Strana 193 od 397 PrvaPrva ... 93143183191192193194195203243293 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.921 do 1.930 od 3970

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #1921
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Pa gondola i jeste NJESRA!!! Valjda bi trebalo da postoji neki napredak... Toliko potencijala a u prvi plan se gura sekundarna sirovina, a sve zarad pokrivanja gresaka visih instanci. Ua gondola!!! UURRAA za Suncanu i Konjarnik!!!

  2. #1922
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    ко и све у Србији: цене пренапумпане да би са што мањим капацитетом остварио већи профит (што брже паре у џеп, нико не зна шта их сутра чека- можда Кипар преко Русије ко једног ,,нашег'')...

    Ја вам предлажем да скокнете до Бора, премештен је и функцији је двосед који је био на Копаонику на Сунчаној долини; ски куче је 300 динара; позваћу сутра друга из Бора да каже кад креће са радом, али знам да са снегом немају проблема; стаза је много боља него онај Коњарник, а и реновиран је хотел ,,Језеро''

    ја ћу највероватније да скокнем у недељу, да исфоткам мало и да напишем неки извештај...

    што се тиче снега, у Пироту 2. дан како не стаје, значи да је горе у најмању руку завејано...
    Велика је разлика између стићи до Коњарника и стићи до новог хотела, поготово кад ,,пирне ветрић (даљи рођак Сенди)''

  3. #1923
    Senior Member Dejano981 avatar
    Datum registracije
    06.01.2012
    Godina
    42
    Poruke
    129

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Ma sve je to u redu samo ne vidim zašto bi bili toliko nestrpljivi , mis'im do pre par godina su otvarali sezonu 30 decembra bez obzira što bi mesec dana pre već bilo po pola metra metar snega.. Da ne kažem da smo se vozili na nekim krdžavim dvosedima po 20 minuta do vrha i smrzavali na istim a sad nam je gondola njesra
    naravno da sam nestrpljiv jer mesec dana najavljuju otvaranje a ne spominju da ne rade dve glavne staze. A inače više bi voleo da se smrzavam na dvosedu nego da sedim ispred gondole i čekam da stane vetar da bi počela da radi

  4. #1924
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Meni su ove nove staze oke. A sto mora staza da bude crna, zahtevna, teska da bi bila "dobra"? Meni licno ne. Iskreno, za "siroki karving zavoj" najvise mi odgovara staza novog cetvoroseda, Babin Zub, tako se zove, valjda, zaboravih. Ubedljivo najsira I najravnija staza bez bocnog nagiba, sa malim brojem skijasa i najduzim periodom dana dok ne "pukne"... Dolazio sam na na SP samo zbog Konjarnika I Suncane naravno, ali poslednji vikend na SP nisam ni otisao do njih... Znate I sami da zbog broja skijasa Konjarnik prvi pukne I to vrlo brzo, suncana takodje, a tu su I kamikaze, losi I prepadnuti skijasi na crnoj stazi, itd. Toga na onoj bledo-plavo-zelenoj stazi nema. Neverovatno, ali pocetnika na toj stazi vrlo malo bilo onda...a gondola je prica za sebe-apsolutno mi odgovara kad je hladno, ali to je samo verzija zice. Na tu zicu se lako montiraju sedeznice-korpe umesto kabina, kabine su tu zbog promocije skijanja, pocetnika I gostiju hotela. Kad (ako) nikne jos staza, mozda se kabine premeste negde?

  5. #1925
    Senior Member Dejano981 avatar
    Datum registracije
    06.01.2012
    Godina
    42
    Poruke
    129

    Podrazumevano

    ma ne mora da rade, i onako ću da provedem većinu dana na plavoj stazi jer su drugari početnici, ali opet mislim da nije tesko organizatorima da napišu otvaranje tad i tad ovo je kulturno umetnički program od staza rade te i te... Ništa tesko i onda ako ja planiram sam da dodjem a vojim crne staze lepo ću da odložim skijanje za sledeći vikend.

  6. #1926
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    off: Romane covece ziv li si? Kako Masa?
    on: e ja BAS volim gondolu i ove plavicaste livadice!

  7. #1927
    Senior Member Dejano981 avatar
    Datum registracije
    06.01.2012
    Godina
    42
    Poruke
    129

    Podrazumevano

    i ja volim da se spuštam niz moju ulicu ali nemam gondolu da se vratim posle kući

  8. #1928
    Junior Member
    Datum registracije
    23.04.2012
    Godina
    50
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Evo sad pricao sa ljudima iz skijalista na SP... kaze covek sutra samo staze oko gondole ali u petak je izvesno da proradi i Konjarnik a za subotu gotovo sigurno. Rece da je tek juce pao ozbiljan sneg i da im treba vremena da obezbede staze mrezama itd...

    Aj` zivi bili pa videli... zovite skijalista i vrsite pritisak i u BG i na SP

  9. #1929
    Junior Member
    Datum registracije
    23.04.2012
    Godina
    50
    Poruke
    15

    Podrazumevano


    Uploaded with ImageShack.us

  10. #1930
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Razumem ja vas, ali razumem i Skijališta, pušta se staza po staza da to bude kulturno i bezbedno skijanje. A ne sve od jednom pa da bude raspad, povrede i haos na skijalištu..

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •