Strana 149 od 397 PrvaPrva ... 4999139147148149150151159199249 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.481 do 1.490 od 3970

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #1481
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.02.2004
    Skije / Bord
    Da/Rado
    Poruke
    245

    Podrazumevano

    dok ne krenete sa formulama, svaku dalju raspravu
    sFatam neozbiljno...
    Maynard,Adam,Justin,Danny.

  2. #1482
    Junior Member
    Datum registracije
    15.02.2010
    Godina
    44
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    Kad ti objasnjavas onda je to obrazlozenje, a kad ja objasnjavam onda "mnogo sam pametan"

    Ja napisah zasto je to tako kako je, a pametan ce nesto i da nauci

  3. #1483
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    Vi ste ludi, al bez uvreda, to normalno danas... Put cist, suncano, jos je u minusu, nikad vise borderki (ne znam iz kojih rupa iskocise...),.a ja suncam gips :-D i ima neka loknasta tetka iz Nisa, ne da cima rakiju... :-D

  4. #1484
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    u kakvom stanju su staze bile danas,jel rade sve zice?

  5. #1485
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    Ninic, jel me zajebavas?

  6. #1486
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SRB_PI Pogledati poruku
    Ninic, jel me zajebavas?
    Ha-ha-ha

  7. #1487
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    odkud znam,one gondole su toliko osetljive da mozda ne rade kad je previse suncano!!!

  8. #1488
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    ја изгорео, а и имам жестоку упалу од трчања за ученицима који никако да слушају...

    све радило, а Срби ко Срби кукају како тврда стаза (а кад их питаш да иду у дубок/ мек, кажу да си луд и терају те у три лепе)
    имају сад лепо плаве које су мекше, ал им је изгледа фазон да се диче како скијају црвеним...!

    спуштам ја непослушног ђака низ Коњарник, кад видим групицу од троје скијаша како крећу у спуст... издвојио се баја од троје и ја наслућујем, а немоћан (оде он) гледам како недужна човека јаши од позади (с опроштење)... како га скупио зауставили су се, не знам ни ја како мало пре топа на укрштању 1а и 1... имао је срећу што се диго...


    ОПРЕЗ!!!! Снег који се топи поред пута је повуко земљиште и пар већих и мањих стена!!! Причам о путу Кална- Коњарник. Било је пар кретена БГ табле (но хард филингс) који су у повратку баш на тим деоницама летели, а у колони је било око 15 аутомобила. Натера те на одрон и немаш где! Не знам каква им је процедура око тога (кад имају намеру да то склоне), ал будите обазриви...!
    Извињавам се ако сам омашио које слово, куцам само левом руком...
    П.С. ракију од мене више нећете пробати, јер не поспешујем ломљење на стазама. хвала на разумевању

  9. #1489
    Senior Member Dejano981 avatar
    Datum registracije
    06.01.2012
    Godina
    42
    Poruke
    129

    Podrazumevano

    Drugari, verovatno da mi je danas ispao mobilni samsung crni koji ne vredi al meni vredi jer je sluzbena kartica u njemu pa ako se nadje neki posteni pronalazac neka se javi na 0631312130.


    a 90% da je ispao na relaciji jendo 200-300 metra pre one barakice gde se prodaju ski passevi na konjarniku pa sve do barakice. jer kad sam kupio ski pass video sam da ga nema pa sam mislio da je ostao u kolima.
    Izmenio/la Dejano981; 04.03.2012 u 19:54.

  10. #1490
    Member
    Datum registracije
    08.10.2008
    Godina
    37
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Danas skijanje na Staroj planini zaista odlicno...suncano, radile sve staze...sto se tice stanja staze, po mom misljenju, na vrlo, vrlo zadovoljavajucem nivou. Prvi put sam skijao na novootvorenoj stazi 5, 5a i mogu da kazem da sam bas prijatno iznenadjen. Sirokaaaaa, fenomenalno utabana, mozda po necijem ukusu tvrda, po mom bas kako treba. Jedina mana je sto je kratka :( mozda je to posledica skijanja u Francuskim ski centrima, pa mi sada ovo nase sve kratko

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •