Strana 374 od 398 PrvaPrva ... 274324364372373374375376384 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.731 do 3.740 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #3731
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Imam informaciju iz prve ruke, moj drugar je otišao jutros gore i kaže da je danas bilo idealno. Temperatura blagi minus, bez vetra i sunce ceo dan. Sve radi a na ski lift ulaziš odmah. od gužve nema ni g... Moj sin ide u ponedeljak a ja sledeću subotu... Jedva čekam

  2. #3732
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    u subotu i mi sa decom idemo gore. mada najavljuju neki dobar plus u Beogradu za sledeci vikend, tamo bi moglo da bude dobro....

  3. #3733
    Junior Member
    Datum registracije
    16.01.2014
    Godina
    46
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Bio prethodna 4 dana gore. Snega ima sasvim dovoljno, sve zice rade, a od staza ne radi samo ona polu-staza 5a na cetvorosedu. Tokom nedelje je poluprazno, a cak i za vikend nije bilo guzvi, na zicu se ne ceka ni minut bukvalno. Obzirom da nema mnogo skijasa staze drze odlicno, nema leda ni hupsara. Cak ni Konjarnik nije oguljen u gornjem delu.

  4. #3734
    Super Member vlada019 avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Knjazevac
    Poruke
    802

    Podrazumevano


    Javno preduzeće Skijališta Srbije dobilo je sertifikate kojima se potvrđuje da je sistem menadžmenta organizacije usaglašen sa zahtevima standarda ISO 14001 i OHSAS 18001. Sertifikacija se odnosi na upravljanje i održavanje skijališta u ski centrima Kopaonik, Stara Planina i Tornik na Zlatiboru i upravi u Beogradu.



    Skijališta Srbije na ovaj način dobila su potvrdu da kvalitet upravljanja i procesa rada u najpopularnijim srpskim skijalištima po međunarodnim standarima ne zaostaje za poznatim inostranim ski centrima poput Kapruna u Austriji, Zermatt u Švajcarskoj, Serre Chevalier u Francuskoj i Aspena u USA.

    detaljnije http://staraplanina-babinzub.info/st...o-sertifikate/
    http://www.staraplanina-babinzub.info

    http://www.knjazevac.org.rs


    Najsvezije informacije vezane za Opstinu Knjazevac i njenu okolinu.....
    Stara planina - Babin zub - Banjica - Baranica - Ravna - ...itd
    Prodaja placeva i nekretnina Stara planina
    http://nekretnine.knjazevac.org.rs/

  5. #3735
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Opet informacije iz prve ruke... vremenski uslovi od subote do danas, idealni. Sunce, poneki oblačak, nema vetra, -4C, bez gužve, staze su extra itd. Temperatura se u selu Crni vrh popela iznad nule, danas +6C ali sneg za sada ne popušta.

  6. #3736
    Junior Member
    Datum registracije
    01.03.2011
    Godina
    41
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    Bio na BZ zadnjih dana januara, vreme perfektno, bez oblaka jednog, staze savršeno pripremljene bez imalo leda. Hotel za svaku pohvalu, hrana, osoblje sve bez ijedne zamerke, prosto mi se dešavalo da pomislim da nisam u Srbiji. Nadam se da će tako ostati i da ga političari neće očerupati kao i sve za šta se uhvate.

  7. #3737
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    ja prosto moram da reagujem na vladin019 obavestenje. Nije nista licno, vec se odnosi na te sertifikate skijalista srbije.
    kako je to minimax znao da kaze, ja lud, samo ne znam ko je zbunjen.
    voleo bih da znam sta je menadzmen organizacije uradio toliko dobro da se uporedjuju sa evropskim i svetskim ski centrima???
    da li se neko pita zbog cega, na primer jos uvek nisu zamenili jedina dva dvoseda na kopaoniku?
    o babinom zubu i dugackoj gondoli, dovoljno smo vec pisali...
    ja vec razmisljam kako u subotu da se parkiram sto blize gondoli, da ne moram sa parkinga, sa decom da pesacim do pomenute duge....
    prosle godine, stajao je policijac i niko ko nije gost hotela nije mogao da skrene prema gondoli, vec ga je upucio na nesrecni parking.
    svaka cast ljudima koji odrzavaju staze, njih treba pohvaliti a ne menadzere

  8. #3738
    Junior Member
    Datum registracije
    03.02.2012
    Godina
    41
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    14001 se odnosi na zivotnu sredinu, a 18001 na zdravlje i bezbednost na radu. Tekst je napisan politicki, narocito ako se uzme u obzir sta je potrebno da se dobiju ti sertifikati. Prosle godine su dobili 9001, koji se odnosi na kvalitet. Nijedan od tih sertifikata ne moze da bude argument za izjednacavanje sa svetskim centrima. Oni jednostavno znace da postoje (ili bi trebalo da postoje, ako su zaista zarađeni) procedure po kojima se radi, zatim, uputstva, instrukcije itd. To je naravno super, ali uopste nema veze sa izjednacavanjem nivoa sa centrima u razvijenim zemljama...

  9. #3739
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Znajuci kako razne firme dobijaju sertifikate i ISO standarde ne bih ovo ni komentarisao... a i više verujem svojim očima .

  10. #3740
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Evo i malo informacija iz prve ruke. Za razliku od sjajnih vremenskih prilika predhodnih dana, danas je na skijalištu bila magluština a temperatura je prešla u plus. U selu Crni vrh je dobar plus zadnjih par dana i sve se otapa. A i za vikend se predvidja +10C i više. Ono što nije dobro, izgleda da je popodne padala kiša na skijalištu, doduše ovo nije informacija iz prve ruke pa molim bez panike.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •