Strana 364 od 398 PrvaPrva ... 264314354362363364365366374 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.631 do 3.640 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #3631
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    Vidi, ne poznajem Vladu019, pa da ne gresim mnogo dusu, ali cini mi se da si u pravu...
    Bilo bi lepse kada bi malo vise dobijali slike sa staza, a slike one ugladjene gospode...

  2. #3632
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mazzystar Pogledati poruku
    U okviru kog smestajnog kapaciteta su otvorili kafic? Pitam, posto nisam bio od 2014.godine na Staroj planini, jednom sam bio smesten u prenocistu "Sunce" a jednom u hotelu "Stara planina" (nekadasnji "Falkensteiner").
    Nije li menadzment "Falkensteinera" nakon dodatnih pregovora trebao da se ponovo vrati na planinu, takvih informacija je bilo tokom prosle godine.
    Nije to smestajni kapacitet, to su dve vikendice , kada ideš od sela Crni vrh prema gore sledi oštra uzbrdica i na samom prevoju leva krivina sa leve strane su dve vikendice vrlo karakteristične, sa ulazne strane su ogromni prozori, e izmedju njih je nikao novi objekat...

  3. #3633
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mickeu Pogledati poruku
    @roman@
    bugari su otvorili kafic samo za sebe, u sred Srbije??? dobro, nije bas u sred Srbije, ali je u Srbiji.
    Ako je to istina, a nema razloga da nije, stvarno smo najgori. Bugari se organizovali i sada ce njima novac da uzima bugarin, a mi nemozemo ni da udjemo.
    prosle godine sam bio u privatnom smestaju, sa decom. soba je bila vise nego prljava. kupatilo grozno, da se ni meni nije ulazilo, a kamoli decu da pustis samu. ne moze tako da se razvija turizam. imas stracaru, uzmi novac i to je to... Cistocu smestaja ne bi trebala inspekcija da resama, vec domacin smestaja. izgleda mi da se pojedincima bas osladio novac, pa misle da mogu bez ulaganja da se bave turizmom.
    Auuuu, baš me zanima gde ste toliko stradali... Vidi, ostavljao sam moj telefon i ranije, ako neko ima problem... 0641296983 to sam ja, da li sam na planini ili u Bgd-u daću sve od sebe da pomognem

  4. #3634
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Ja sam sigurno gore za Novu godinu, nadam se da ćemo se upoznati... posle sigurno u februaru, kafa, kuvana rakija, pomoć, nebitno...

  5. #3635
    Super Member vlada019 avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Knjazevac
    Poruke
    802

    Podrazumevano

    Evo bacio sam pasulj i pogledo u kristalnu kuglu i gle čuda KAŽE osnežavaju se podjednako sve staze
    Ozbiljne snežne padavine se očekuju od 29 do 02 , pojedinci nek se još misle u koj će šator da spavaju kad zakukaju 31 da posete našu Staru planinu....
    http://www.staraplanina-babinzub.info

    http://www.knjazevac.org.rs


    Najsvezije informacije vezane za Opstinu Knjazevac i njenu okolinu.....
    Stara planina - Babin zub - Banjica - Baranica - Ravna - ...itd
    Prodaja placeva i nekretnina Stara planina
    http://nekretnine.knjazevac.org.rs/

  6. #3636
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    evo kako kritike na centralu daju efekat... pocelo je koriscenje pasulja i kugli, stari obicaji tih krajeva...

    hvala romanu za ponudjenu pomoc i tel. juce nisam napisao da smo mi i ostali gosti pomenutog smestaja imali stomacne probleme, da ne kazem trovanje. to je bilo tek dozivljaj. da ne ulazim u pojedinosti, ali cele noci deca i mi matori, povracali, deca traze vodu, a mi im dajemo na kasicicu... sve trajalo jedan dan, ali jedva preziveli.
    Ne bih da navodim ime smestaja....

  7. #3637
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    hvala Vladi019 na informacijama i trudu koji ulaze.
    samo bih ja vise voleo da dobijamo, ovde na forumu, konkretne informacije sa lica mesta. izjave i lupetanje politicara i direktora mozemo i sami da nadjemo na netu, a i to su samo lepe price...

  8. #3638
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    @mickeu@
    E ako misliš na prošlu zimu (tj. februar, mart ove godine), to je cela "planina" mučila muku sa tim povraćanjem i stomačnom tegobom. Praktično kod svakog je trajalo dan, dva i prolazilo. To je zaista bilo tako, od nas šestoro u kući samo dvoje nije imalo problem, moja ćerka je povraćala jedno prepodne a ostalo troje je već drugi dan bilo na stazi...

  9. #3639
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    otprilike taj period, skolski raspust. ako je bilo i u drugim smestajima, kako mi je malo lakse. ali i dalje ostaje da je soba bila ocajna. domacin vise nego ljubazan, hrana odlicna i obimna... ali uvek postoji to nase ali... malo mu treba da bi bilo idealno. mora smestaj da bude prilicno cist, pociscen, posebno ako se dolazi sa decom...

  10. #3640
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    vlado019, napisi da li ima nekih promena gore na stazama...
    i necemop vise da ti prebacujemo za izvestaje
    rezervisao sam smestaj na par dana posle nove godine, pa me interesuje...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •