Strana 192 od 397 PrvaPrva ... 92142182190191192193194202242292 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.911 do 1.920 od 3970

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #1911
    Senior Member Dejano981 avatar
    Datum registracije
    06.01.2012
    Godina
    42
    Poruke
    129

    Podrazumevano

    obično ne volim ovakve komentare, ali moram da kažem: strašno strašno ovo može samo u srbiju

  2. #1912
    Senior Member Dejano981 avatar
    Datum registracije
    06.01.2012
    Godina
    42
    Poruke
    129

    Podrazumevano

    samo bi jos trebalo i da ispliva neka informacija tipa skijanje je dozvoljeno samo gostima novog hotela...

  3. #1913
    Super Member Buda avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    Sokobanja
    Skije / Bord
    Ficher progressor F19
    Godina
    52
    Poruke
    238

    Podrazumevano za Skijališta Srbije

    Aloo bre vi iz Skijališta Srbije ,uzmite se u pamet,krajnje je vreme.Ime vaše firme počinje sa ski a ne sa fancy ili politic.Mi ljubitelji skijanja želimo da sredite staze i da nam omogućite da uživamo u skijanju i iz tog razloga plaćamo skipas.
    Do kada mislite da se bavite sporednim stvarima,poznatim ličnostima,didžejevima i kojekakvim propratnim glupostima dok nam puštate po jednu dečiju stazu.To prepustite turističkim organizacijama i hotelijerima jer novac uzimate od nas ili...?

    Moj komentar posle saznanja da će na Babinom Zubu pustiti samo gondolu a tek od 20 decembra konjarnik i sunčanu i pored idealnih uslova.
    Očigledno da je politika umešala prste tj. dotični gospodin koji je sa parama republike Srbije napravio hotel a sada verovatno na ovaj način želi da preusmeri skijaše ka hotelu(njegovim Austrijskim? ortacima).

  4. #1914
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ako sam dobro shvatio, sezona na Staroj počinje 15 decembra (ovog vikenda) i to sa puštanjem staza ispod gondole, a sve ostale puštaju pet dana posle toga?

    Ako je to tačno, ne vidim problem - tek 20 decembra? Pa to je 5 dana posle openinga... Ne vidim zašto je neko primoran da odsedne u hotelu da bi došao na skijanje? Da li ćeš parkirati kola ispod 4seda ili ispod gondole ne pravi baš neku razliku? I to tih prvih 5 dana, a posle radi ceo ski centar...

    Jesmo mi Srbi poznati po teorijama zavere (procvetaće ovi Austrijanci sa tih 5 dana što će raditi gondola), u svemu nađemo neku pozadinsku priču, premijer naložio da se ne puštaju tanjiri .

  5. #1915
    Senior Member Dejano981 avatar
    Datum registracije
    06.01.2012
    Godina
    42
    Poruke
    129

    Podrazumevano

    ma briga me za političku pozadinu, hoću da skijam. Samo još fali da dune neki vetrić pa da ne mogu da puste gondolu kao prošle sezone

  6. #1916
    Super Member Buda avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    Sokobanja
    Skije / Bord
    Ficher progressor F19
    Godina
    52
    Poruke
    238

    Podrazumevano

    Wlad mene politika ne interesuje.
    Na svakom otvaranju sezone na Staroj smo skijali na konjarniku i sunčanoj i ne vidim razlog zašto ove godine nije tako. U stvari ne vidim razlog zašto na dan otvaranja skijališta a to je 13.12. ne puste sve staze jer ima dovoljno snega i vremena do tada. Moj komentar je potkovan emocijama jer sam jedva čekao otvaranje sezone. Ne želim da poredim naša sa stranim skijalištima ali se godinama rešavam da ne idem više ni u jedan od naših skicentara.
    Uvek sam bio tu da pohvalim kada je nešto Ok ali ne znam zašto ne bih i kritikovao ili izneo svoje mišljenje makar i da sam jedini koji tako misli.

  7. #1917
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    hm,dakle radice samo gondola,cak ni staza Babin Zub nece biti otvorena....?
    lepo...bruka!

  8. #1918
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Cenim da ce im i odziv skijasa onda biti bedan. Ona gondola i staze oko nje su besmislica jedna nevidjena, niko ozbiljan nece da ode da bi skijao samo to.

  9. #1919
    Member
    Datum registracije
    08.10.2008
    Godina
    37
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    O Boze, ovo ima samo kod nas u Srbiji....
    http://www.skijanje.rs/forum/image.php?type=sigpic&userid=1968&dateline=1331656  964

  10. #1920
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ma sve je to u redu samo ne vidim zašto bi bili toliko nestrpljivi , mis'im do pre par godina su otvarali sezonu 30 decembra bez obzira što bi mesec dana pre već bilo po pola metra metar snega.. Da ne kažem da smo se vozili na nekim krdžavim dvosedima po 20 minuta do vrha i smrzavali na istim a sad nam je gondola njesra

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •