Strana 376 od 398 PrvaPrva ... 276326366374375376377378386 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.751 do 3.760 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #3751
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Kaže ovako... trasirali smo putanju šestoseda koji je trebao da kreće iz šume ispod Sučane, ukoso ispod sidra, i da izlazi na Babinom zubu da može da se spaja sa četvorosedom Babin zub ili da se vozi nazad na sunčanu. Pitam ga zašto se ne uradi nešto što ne zahteva velike investicije recimo da se očisti Konjarnik desna strana, ono je bruka i sramota da se pet godina ne sklone stene, panjevi i ostalo što štrči po stazi a on mi kaže, ne dozvoljavaju iz Beograda iz Skijališta... hteli smo da oglasimo javne radove da se Konjarnik sredi jer se sve zakorovilo ali nam je zabranjeno!!!??? Preduzetnik iz Knjaževca je predložio da dovede volontere da se obeleže staze pešačke, biciklističke da se očisti planina on obezbedjuje spavanje i alat samo je hrana bilan potrebna i to je zabranjeno...

  2. #3752
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Nemam razloga da sumnjam u njegove reči, znam čoveka godinama. A za mene je to vrlo razočaravajuće... da li neko zna nešto u ovom kontekstu... Jel ove godine beše nov šestosed na Kopaoniku?

  3. #3753
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    @mickeu@
    Što se ne javi, ne videsmo se...

  4. #3754
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Nije od ove godine nov nego pre dve sezone na krčmar i gvozdac. To je platila još Dinkićeva garnitura.
    Iskreno, ne vidim razlog da se favorizuje kop na štetu Stare Planine (bar do pre par godina je bilo očigledno da se troše pare i na staroj) ali imajući u vidu gde živimo i kakav sve šljam se nalazi na pozicijama koje bilo šta odlučuju (počev od mesne zajednice pa na dalje), ništa nije nemoguće.

  5. #3755
    Ski legenda dedinac avatar
    Datum registracije
    12.02.2012
    Lokacija
    Vranje
    Godina
    50
    Poruke
    294

    Podrazumevano

    Od sutra do nedelje sam na Staroj pa ako je neko sa foruma gore neka se javi. Crno bela jakna, crna kapa kao veliki Štrumpf i 5-6 klinaca oko mene,pauze pravimo u kafiću između Konjarnika i Sunčane.

  6. #3756
    Ski legenda dedinac avatar
    Datum registracije
    12.02.2012
    Lokacija
    Vranje
    Godina
    50
    Poruke
    294

    Podrazumevano

    Stvarno sam hteo da platim piće nekome sa foruma ali se niko nije javio. Skijali u četvrtak i petak po suncu u subotu oblačno a u nedelju sa snegom. Maksimalno smo čekali na gondoli 1 minut kkonjarnik i sunčana bez čekanja. Od prve do poslednje vožnje sa jednom pauzom za ručak. Staze su bile o.k. s obzirom na visoke temperature, popodne se pojavi led i hupseri ali ništa problematično. Ljudi iz skijališta se trude maksimalno da održe red na stazi i da pripreme staze, GSS imao pune ruke posla jer je bilo baš dosta povreda. Sve u svemu prezadovoljni,naboli smo neki novi smeštaj za male pare sa domaćom hranom. Moj utisak je da se na Staroj naskijamo za sve pare i da napravimo maksimalnu kilometražu.

  7. #3757
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dedinac Pogledati poruku
    Stvarno sam hteo da platim piće nekome sa foruma ali se niko nije javio. Skijali u četvrtak i petak po suncu u subotu oblačno a u nedelju sa snegom. Maksimalno smo čekali na gondoli 1 minut kkonjarnik i sunčana bez čekanja. Od prve do poslednje vožnje sa jednom pauzom za ručak. Staze su bile o.k. s obzirom na visoke temperature, popodne se pojavi led i hupseri ali ništa problematično. Ljudi iz skijališta se trude maksimalno da održe red na stazi i da pripreme staze, GSS imao pune ruke posla jer je bilo baš dosta povreda. Sve u svemu prezadovoljni,naboli smo neki novi smeštaj za male pare sa domaćom hranom. Moj utisak je da se na Staroj naskijamo za sve pare i da napravimo maksimalnu kilometražu.
    S obzirom da nameravamo do SP molio bih info odn kontakt o pomenutom smestaju.
    Hvala.

  8. #3758
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Takodje me zanima taj smestaj. Ja sam do sada spavao u Pirotu (licni razlozi), ali mrzi me da vozim toliko ujutro. Omatorilo se... 😊

  9. #3759
    Ski legenda dedinac avatar
    Datum registracije
    12.02.2012
    Lokacija
    Vranje
    Godina
    50
    Poruke
    294

    Podrazumevano

    Poslato u PP

  10. #3760
    Member
    Datum registracije
    03.01.2015
    Skije / Bord
    NORDICA NRGY 80
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Ako moze i meni kontakt, hvala.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •