Strana 57 od 397 PrvaPrva ... 747555657585967107157 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 561 do 570 od 3970

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #561
    Junior Member
    Datum registracije
    05.01.2012
    Godina
    51
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Hotel je juce imao problem sa snabdevanjem vodom. Kako sam čuo, neko je sipao naftu u jedan od rezervoara. Zbog toga je pomeren početak rada.
    Vode trenutno ima, ali ne dovoljno za kompletan hotel, pa će u početku raditi sa smanjenim kapacitetom. E sad, da li je dobro procenjeno za koliko ljudi ima vode, ostaje da se vidi

  2. #562
    Senior Member Bitterman avatar
    Datum registracije
    10.12.2011
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SC; Coreupt Banger
    Godina
    35
    Poruke
    156

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SnowBeliever Pogledati poruku
    auuu...nije valjda preko progressora....pa sta je bilo...jel ostecene skije ....pffff :o(((((((((((
    Nazalost jeste brate :((,nije nista strasno ali vidi se na obe skije kao da je zarezana ona plastika,popizdeo sam...ali sta da radim...

  3. #563
    Senior Member Bitterman avatar
    Datum registracije
    10.12.2011
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SC; Coreupt Banger
    Godina
    35
    Poruke
    156

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Roman Pogledati poruku
    Pa decko 93-ce godiste vec ima osamnaest godina... obicno mladje instruktore dodeljuju deci ili bas pocetnicima... Prosle godine svi instruktori su imali crvene jakne sa natpisom ski klub Midzor, da li se to promenili?
    A te druge stvari iznesi slobodno, zasto da ne... Da znamo cega da se pricuvamo
    Pa moj burazer je 93. godiste,ali nebitno,sutra idemo na Kop pa ce da vezba. I ove imaju crvene jakne i zelene pantalone i mislim da je pisalo Midzor,nisam siguran.
    Sto se tice ovih drugih stvari nemate cega da se pricuvate,to je samo dokaz da je planina privatna...moj cale je sedeo jedno sat vremena u onoj kucici na vrhu gde je silaz sa cetvoroseda i kaze mi da na svakih 15 minuta zove neko i pita kako ide poso,i covek mu je rekao da je to ustvari gazda... Nezvanicno,odredjena ekipa ljudi forsira Jabucko ravniste,sto je ok,ali to rade na ustrb Babinog zuba. To bi u principu bile te druge stvari...nadam se da vam to nesto znaci.

  4. #564
    Senior Member Bitterman avatar
    Datum registracije
    10.12.2011
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SC; Coreupt Banger
    Godina
    35
    Poruke
    156

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nemilose Pogledati poruku
    Hotel je juce imao problem sa snabdevanjem vodom. Kako sam čuo, neko je sipao naftu u jedan od rezervoara. Zbog toga je pomeren početak rada.
    Vode trenutno ima, ali ne dovoljno za kompletan hotel, pa će u početku raditi sa smanjenim kapacitetom. E sad, da li je dobro procenjeno za koliko ljudi ima vode, ostaje da se vidi
    Vode toliko ima da ljudima sto rade na stazama vodu donose,jer ne mogu da je natoce,zato sto je nema...

  5. #565
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Pa ideja jeste da se sve centrira na Jabucko ravniste. Vidis, investitori brinu samo o profitu a to ce ostvariti od onih koji skijaju u hotelskom bazenu dok im se deca valjaju po igraonicama, takodje hotelskim.
    Onaj ko je dosao da cepa niz padinu taj nije mnogo zanimljiv jer kada napravi pauzu popije caj, rakiju ali ne sipa lovu. Na zalost tako je, vecinom sada skijalista baziraju na nekim livadama...

  6. #566
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Juce je ponovo bilo na dnevniku RTS-a, doduse negde prepodne, da hotel pocinje normalno da radi od 15.1. i da se polako normalizuje situacija. Takodje su najavili pustanje u rad novih staza i zicara. Dakle, ima li nekih vesti?

  7. #567
    Member
    Datum registracije
    05.05.2009
    Godina
    43
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Zvanicno je najavljeno pustanje u rad novih staza i gondole za sutra tj nedelju 15.01 ,mada ne posmenuse novi cetvorosed koji je inace konekcija sa Suncanom dolinom.

  8. #568
    Junior Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Godina
    65
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Pa oni ako ne puste četvorosed, koji je veza između gondole i Sunčane, ko će da im skija na stazama ispod gondole.

  9. #569
    Member
    Datum registracije
    05.05.2009
    Godina
    43
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    to se i ja pitam,mada rekose da pustaju gondolu i pripadajuce tri staze.U sustini ja koliko znam tamo i ima tri staze tako da je to to.

  10. #570
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    pa puste lepo gondolu i voze se tri staze
    al samo gosti hotela

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 12 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 12)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •