Strana 382 od 398 PrvaPrva ... 282332372380381382383384392 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.811 do 3.820 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #3811
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Po rečima mojih prijatelja iz Svrljiga put se čisti redovno, pre dvadana su išli put Kalne. Trenutno nema snega na putu sve je očišćeno...

  2. #3812
    Junior Member
    Datum registracije
    21.01.2016
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Poslednji put sam se vraćao tim putem 2.1.2018, na planini je padao sneg po malo tog dana, i dan pre toga.

    Videlo se da je put je bio čišćen, i bačena je so, ali bilo je deonica gde to nije bilo dovoljno - u smislu da je u nekim krivinama bilo i leda. Tako da kao što neko reče - potrebno je voziti opreznije u takvim uslovima.
    Ali što se mene tiče - od kako je sređen put - to je za mene jedina opcija iz Niša. Više i ne razmatram da idem preko Knjaževca ili Pirota.

  3. #3813
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    Mi danas dosli. Isli preko pirota. Na planini fenometalan dan. Snega dovoljno, sunca taman

  4. #3814
    Junior Member
    Datum registracije
    13.11.2016
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Zdravo prijatelji, prvo se izvinjavam zbog mog lošeg srpskog jezika
    Sredinom februara doći ću s mojom ženu na Stare planine, želim da vas zamolim da mi date neko pojašnjenje
    da padine stignu do Babinog zuba maksimalno pripremljenog.
    Sa crvenim strelicama na slika pokazao sam kako želim da naučim i odem.
    Parkiću automobil na parkingu hotela Stara Planina (na donjoj stanici gondole)
    i ja idem odatle. U završnici, gde je kraj Koniarnik, moje pitanje je: mogu li na obrnutom redosledu
    da mogu da se vratim u moj auto na donja stanica gondola ili ne? U youtube ne mogu pronaći link za veza staze
    Suncana dolina-Babin zub, postoji samo jedan - Babin zub-Suncana dolina.
    Pitam zato što želim prvi dan da se kreću po svim stazama, a potom i da izaberem najbolje staze za skijanje.
    Ako to ne uspije, moram da parkujem jedan dan na gondolu i vozim Jabucko i Babin zub
    i još jedan dan da parkujem na Konjarnik dole i se vozi samo Suncana dolina i Konjarnik.
    Zahvaljujem svima koji će mi pomoći I nadam se da ima sneg sredinu Februara.

    Stara-Planina-opit1.jpg

    https://imgur.com/jF09XOL za svaki slucaj dajem i link za slika

  5. #3815
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    Cao,
    srpski ti i nije tako los, razumeli smo te. Prvo pitanje je zasto se ne parkiras kod Konjarnika, blizi je od gondole. Drugo, sve su staze povezane tako da mozes od gondole do Konjarnika i nazad, a mozes i obrnuto

  6. #3816
    Junior Member
    Datum registracije
    06.02.2014
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Predivan vikend,staze sredjene,put Svrljig-Kalna cist.Malo guzve u nedelju,ali sve u svemu dva extra dana....

  7. #3817
    Junior Member
    Datum registracije
    13.11.2016
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mickeu Pogledati poruku
    Cao,
    srpski ti i nije tako los, razumeli smo te. Prvo pitanje je zasto se ne parkiras kod Konjarnika, blizi je od gondole. Drugo, sve su staze povezane tako da mozes od gondole do Konjarnika i nazad, a mozes i obrnuto
    I tako ce da uradim ,ce da parkiram kod Konjarnik i ce da opitam da obilazim sve staze ,ako nije bas tezko da prodzem ot Suncana do Babin zub ce da probam,ako ne prvi dan samo Suncana i KOnjarnik ,pa sledeci ce da idem na jabucko i babin zub staze
    Hvala za odgovor))

  8. #3818
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    @boys san@
    Poslusaj mickeu-a, doduse zavisi gde cete biti smesteni ali ako niste gore kod hotela Konjarnik ti je svakako najblizi...
    Sve je povezano tako da ces u jednom danu stici sve da odvozas... vise puta. Dobrodosao
    By the way, mi stižemo u subotu i bićemo prisutni sledećih devet dana. Pa ako je neko raspoložen za druženje ili ne daj bože nekom treba pomoć vidimo se gore

  9. #3819
    Junior Member
    Datum registracije
    13.11.2016
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Roman Pogledati poruku
    @boys san@
    Poslusaj mickeu-a, doduse zavisi gde cete biti smesteni ali ako niste gore kod hotela Konjarnik ti je svakako najblizi...
    Sve je povezano tako da ces u jednom danu stici sve da odvozas... vise puta. Dobrodosao
    By the way, mi stižemo u subotu i bićemo prisutni sledećih devet dana. Pa ako je neko raspoložen za druženje ili ne daj bože nekom treba pomoć vidimo se gore
    Hvala vam puno,stvarno. Rezervisal sum u Crni Vrh jedno studio,tako ce da Konjarnik mislim da mi je na 4km od kuca i kako ste mi rekli,gospoda,tako ce da uradim. Jos jednom ,hvala . Jedva cekam da dodzem 18tog februar(nadam se da ima dovolno sneg) na Stara planina. Prijatno i pozdrav.

  10. #3820
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Evo ukratko... stigli juce po nenormalni vremenskim uslovima. Verovali ili ne na auto putu 21C, Cestobrodica 16C, Knjazevac 19C. Ali evo nas gore, sve radi oko -0C, teeeska magla, pici vetar narocito na stazi Babin zub ali nema veze prava zima. Mislim da je selo Crni vrh puno. Najvise naravno turista iz Bugarske. Sada me ceka " dunja" u Plazi pa moram da idem...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •