Strana 266 od 398 PrvaPrva ... 166216256264265266267268276316366 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.651 do 2.660 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #2651
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Sreo sam i neke ljude iz Nisa koji su dosli sa akcijom Svi na sneg. Inace kad smo posli negde posle 13h sa parkinga kod hotel poceo je pljusak . Mokri so bili. Sta je posle toga od snega ostalo i kakva je situacija na SP sada ne znam. Ako se ne varam zatvaranje sezone je u nedelju samo je pitanje sta ce uopste da radi ako ostane situacija kakva je bila u nedelju. Sto se tice Stare planine ja sam u nedelju zavrsio ovogodisnu sezonu. Evo jos nekoliko slika:
    Priložene slike Priložene slike

  2. #2652
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Koliko ja znam cene karata su pale za 50% do 65%,od ponedeljka.
    Ali od sada radi samo gondola.
    Cudno je da se najavljuje neki sneg ,videcemo .

  3. #2653
    Junior Member
    Datum registracije
    20.02.2013
    Godina
    36
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Super je sto su stvarno uveli odlicne popuste na kraju sezone
    Ja ozbiljno razmisljam da si priustim jedan produzeni vikend

    Steta da se ne iskoriste ovako dobrih popusti

  4. #2654
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    E pa ja sam iskoristio jedan popustic danas ,posle ostavljenih nekoliko prosecnih plata ove godine kroz ski pass.(cela porodica skija).
    Skijanje je bilo dosta bolje od ocekivanog,razlog je lezao u samo petnaestak skijasa na stazama ,tako da su se nezne staze dobro drzale jer nije imao ko da ih izrove...
    Imao sam konacno priliku da se prvi spustim niz sredjenu stazu.
    Zanimljivo je sve izgledalo ,staze su licile na snezne reke ,,,
    Posle je sledio jedan obilan obrok u jednom lokalknom restoranu uz nesto alkohola.
    Jedna sasvim solidna odjava i uspesna sezona.

  5. #2655
    Junior Member
    Datum registracije
    16.01.2011
    Godina
    53
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    REKORD: Najuspešnija sezona na Staroj planini

    Ovogodišnja skijaška sezona na Staroj planini se zatvara 14. aprila i predstavlja najuspešniji sezonu do sada.

    http://www.kurir-info.rs/rekord-naju...-clanak-734617

  6. #2656
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Sutra je zatvaranje sezone. Ne bi bilo lose ako nek ide da postavi slike da vidimo kako je bilo.

  7. #2657
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano Stara planina - Investicije vredne 40 miliona evra

    | Knjaževac | 21.05.2013. | knjazevacinfo.rs

    Staru planinu očekuju nove investicije, najavio je 17. maja 2013. u Knjaževcu ministar finansija i privrede Mlađan Dinkić.

    Dinkić je rekao da će investicija biti vredna oko 40 miliona evra, a javni poziv za investitore biće raspisan za desetak dana. On je istakao da će, svakako, jedan od najvećih ulagača biti austrijski "Falkenštajner".


    Pogledajte video sa izjavom Mlađana Dinkića...


    http://www.skijanje.rs/vesti/stara-planina-investicije-vredne-40-miliona-evra/

    .

  8. #2658
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Cenovnik za leto na Staroj planini





    Skijališta Srbije usvojila su u utorak 21. maja 2013. cenovnik za letnju sezonu na planinama. Svi posetioci Kopaonika, Tornika na Zlatiboru ili Stare planine imaće prilike da od 15. juna 2013. uživaju raznim sadržajima koji čine sastavni deo turističke ponude Srbije.

    Karta za panormasku vožnja žičarom u planinskim centrima košta 340 dinara za odrasle, za decu 310 dinara, dok je bicikle na jedan dan 600 dinara.
    Prvi put ove sezone, Skijališta Srbije uvele su porodične pakete koji podrazumevaju kupovinu karte za bilo koji sadržaj za najmanje jednu odraslu osobu i jedno dete. Za porodičan paket važi popust tokom cele sezone u iznosu od 30 posto u svim centrima. Studenti sa ISAC i EURO karticom imaju stalni popust od 10 posto.

    Početak letnje sezone na planinama planiran je za 15. jun, a oni koji se odluče da leto provedu na planinama mogu da uživaju u brojnim sadržajima poput pešačkih tura, planinskog biciklizma, ali i u raznim drugim adrenalinskim doživljajima.



    Preuzmite cenovnik: - Stara planina, leto 2013



    http://www.skijanje.rs/vesti/cenovni...ntrima-srbije/

    .

  9. #2659
    Member
    Datum registracije
    08.10.2008
    Godina
    37
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Jel ce se raditi ovog leta nove staze za sledecu sezonu, sta se desava sa tim?
    http://www.skijanje.rs/forum/image.php?type=sigpic&userid=1968&dateline=1331656  964

  10. #2660
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Sa vremena na vreme i ja pokusavam da nadjem kvalitetnu informaciju o tome ali nje nema.Takodje bilo je reci o izgradnji jos jednog putnog pravca ali nema informacija ni o tome.
    ako iko nesta zna neka objavi...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •