Strana 363 od 397 PrvaPrva ... 263313353361362363364365373 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.621 do 3.630 od 3970

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #3621
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Uuufff, nešto mi nije jasno... sve rasprodato do marta i dalje a 17 posto manje gostiju ove godine?

  2. #3622
    Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Roman Pogledati poruku
    @mickeu@
    A i Bugari su otvorili kafić... zatvorenog tipa, samo za njihove goste.
    U okviru kog smestajnog kapaciteta su otvorili kafic? Pitam, posto nisam bio od 2014.godine na Staroj planini, jednom sam bio smesten u prenocistu "Sunce" a jednom u hotelu "Stara planina" (nekadasnji "Falkensteiner").
    Nije li menadzment "Falkensteinera" nakon dodatnih pregovora trebao da se ponovo vrati na planinu, takvih informacija je bilo tokom prosle godine.

  3. #3623
    Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Mogu oni da otvore jos jedan hotel, ali da bi Stara planina opstala kao ozbiljniji ski centar, moraju da kako znaju i umeju naprave jos 2-3 nove staze, i da im se naravno ne desava da im Konjarnik i Suncana budu tokom sezone gotovo sve vreme van funkcije.

  4. #3624
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    @roman@
    bugari su otvorili kafic samo za sebe, u sred Srbije??? dobro, nije bas u sred Srbije, ali je u Srbiji.
    Ako je to istina, a nema razloga da nije, stvarno smo najgori. Bugari se organizovali i sada ce njima novac da uzima bugarin, a mi nemozemo ni da udjemo.
    prosle godine sam bio u privatnom smestaju, sa decom. soba je bila vise nego prljava. kupatilo grozno, da se ni meni nije ulazilo, a kamoli decu da pustis samu. ne moze tako da se razvija turizam. imas stracaru, uzmi novac i to je to... Cistocu smestaja ne bi trebala inspekcija da resama, vec domacin smestaja. izgleda mi da se pojedincima bas osladio novac, pa misle da mogu bez ulaganja da se bave turizmom.

  5. #3625
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    @roman@
    a sto se tice nejasnoca oko smestaja u hotelu, sve rasprodato do marta i dalje a 17 posto manje gostiju ove godine,jedino logicno objasnjenje je da su se smestajni kapacitetu smanjili, pa je sve puno, a gostiju manje nego prosle godine

  6. #3626
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    ja i dalje ne dobih informaciju da li se osnezavaju i neke druge staze osim oko kondole?
    da li sredjena gospoda sa fotografije najavljuju jos neku stazu? za 10 dana je nova godina, mozda bi neko dosao na skijanje....

  7. #3627
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    ja i dalje ne dobih informaciju da li se osnezavaju i neke druge staze osim oko kondole?
    da li sredjena gospoda sa fotografije najavljuju jos neku stazu? za 10 dana je nova godina, mozda bi neko dosao na skijanje....

  8. #3628
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Sada ce Vlada 019,sa najnovijim informacijama,samo da mu jave iz `centrale` koji info da objavi.

  9. #3629
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    Vidi, ne poznajem Vladu019, pa da ne gresim mnogo dusu, ali cini mi se da si u pravu...
    Bilo bi lepse kada bi malo vise dobijali slike sa staza, a slike one ugladjene gospode...

  10. #3630
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mazzystar Pogledati poruku
    U okviru kog smestajnog kapaciteta su otvorili kafic? Pitam, posto nisam bio od 2014.godine na Staroj planini, jednom sam bio smesten u prenocistu "Sunce" a jednom u hotelu "Stara planina" (nekadasnji "Falkensteiner").
    Nije li menadzment "Falkensteinera" nakon dodatnih pregovora trebao da se ponovo vrati na planinu, takvih informacija je bilo tokom prosle godine.
    Nije to smestajni kapacitet, to su dve vikendice , kada ideš od sela Crni vrh prema gore sledi oštra uzbrdica i na samom prevoju leva krivina sa leve strane su dve vikendice vrlo karakteristične, sa ulazne strane su ogromni prozori, e izmedju njih je nikao novi objekat...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •