Strana 316 od 397 PrvaPrva ... 216266306314315316317318326366 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.151 do 3.160 od 3970

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #3151
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Ove godine totalni fijasko i veliko, moje, razocarenje . I do sada je rukovodstvo lose radilo a sada se vidi da su totalno nesposobni. U ovo ne mesam ljude koji su zaposleni gore jer o njima imam posebno lepo misljenje.
    Ne pise mi se jer se odmah iznerviram...

  2. #3152
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Tako je, ekipa koja je bila onog vikenda kada je radio konjarnik dva cela dana je nadljudskim naporima nabacivala sneg na potpuno istopljenu deonicu koja spaja gondolu sa babinim zubom. Pri tom je babin zub u donjem delu bio razbijen ali su i to sredjivali. Svaka ima cast na tome. Danas kada ima bar 5-10cm snega na toj stazi i kada SVAKE noci ima uslova za rad topova, oni osnezavanje rade SAMO na sedmicama? Zasto??!? Gde je staza babin zub, gde je konjarnik ili suncana sa topovima? O cemu se radi? Zar je moguce da skijalistima srbije NE ODGOVARA rad tih staza vec samo oko hotela, sta da se kojim slucajem gosti ne popismane i odu da skijaju dalje od gondole i hotela, pa se smeste u nekom donjem selu umesto u hotelu?

    Romane, potpuno si u pravu, nesposobno rukovodstvo totalno. Sto se mene tice, ja mogu lepo da se naskijam i na tim sedmicama, nisam lud ni bez konjarnika, suncane ili babinog zuba ali ovo je bre totalno bez veze. Zatvorite taj ski centar, a ne tako tiho da ga ubijate, pa se jurite po hotelu i oko njega leti, vozajte se gondolom, uvedite i nocne voznje recimo. Mozete uostalom da se prosetate do Kopaonika, da vidite kako se tamo upotrebljavaju topovi i na kojim sve stazama i zasto i kada. Kako BRE vi iz SS ne kapirate da cete PRODATI VISE SKI KARATA ako otvorite jos neke staze, pa to je BRE VAMA LOVA u dzep, nije meni ili nekom trecem?!? Fuj bre...

    Mislim da je krajnje vreme da normalni ljudi pocnu da se bave politikom i vodjenjem firmi kao sto je SS i slicno, a ne ovi retardi sto su se kao krpelji zakacili po svim porama drustva ukljucujuci i taj SS. Sve sto dotaknete, userete, majke mi.

  3. #3153
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Pa pisite SS sta je problem pa nam prenesite odgovor ovde na forumu.

  4. #3154
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    ja sam pisao tamo po njihovom forumu 100x i nikad nista. Oni su retardi. Eto, prenosim: ONI SU RETARDI

    Poslao sam im i mejl pa cemo videti.

  5. #3155
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Probase oni da srede ovih dana 5-icu ,ali ne ide ,nemogu stvari da se promene tako brzo.
    Izgleda da zemlji ovog kapaciteta dovoljno jedno skijaliste ,nismo mi bre, Bugari ,pa da imamo vise ski centara.

  6. #3156
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    Ljudi, zasto jednostavno ne odete na stazu Babin zub i onda sa lica mesta izvestite kakva je situacija. Malo je glupo sedeti u fotelji i kuckati po tastaturi i nagadjati dal je " ovo " ili " ono ".!?!?

  7. #3157
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Ja sam sutra ujutro tamo...A ljudi ne zele da odu jer nemaju volje za to ...Ja volim da odem i nisam tako daleko ,pa mi ne smeta previse sto je situacija ocajna.Vise mi smetaju guzve za stazama.

  8. #3158
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    @Ledeni Finac: Evo ja idem sutra na planinu, pa cu bas da odem na stazu Babin Zub, bas da vidim sta rade i zasto ne mogu da se puste topovi na njoj, a mogu na sedmicama...samo moram da pesacim mnogo do staze, a i na njoj verovatno nema nikog jer je zatvorena, a i ski put je zatvoren i osoblje NE DOZVOLJAVA da se ode tamo ali probacu, pa eto "sa lica mesta da izvestim". Svasta? Mislim, bas je to tako jednostavno, "samo odes na stazu"..??

    Ajmo jos jednom, zdravorazumski:
    1. rezerve vode nisu potrosene
    2. uslovi za rad topova postoje
    3. celu noc rade topovi na sedmicama
    4. topovi NE RADE na suncanoj, konjarniku i babinom zubu

    Dakle, jos jednom za one sa jeftinijim ulaznicama - prosto pitanje je ZASTO ne rade topovi i na ostalim stazama? Koji su razlozi?

    Moguci razlozi:
    1. usteda resursa
    2. nekom nesto pucketa da rade topovi jer je i ovako zadovoljan radom centra
    3. neko namerno nece da rade topovi - kopaonicki lobi (?)
    4. neko je nesposoban - rukovodstvo SS za SP

  9. #3159
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od kilimaker Pogledati poruku
    Probase oni da srede ovih dana 5-icu ,ali ne ide ,nemogu stvari da se promene tako brzo.
    Izgleda da zemlji ovog kapaciteta dovoljno jedno skijaliste ,nismo mi bre, Bugari ,pa da imamo vise ski centara.
    Sta su radili na petici? Na kamerama se slike nisu osvezavale juce, a danas jesu, s tim da ni jedne humke nema ni pored jednog topa koji se vide sa gornje kamere, niti ima tragova prolaska masina, sto znaci da nisu pustani nocas u pogon. Imas li neku drugu info? Imaju li neki tehnicki problem???

  10. #3160
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Evo ti jedan scenario koji je donekle realan sa tacke gledista nekoga ko nikad nije bio na SP i ne zna nista o sistemu na SP (treba nam clanak kao sto je Stevs odradio za Kop pre nekoliko meseci)

    uslova za osnezavanje ima ali su retki (ova godina realno, kad god sam gledao na SP je bilo nekoliko stepeni toplije od Kopa)
    nemas kapacitet pumpi da istovremeno pravis dosta snega i na 7 i na 5, prioritet je 7 (realno ali nemamo nikakve informacije)

    Da li ces da rizikujes i 7 i 5 i da imas potencijalno lose staze a moguce i bacanje para jer si i sam rekao da je 5 na jako losem mestu (jug i vetar) ili ces da se koncentrises na ono sto znas da moze da radi?

    Moguce je da je bilo sanse da prorade ostale staze koje su okrenute ka severu ali nemas vezu sa njima jer je 5 kljucna.

    Iskreno, to sto ne radi vise staza ne odgovara bas nikome tako da od svih razloga, ja se iskreno nadam da je u pitanju usteda resursa (mislim na pare)

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •