Strana 305 od 398 PrvaPrva ... 205255295303304305306307315355 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.041 do 3.050 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #3041
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Eto plan za Konjarnik, a ja predlozio 10x manji objekat... jos kad bi uletele i nove staze, posebno oko suncane i konjarnika...

  2. #3042
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    @vlada019
    Sve je predviđeno, ali kada??? Ja mogu da skijam ovim tempom još par godina, nemam vremena za čekanje.

    Bojim se da neću da doživim da vidim na Staroj planini 20 staza, 10 žica i 5000 smeštajnih jedinica :(

  3. #3043
    Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Sta bi sa tim snegom koji su najavili za vikend? Jel skijanje na ove tri staze moze da potraje iza podneva, dok se to malo snega ne pretvori u kasu?

  4. #3044
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Sneg pocinje veceras, a i minus. Mozda upale topove u noci pon na uto...

  5. #3045
    Super Member
    Datum registracije
    06.12.2012
    Lokacija
    Pirot
    Skije / Bord
    Head Supershape crveni SL / VIST GS 614 FIS
    Godina
    34
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Izgleda mi da pada kisa gore, sudeci po kamerama.

  6. #3046
    Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    I nista ne bi od snega (1 C stepen u plusu, pada kisa), ova sezona je izgleda definitivno gotova ........ cak i da se desi neki dan u martu da bude malo snega, to ce se u naredna 2-3 dana odmah otopiti zbog visokih temperatura.

    Sve u svemu, koliko su tokom ove sezone radile Suncana i Konjarnik, jel vise od nedelju dana?

  7. #3047
    Super Member vlada019 avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Knjazevac
    Poruke
    802

    Podrazumevano Stara planina 23.02.2014 (Foto)





    Noćašnji sneg koji je padao na Staroj planini nije izazvao veće probleme putarima.Put ka ski centru je vlažan ali potpuno prohodan,Vožači trebaju obratiti pažnju na sitnije odrone u klisurama i usecima.


    Noćašnje snežne padavine dodale su 4 cm novog snega na sti stazama.Temperatura se kreće u rasponu od 0 do 3 °C.Vreme je maglovito sa vidljivošću od svega 100 metara.U funkciji su staze Jabucko ravniste 7 , 7a , 7b i dečija traka.U poseti ski centru su deca iz Niškog doma i gomila promoterki kao i brojni stranci .Ovoga puta se umesto Bugarskog i Rumunskog jezika na Staroj planini čuje engleski jezik.

    Predstavnici francuskog udruženja „Cluster montagne“ u višednevnoj poseti obišli ski centre Kopaonik, Stara planina i Tornik na Zlatiboru. Prilikom obilaska centra, predstavnici ovog udruženja imali su prilike da se upoznaju sa turističkom ponudom ovog planinskog centra.

    Predstavnicima “Clauster montagne” u obilasku pokazani su svi potencijali sva tri skijališta, a poseban akcenat stavljen je razvoj letnjeg planinskog turizma.

    Francuskim gostima, koji su došli na poziv Privredne komore Srbije, predstavljen je i plan razvoja ski centara Kopaonik, Stara planina i Tornik na Zlatiboru.

    -Pogledajte našu današnju fotogaleriju sa Stare planine :

    Detaljnije ...
    http://www.staraplanina-babinzub.info

    http://www.knjazevac.org.rs


    Najsvezije informacije vezane za Opstinu Knjazevac i njenu okolinu.....
    Stara planina - Babin zub - Banjica - Baranica - Ravna - ...itd
    Prodaja placeva i nekretnina Stara planina
    http://nekretnine.knjazevac.org.rs/

  8. #3048
    Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Lepo ako je zaista tako, jer ja ni na jednom od sajtova nisam nasao informaciju da je padao sneg vec kisa, plus se na fotografijama na stazi Babin zub u podnozju kod pocetne stanice cetvoroseda vidi zemlja. Kakva je prognoza za naredna 3-4 dana?

  9. #3049
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Ono sto mene pocinje da iritira je konstantno obmanjivanje ljudi u vezi stanja na stazama... Da se razumemo veceras sam se vratio sa SP i stanje je sledece, visina sneznog pokrivaca na stazama je od 10 - 0 cm, na sve tri staze oko gondole je postavljen veliki broj stapova ili ti putaca koje obelezavaju mesta gde nema snega i suzavaju stazu na jednu trecinu. Uslovi za skijanje skoro i da ne postoje, daj boze da padne sneg ili makar minus da opali.

  10. #3050
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Ovo pisem iznerviran konstantnim laznim izvestajima na radiu i tv-u koji pominju 25cm snega na stazama, i tako jos od Nove godine Sto se mene tice, takav mi je bio horoskop i ni malo nisam nezadovoljan. Skijali smo iskljucivo zahvaljujuci ljudima zaposlenim u tom centru i mi smo im beskrajno zahvalni. Oni bukvalno lopatama nabacuju ostatke snega na staze a to niko ne pominje...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •