Strana 244 od 398 PrvaPrva ... 144194234242243244245246254294344 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.431 do 2.440 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #2431
    Boarder u pokushaju zlox avatar
    Datum registracije
    05.01.2009
    Lokacija
    Nish
    Skije / Bord
    Crazy Creek
    Godina
    41
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    @jopopo: Ja mislim da ce taj deo konjarnika da proradi cim ti budes dozvolio? Jel tako ok? A kafic koga svi zovu "idontgiveafuck", svima je bitno da mu znaju ime, kao sto znaju imena ostala 2 kafica na BZ, jer je ustvari to od kljucne vaznosti za ovaj kolektiv.

  2. #2432
    Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jopopo Pogledati poruku
    Vidi se na mapi, nego ako nisi bio nemaš osećaj, sve staze su povezane ski putevima Kada se izvučeš žicom Konjarnik, ideš levo ka kolibi tj kafiću KORZO (koga svi skraćeno zovu, iz ne znam kojih razloga "kafić između Konjarnika i Sunčane"), kada si blizu kafića KORZO, levo ti kreće staza Konjarnik a desno se spustaš ka sidru za Sunčanu, znači veza postoji Kada se izvučeš sidrom nastaviš pravo i imaš ski put 5 koji izlazi na sredinu staze broj 5. Spustiš se do kraja i onda izvučeš žicom broj 5 Babin zub. Od početka staze Babin zub imaš ski-put za stazu 7 koji izlazi na gondolu.

    Rezerviši opremu obavezno jer za Sretenje su pojačane gužve, čeka se, gubiš vreme. Takođe ski-pas možeš da kupiš na početku lifta Konjarnik i naravno kod gondole.

    Što se vožnje tiče, da, u pravu si, ako nema gužve i imaš dobre gume (i petlje) da pretičeš puževe. Samo još jedan podatak, prošle godine u nedelju nakon Sretenja oni koji su ostali do kraja rada i krenuli nakon toga nazad spuštali su se do Kalne u koloni oko 2h
    Puno hvala za ovako korisnu informaciju. Predpostavljam da taj ski-put koji vodi ka stazi broj 7 kod gondole nije nesto preterano dugacak i da ima makar neki nagib, da ne bih morao da nosim i skije za langlauf. Takodje, pitam jer u grupi imamo i curu koja dugo nije stala na skije, pa da vidim koliko je ovo zahtevno za nju, u smislu da se popne do tih laksih staza na Sunacanoj dolini i Jabuckom ravnistu (Konjarnik nije za nju).
    Izmenio/la mazzystar; 11.02.2013 u 18:34.

  3. #2433
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    Са врха 4седа Коњарник, кад скренеш десно, црни део НЕ РАДИ! Ради само црвени 1а.
    Незванично (мада је човек редар), је реко да ће за сезону 2013/2014., црна стаза Коњарник (1), на горе гледано, десна стаза, бити за фрирајд, што значи да се неће табати, али да ће у току пролећа, лета и јесени бити сређена од свих могућих опасности...

  4. #2434
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Idealno bi bilo samo da srede podlogu i da je ostave ovako kako jeste. Mada, manje ljudi prolazi sada kada je zabranjeno pa svez sneg duze drzi

  5. #2435
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    trebalo je da srede crni konjarnik za ovu sezonu, tako je bilo reci prosle sezone...

  6. #2436
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Kako god, samo da ne tabaju
    Mada, realno, bez tabaca sa vitlom i ne mogu da je tabaju.

  7. #2437
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    да сте читали моје претходне постове, видли би да за следећу сезону стиже табач с витлом

  8. #2438
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zlox Pogledati poruku
    @jopopo: Ja mislim da ce taj deo konjarnika da proradi cim ti budes dozvolio? Jel tako ok? A kafic koga svi zovu "idontgiveafuck", svima je bitno da mu znaju ime, kao sto znaju imena ostala 2 kafica na BZ, jer je ustvari to od kljucne vaznosti za ovaj kolektiv.
    Ja sam te lepo pitao, pošto nešto tvrdiš, lepo je da kažeš izvor informacija jer to je bitno za ovaj kolektiv, tačne informacije. Kao što je i bitno precizno izražavanje i izjašnjavanje za korespodenciju, kultura, ponašanje.

    Nema razloga da budeš ironičan jer to ovde niko nije. Opusti se.

  9. #2439
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Nama propade ovaj produzeni vikend , sin mi se razboleo ... Jbg, visa sila... Ali nema veze, bolje sada nego sledece nedelje jer, uz boziju pomoc stizemo 23.2. na

  10. #2440
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    trebalo je da srede crni konjarnik za ovu sezonu, tako je bilo reci prosle sezone...
    U vise navrata sam bio letos i tokom jeseni, jasno sam video da su uklanjali stene i panjeve... E sad, da li su sve ocistili to ne znam...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •