Strana 346 od 398 PrvaPrva ... 246296336344345346347348356396 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.451 do 3.460 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #3451
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Bili sa idejom subota-nedelja da skijamo ali posle subote i voznje putem Nis-Svrljig-Kalna prosla nas volja da u nedelju ponavljamo isto.
    Utisci:
    - put Nis -Svrljig -Kalna sto se mene tice ne bih njime isao vise (ovaj put je tako bilo jer smo bili u Nisu) a po snegu ne mogu ni zamisliti kakva je to avantura "obicnim" autom. Parking na Konjarniku i cuvena ledena ploca SRAMOTA za skijaliste! Put ka Jabuckom Ravnistu SRAMOTA...od same raskrsnice pod ledom do hotela. Put uporedjujem sa putevima ka Kopaoniku duz Ibarske magistrale i Josanicke Banje, ka Torniku preko Tare i Kremne, ka Jahorini preko gr.prelaza Sepak(Trbusnica) i Milica i Vlasenice!
    -skijaliste- za 3 dana maximum ali ta 3 dana ODLICNO. Priprema staza ODLICNA, sirina staza IZNENADJUJUCE dobra, povezanost vrlo dobra, vertikalni transport ODLICAN, cene u ona 2 restorana/kafica vise nego korektne, cena ski pasa za nas dzep mozda i niza u odnosu na kvalitet skijanja (mereno u odnosu na Tornik)
    REZIME: Plan nam je doci na 3 dnevno skijanje sa porodicama ali iz drugog pravca!

    PS: Svratili u "Kamiondzije" jer smo poprilicni gurmani sa neodoljivom zeljom za DOMACOM kuhinjom gde god se nadjemo- "Kamiondzije" nisu ni D od DOMACE a u Svrljigu-BRUKA po mom misljenju da gostu nemate ponuditi DOMACU zimsku salatau ovih krajeva, DOMACU rakiju (samo flasirane uz preporuku Zute Ose...axaxaxa...bas su me nasmejali...kao da sam dosao iz OLondona pa ne znam za bolje od Zute Ose...) i pri tome iznesete mesinu na tanjru bez ikakvog aranzmana opet DOMACIM proizvodima...cena za sveto to za nas 3-icu 3600,00 dinara nije neka cena, ali definitivno nemam zelju svrnuti niti na kafu vise!
    PS2: Nedleju smo iskoristili za obici kraj oko Nisa i posetiti prijatelja u Beloj Palanci...a onda RAJ domace kuhinje i SVEGA domaceg...kafana Vozd u Beloj Palanci...jeli i pili od 15h do 19h sve sto su ponudili DOMACE a SVE je bilo domace...u Belu Palanku cu svakako otici i kad budem, da Bog zdravlja, ponovo isao do Stare Planine-cak niti to sto moram ponovo sici putem Kalna-Srljig do raskrsnice za Belu PAlanku nece me pokolebati...
    Toliko...
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  2. #3452
    Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ibane Pogledati poruku
    Inace videh Dinkica na Staroj planini. Dobro skija .
    Mislim da je danas bio atrakcija na SP bugarin sa patkom na kacigi . Sve devojke su htele da se slikaju sa njim
    Taj Dinkic izgleda da je uzeo poduzi odmor , video sam ga na Kopaoniku proslog ponedeljka, bio je na zici pored mene.

    A u vezi Bugarina, izgleda da su se devojke prisetile modifikovane dosetke iz tog kraja .............. u nasega bratka, pogolema patka

  3. #3453
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Talking

    Evo i od mene jedne slike... i ovako cele prosle nedelje
    Priložene slike Priložene slike

  4. #3454
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Hallo... ako zelis do Bele Palanke sledeci put ,onda i idi preko B.Palanke ,pa ka Pirotu,,posle 20-tak km,a destak pre Pirota imas odvajanje za Kalnu,put nije neki ali je daleko bolji od ova dva koja koristis (svljig-nis i svrljig-b.palanka)

  5. #3455
    Super Member
    Datum registracije
    06.12.2012
    Lokacija
    Pirot
    Skije / Bord
    Head Supershape crveni SL / VIST GS 614 FIS
    Godina
    34
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Neko je spoemnuo kafanu "Vožd" u Beloj Palanci, svaka preporuka i od mene!
    Imaju sve od hrane, gulas odlican, kobaje jos bolje...
    http://i.imgur.com/yKmeoai.jpg?2

  6. #3456
    Member
    Datum registracije
    13.10.2012
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    sutra ce verovatno biti super dan za skijanje. Sad pada sneg (taman da osvezi malo staze), a prognoza za sutra je sunce.

    Ako neko od forumasa bude tamo neka se javi da popijemo neko pivo ili caj Zeleno-crna jakna, Elan skije.

    Vidimo se.

  7. #3457
    Junior Member
    Datum registracije
    22.10.2012
    Godina
    38
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Jel zna neko dali postoje kombi prevozi iz Nisha do Stare planine radnim danima

  8. #3458
    Member
    Datum registracije
    02.12.2012
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 12 2013
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Elan test danas. Mirno, bez vetra. Staze rga dosta neutabanog snega. Utisci o skijama veceras. Za sada - Amphibio 84 savrsen.

  9. #3459
    Member
    Datum registracije
    02.12.2012
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 12 2013
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Suncana dolina i Babin zub pod maglom. Konjarnik solidan

  10. #3460
    Member
    Datum registracije
    02.12.2012
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 12 2013
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Elan test danas. Mirno, bez vetra. Staze rga dosta neutabanog snega. Utisci o skijama veceras. Za sada - Amphibio 84 savrsen.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •