Strana 350 od 398 PrvaPrva ... 250300340348349350351352360 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.491 do 3.500 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #3491
    Junior Member mladenca avatar
    Datum registracije
    05.10.2012
    Godina
    35
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Zna li neko info kada ce pustiti Konjarnik i Babin zub? Ja sam se danas vratio, palo je dosta snega...

  2. #3492
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Nezvanicna informacija da za Bozic pustaju Suncanu dolinu i Babin zub ali videcemo... kako cujem gore je i dosta jakog vetra koji pravi probleme....

  3. #3493
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    @mladenca
    Generalno uvek je isto, sredjivanje pocinje od hotela tj. gondole pa preko novog cetvoroseda Babin zub zatim Suncana i na kraju Konjarnik. A ako ima vetra a ima, to stvara ozbiljne probleme.

  4. #3494
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Može se sumirati

    Investicija naših para od cc 30.mil € (koja je trebalo da razvije ceo kraj) dovela je do toga da se dve valjane staze zapuštaju i poslednje pripremaju te uglavnom nisu u funkciji. Posledica smanjenje skijaša.

    Pitanje: da je tih 30. mil€ uložeo u infrastrukturt (nekoliko nove staze i žica te sređivanje prilaznog puta) moglo da utiče na izgradnju više smestajnih kakpaciteta nego što ih ima sada i kakav bi kapacitet i kvalite staza bio?
    ________
    Akole

  5. #3495
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Pa vidi, drzava je od nule, na ledini, napravila moderan hotel i 4-5 liftova. Mislim da je dobra namera u startu postojala.
    Onda se to da na upravljanje ekipi lokalnih mocnika, dripaca, partijskih kadrova sa tri razreda i sta ocekujes?
    Skijaliste i staze se ne odrzavaju kako treba, a profesionalni menadzment iz odlicnog hotela (hotel na booking.com ima ocenu gostiju 9.2, ja ne verujem da postoji u Srbiji bolje ocenjen hotel) su najurili uprkos ugovoru i dobrom radu
    Izmenio/la donthinktwice; 04.01.2016 u 17:27.

  6. #3496
    Junior Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    57
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    U start kompletno pogrešni potezi u cilju populizma, skupljanja političkih poena a, verovatno, i pojedinicma pare u džep.

    Državna investicija - u redu. Ali ne u hotele i smeštaje. Država treba da ulaže u infratrukturu: putevi, elektro mreža, vodovod... JP Skijališta uređuju i razvija i održava žičare i staze. Sa tako dobrim i razvijenim preduslovima u smeštajne kapacitete i turističke sadržaje bi investirale i razvijale druge firme. I turisti, i investiori, i država svi zadovoljni.

    Ovako 30 mil. uloženo u lep hotel do koga je nemoguće da stignu oni koji bi trebali da troše. Lepo izgleda na Dnevniku otvaranje hotela, sneg ispred tokom zime ali to ne vraća uloženo. Čak i ako se neko zezne pa se nakon svih negativnih kritika i usudi da krene put Stare Planine, zimovanje mu presedne i pre početka tokom vožnje neobeležavanim lokalnim seoskim putem, pokušajem da uzput popije kafu, sipa gorivo ili izađe iz kola na nešto što nije blato.

  7. #3497
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    @zocha
    Do pola jos nekako i mogu da se slozim ali od pola... Ja jos nisam sreo nekoga ko mi je rekao da mu je preselo zimovanje na SP. A i nije bilo toliko negativnih kritika da je neko rekao nikad vise. Putevi mozda nisu sjajni ali nisu ni tako grdni i obelezeni su. A i da nisu, prosto je nemoguce izgubiti se u danasnje vreme. Brate mili kafana ima u svakom selu a od Kalne na gore bar na tri mesta mozes da popijes sta zelis. Jedino je pumpa mali problem, mislim da je najbliza u Knjazevcu. Ali posto ides na planinu sigurno neces krenuti sa 10 litara goriva.

  8. #3498
    Super Member
    Datum registracije
    06.12.2012
    Lokacija
    Pirot
    Skije / Bord
    Head Supershape crveni SL / VIST GS 614 FIS
    Godina
    34
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    https://www.youtube.com/watch?v=UwKylOgsgCA
    Ako nekoga interesuje evo vam opisan citav kurslus na Staroj od strane nase nedavno preminule legende televizije.
    Zaista bode u skijasko srce.
    http://i.imgur.com/yKmeoai.jpg?2

  9. #3499
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od alexapi32 Pogledati poruku
    https://www.youtube.com/watch?v=UwKylOgsgCA
    Ako nekoga interesuje evo vam opisan citav kurslus na Staroj od strane nase nedavno preminule legende televizije.
    Zaista bode u skijasko srce.
    Ako je pola od ovoga tacno, a ovo sto su pricali ima smisla, to je strasno

    Secam se neke rasprave ovde na forumu o juzno orijentisanim putevima, sto sad ima mnogo vise smisla.

  10. #3500
    Super Member
    Datum registracije
    06.12.2012
    Lokacija
    Pirot
    Skije / Bord
    Head Supershape crveni SL / VIST GS 614 FIS
    Godina
    34
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    To je sve jedna te ista prica, a i cuo sam licno preko ljudi koji rade na stazi slicne informacije. Politika vodi rec.
    http://i.imgur.com/yKmeoai.jpg?2

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •