Strana 371 od 398 PrvaPrva ... 271321361369370371372373381 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.701 do 3.710 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #3701
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    @mickeu@
    Pa za nas je Kop ozbiljan... sve si rekao, ima goste, veliki prihodi, znaju da rade čak i u lošim uslovima, tamo se ide da bi bio vidjen. Zato i mislim da je bila greška graditi skupi hotel na SP, bolje da su gradili više manjih objekata misleći na mogućnosti mladjarije, studentarije itd.
    I pod hitno moraju da se vrate na severnu stranu...

  2. #3702
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Morali su maksimalno da iskoriste postojeće objekte, i meni je prosto neverovatno da nisu probili nove staze do doma... to me već godinama nervira...

  3. #3703
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Skijaci Pogledati poruku
    Imas Romane kameru na Konjarniku ovde:

    http://www.knjazevac.rs/babinzub/wxwebcamera.php

    Izgleda skroz spreman!
    Hvala

  4. #3704
    Hooked vuca avatar
    Datum registracije
    20.01.2011
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    72

    Podrazumevano

    Pazi, ako na celu pricu oko BZ gledas kao skijas, jedini razlog zasto bi neko tamo otisao je jevtiniji ski pass u odnosu na kop. Opet, jevtiniji je za trecinu a na kopu pak imas 5x vise staza ... i drugo, dolaze ljudi iz okolnih mesta jer im je relativno blizu.
    Sa druge strane, kad god sam isao bilo je istih problema ... put je uglavnom los, spor, nikad ne znas na cemu si kada krenes ... to je za jedan ski centar nedipustivo. Izlazak na kopaonik je mnogo tezi i nezgodniji ali nekako si bezbrizan kada krenes tamo ... jedino kijamet neki moze da poremeti situaciju.

    Ne znam da li je kopaonicki lobi ili nije ali Staroj planini treba jos 50 godina da stigne kop i to u varijanti da se bz razvija munjevito iz godine u godinu a kop da stagnira. A situacija je skroz obrnuta trenutno ...

    Ja licno obozavam kop, ali bih nekako najvise na svetu voleo da stara planina postane mesto na koje bih radije otisao ali za to mora jos mnogo vremena da prodje izgleda ... nazalost.

    Poceli su prilicno agresivno ... dobar hotel, gondola, nove staze, novi lokali ... medjutim nekako jos brze sve to postade "nista specijalno" jer smo izgustirali za jednu sezonu a to bese jos pre 4 ili 5 god ... i od tada jedno veliko nista ...

    Recimo da bih bas voleo da se pojavi neki dvoglavi arapin, kupi celu planinu i za dve godine ulozi 2 milijarde i od SP napravi "madonu di kampiljo" najmanje

    A dok ne dodje taj dvoglavi, vidimo se u nedelju da gulimo staze oko gondole i mooozda ako puste konjarnik malo da ugnjavimo kolena

  5. #3705
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    slazem se sa Vucom...
    mada ni kop nije sjajan. kada odes kolima ne mozes da se odbranis od lopatara da bi se parkirao. posebno me nerviraju kada hoce da ti prodaju neko perking mesto sa koga se neko pre par sek isparkirao.
    kod bz me nervira, sto toliko svi pricaju o nezaposlenosti, a ne trude se da pomognu ljudima da rade, konkretno izdavanje smestaja u Crnom vrhu.
    Omoguci im da rade, kontrolisi ih i naplati svoj deo, porez.
    I po stoti put pitanje, da li je bas morao ekskluzivni hotel i gondola da se naprave? Da li je umesto gondole, finansijski gledano mogao cetvorosed i jos neka staza? Da li je bas moralo na putu do hotela da budu uradjeni trotoari, osvetljenje, klupe... Da li je mogao da se uradi neki konkretan parking kod Konjarnika?
    i tako dalje....

  6. #3706
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Ah hotel i gondola... pa valjda je najlakse na velikim projektima predimenzionisati troškove. Ta nesretna gondola nije ni trebala da bude tu, na tu razdaljinu bi trebao da vuče običan tanjir... Mnogo je grešaka napravljeno a prave se i dan danas....

  7. #3707
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    @vuca@
    A što se puta tiče ne mogu da se složim sasvim. No za to postoji posebna tema pa ovde padamo u off...

  8. #3708
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    Romane,
    od 4.feb sam na bz, pa ako budes gore, moramo da se vidimo, pa uz neku grejanu rakiju da "pljujemo" po ovim sto prave ludosti

  9. #3709
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    I ja gadjam tako... Naravno da se vidimo, telefon imaš... a ima i dosta vremena. Gde ćete biti smešteni?

  10. #3710
    Super Member vlada019 avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Knjazevac
    Poruke
    802

    Podrazumevano




    Ledeno vreme koje se već danima zadržalo na Staroj planini danas je konačno popustilo i temperatura koja je jutros iznosila oko – 12 C sada je znatno veča i iznosi samo – 6 C.Pored debelog minusa stabilizovali su se i udari vetra koji su ovih dana iznosili od 16 m/s dok danas samo 10 m/s. današnje toplo vreme dovelo je do pada snežnog pokrivača za 1 cm, te snega na Staroj planini trenutno ima više nego dovoljno 61 cm, sto stavlja Staru planinu na prvo mesto po visini snega, a konkurentni Kopaonik je sa 59 cm na drugom mestu.Visina snega na dobro utabanim i pripremljenim stazama iznosi od 20 do 30 cm dok ga na Kopaoniku ima u visini od 10 do 35 cm.
    Sutrašnja prognoza nam donosi jutarnje temperature od -9C do -4 C a tokom dana će pored sunčanih intervala padati i slab sneg odnosno poledica.U subotu već manji pad temeprature , jutarnja -11 C dnevna oko – 5 C.Zbog povećanja temperatura i najavljenih padavina vozačima savetuejmo dodatan oprez i upotrebu zimske opreme zbog mogućnosti pojave leda na putu ka Ski centru na staroj planini.U nedelju prelep sunčan dan dok nas u utorak očekuju nove snežne padavine.

    Prvi Top ski vikend u ski centrima Kopaonik, Stara planina i Tornik na Zlatiboru počeo je danas i traje do 15. januara. U okviru prvog ovogodišnjeg Top ski vikenda, skijaši i borderi koji se odluče da provedu produženi vikend na snegu u nekom od ski centara, mogu da iskoriste popust od 20 posto na trodnevne i četvorodnevne ski karte.
    Skijališta Srbije, iz godine u godinu, organizuju niz promotivnih aktivnosti u kojima ljubiteljima zimskih sportova nude brojne pogodnosti u našim ski centrima. Top ski vikendi tradicionalno nailaze na odličan odziv skijaša i bordera, kojima se u vrhuncu sezone omogućavaju značajni popusti na ski karte.

    Nakon ovog vikenda, skijaši i borderi mogu da iskoriste popuste u terminima od 26. do 29. januara, zatim od 23. do 26. februara, do 9. do 12. marta i od 30. marta do 2. aprila.
    -U nastavku teksta možete videti današnje fotografije sa Stare planine.

    detaljnije na http://staraplanina-babinzub.info/st...uar-2017-foto/
    http://www.staraplanina-babinzub.info

    http://www.knjazevac.org.rs


    Najsvezije informacije vezane za Opstinu Knjazevac i njenu okolinu.....
    Stara planina - Babin zub - Banjica - Baranica - Ravna - ...itd
    Prodaja placeva i nekretnina Stara planina
    http://nekretnine.knjazevac.org.rs/

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •