Strana 336 od 398 PrvaPrva ... 236286326334335336337338346386 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.351 do 3.360 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #3351
    Member
    Datum registracije
    13.10.2012
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Kako je bilo danas? Video sam neke slike i Suncana izgleda ispeglano... jel bilo ok za skijanje? Ja sam sutra tamo, nadam se da ce moci da se skija normalno

  2. #3352
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dedinac Pogledati poruku
    Imaš na samom konjarniku sa leve strane pored kafića,a imaš i u selu ispod konjarnika.
    Bila sam tamo pre par godina, ali je bio kraj sezone, pa nisu radili. Dobro je što rade i dalje. Hvala na vrzom odgovoru
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  3. #3353
    Member
    Datum registracije
    13.12.2013
    Godina
    47
    Poruke
    51

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od manca Pogledati poruku
    Kako je bilo danas? Video sam neke slike i Suncana izgleda ispeglano... jel bilo ok za skijanje? Ja sam sutra tamo, nadam se da ce moci da se skija normalno
    Bilo je OK danas sa obzirom da je vikend. Suncana je kod onog kamena prozevala posle 11h, i nadao sam se da će sunce malo da je omeksa ali bilo je led i rasprseni sneg. Konjarnik je nekim čudom meni delovao meksi, bar u onom onjem delu.

    Danas je radilo sidro bez problema. Juče je neki lik kasno pustio sidro pa je blokiralo kad se sidro uplelo u kotur i iskočili osigurači... Dosta dugo nije radilo, pa su krenuli sankama najurgentnije slucajeve da izvlace... A nas par budala je krenulo uzbrdo Uglavom, kad su pustili rekli su da se samo izvlači, jer može opet da blokira. Cak je lik zatvorio suncanu na 5 sekundi ali su sklonili znak i sve poterali ka babinom zubu i gondoli.

    Vidim da su danas stavili još vise stapova kod izlaska sa sidra da sprece da se slično pnovi. Sve u svemu delovalo je OK kalvo je vreme bilo...

  4. #3354
    Member
    Datum registracije
    13.10.2012
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Da, da. Danas sam bio sa ekipom. Samo sto smo se vratili. Bilo je vise nego ok. Uspeli smo da se spustimo jedno 5-6 puta niz Konjarnik, dok nije poceo da se pravi led
    Suncana pri kraju dana isto nije bila ok, bas zbog manjka snega i leda...

    S obzirom da smo imali i pocetnike sa nama, super nam je protekao dan, a i oni su naucili da se opuste

    Nadam se da ce neki sneg uskoro da osvezi malo...

  5. #3355
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Evo i mojih utisaka. Bili smo od cetvrtka pa do nedelje, dakle puna tri dana skijanja. Odmah da kazem da smo sa vremenskim prilikama imali srece koliko smo teski, petak i subota suncano , oko nule mozda blagi plus a nedelja oblacno i u debelom plusu. Prvo sto mi je upalo u oci to je da radnim danom (petak) nikada nije bilo vise skijasa, a vikendom nije bilo preterane guzve . Snega na stazi, po mom misljenju, je dovoljni minimum, kao sto kazu i ostali pojavile su se ledene ploce u stvari onaj prvi sloj u pripremi staza, takodje i kamencici a sneg se skida i gomila u talasima. Ipak mislim da je priprema vrlo dobro odradjena ali da je sada potrebno da padne sneg ili da se pali artiljerija. Sa vise zaposlenih sam razgovarao i svi tvrde da nocu topovi rade punim kapacitetom, nisam siguran ali... Sve u svemu staze rade i ja sam zaista zadovoljan.
    Jedino ne radi kafic na pocetku Konjarnika, renoviraju ga i trazi se novi zakupac.
    Iznenadilo me je stanje puta od Mezdreje pa na gore. Ima ledenih ploca pa sam pomislio da je Strabag ove godine omanuo , barem u onom prvom naletu snega. Nisu bile problem ali ranije ovog meseca sigurno nisu bile za zanemariti.
    U svakom slucaju moj utisak je stvarno vise nego dobar

  6. #3356
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Bili smo u 4 navrata u periodu od 01.01-16.01 .Mogu da kazem bilo je odlicno.
    Moja zamerka je na ucitelje skijanja koji doslovce okupiraju skijaliste i dovode i sebe i nas u opasnost.Nigde nije ovako.U ovom periodu smo bili i 4 dana u Banskom, lepo jeste ali odnos cena/kvalitet odnosi nasa planina.

  7. #3357
    Super Member
    Datum registracije
    06.12.2012
    Lokacija
    Pirot
    Skije / Bord
    Head Supershape crveni SL / VIST GS 614 FIS
    Godina
    34
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Zanimljiva slicka 25.1.14
    http://i.imgur.com/yKmeoai.jpg?2

  8. #3358
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Gde je ovo? Staje ovo?
    Da li neko zna kakvi su uslovi gore, da li je pao neki sneg?

  9. #3359
    Junior Member
    Datum registracije
    15.01.2013
    Godina
    48
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Da li je na Staroj planini omoguceno da deca uz kupljeni ski pas besplatno koriste ski kacige, kao sto je to slucaj na Kopaoniku? Skijalista Srbije se zalazu za bezbednost dece, pa se pitam sta su preduzeli na Staroj planini?

  10. #3360
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Ja koliko znam deca koriste kacige ako ih imaju. Nisam video da neko dobija kacigu uz ski pas. A mozda gresim...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •