Strana 118 od 398 PrvaPrva ... 1868108116117118119120128168218 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.171 do 1.180 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #1171
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    ja sam pre mesec dana sa cerkicom na Torniku grlo izgubio, a sve skijao na 2m iznad nje ako neko naleti da gadja u mene, a racunam tezak sam, dok me pomeri ka njoj, izgubice snagu, a i postavicu rame, lakat, skiju... Budale bre, evo i @jopopo je imao slican duel sad skoro na Kopu kad je gadjao stapom lika u glavu. Takodje smo, to jest ja, urlali na takmicare ski kluba Cacak opet na Torniku, itd itd... Tad sam ih drukno nekom SS-ovcu na stazi, posle ih nisam video na Zmajevcu, a cujem da je bilo krsh oduzetih skipassova taj dan - to je jedino trenutno resenje, uklonis budalu - smestis ga u kafic i cao. Nek se skija na Sony-ju.
    Sve smo to pokusavali. Prvo ona krece kada nema nikoga, uvek se drzi pri kraju staze, uvek je najmanje jedan od nas iznad nje u plugu pokusavajuci da napravimo blok ali ovde je ocigledno bio problem sto smo stajali a pri toj brzini je nemoguce postaviti se.

  2. #1172
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    ja sam pre mesec dana sa cerkicom na Torniku grlo izgubio, a sve skijao na 2m iznad nje ako neko naleti da gadja u mene, a racunam tezak sam, dok me pomeri ka njoj, izgubice snagu, a i postavicu rame, lakat, skiju... Budale bre, evo i @jopopo je imao slican duel sad skoro na Kopu kad je gadjao stapom lika u glavu. Takodje smo, to jest ja, urlali na takmicare ski kluba Cacak opet na Torniku, itd itd... Tad sam ih drukno nekom SS-ovcu na stazi, posle ih nisam video na Zmajevcu, a cujem da je bilo krsh oduzetih skipassova taj dan - to je jedino trenutno resenje, uklonis budalu - smestis ga u kafic i cao. Nek se skija na Sony-ju.
    Sada sam opet na Kopu udarao bilmeze koji stoje na sred staze ili ski-puta i blenu kao budale ili ćaskaju sa prijateljem. Samo prođem blizu pored njih i iskrivim štap ka spolja i podignem u visini njihovih grudi i očešam dobrano štap o publiku. A i jednog ski-instruktora sam počastio "mačevanjem" pošto na moje povike da se skloni i ne stoji na sredini dela puta gde se ski-put sa Duboke spaja sa Krčmarom (znate da je usko) se okrenuo i rekao da ima dovoljno mesta.

    Valjda su skapirali nešto.

  3. #1173
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    *ZLI
    I sada ne mogu sebi da oprostim sto mu nisam razlupao glavu... ali u tom jebenom trenutku odlucujes da li da nekako pomazes detetu ili da iznabadas skota.
    Zaista nikome ne zelim da pravi takav izbor.
    Hvala svima na lepim zeljama, a da ne bude sve ovako crno gledacu da veceras okacim neke slike sa proslonedeljnog skijanja.

  4. #1174
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SRB_PI Pogledati poruku
    сад баш размишљам: скоро сам погодио јeдног у главу, грудвом, није му било добро... професионална деформација, шта ћу...
    Kakva je ideja za tu policiju, peticija... moze i to ali ja sam vise za samoorganizovanje!!!
    Izmenio/la Roman; 20.02.2012 u 18:40.

  5. #1175
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    сад ми сестра причала како је тата туко неког на Копу, кад је скупио моју сестру... а зет: ,,Алекса мора да је сјебо десну руку, кад се није потуко'' !

    ал се насмејах...

  6. #1176
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    evo malo slika
    Priložene slike Priložene slike

  7. #1177
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    i jos par..
    Priložene slike Priložene slike

  8. #1178
    Super Member vlada019 avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Knjazevac
    Poruke
    802

    Podrazumevano Povrede na Staroj planini



    Posledice nesmotrenih skijasa na Staroj planini *proba ili surova realnost minulog vikenda.
    http://www.staraplanina-babinzub.info

    http://www.knjazevac.org.rs


    Najsvezije informacije vezane za Opstinu Knjazevac i njenu okolinu.....
    Stara planina - Babin zub - Banjica - Baranica - Ravna - ...itd
    Prodaja placeva i nekretnina Stara planina
    http://nekretnine.knjazevac.org.rs/

  9. #1179
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    e, Pirke evo i tebe ovde... ironija ili puka slucajnost?

    inace, ovaj momak van nosila na slici je SRB PI pre povrede...

  10. #1180
    Junior Member
    Datum registracije
    16.01.2011
    Godina
    53
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    Nažalost i moje dete se povredilo na istom ovom mestu juče oko 14h i 05. Niko nije napisao da je vrh sunčane bio očajan kao oranje !!!
    Jeb.. ja mater onom ko je pripremao stazu...
    Ali stvarno identično mesto pada žao mi je što nisam slikao 10-30m ispred ovog uslikanog mesta koje je postavio vlada019. Jer bi ta slika bila solidna osnova za jednu tužbu.
    Na sreću povreda je bez preloma samo jača kontuzija levog ramena i razbijen nos.
    Radili smo sinoć u Nišu rengen ramena i sve je OK.
    Samo da dodam devojčica 19 godina i solidan skijaš koja je više dana vozila Sunčanu i Konjarnik.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •