo...

  7. #3837
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Radice za takmicare naravno ali ne i za posetioce i rekreativce
    sss.jpg

  8. #3838
    Junior Member
    Datum registracije
    14.12.2008
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    Zna li se hoce li ove staze raditi sutra?


  9. #3839
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Za vikend rade sve staze,ocekuje se lepo i suncano vreme
    bice dobrog skijanja svakako...

  10. #3840
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    Juce savrsen dan. Posle 12 pustili Konjarnik i Suncanu. Danas nije los, vikend, guzva, sneg vlazan... Malo tesko za skijanje posebno poslepodne. I deluju mi staze nesredjene. Videcemo da li ce biti vredni nocas...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •