Strana 237 od 397 PrvaPrva ... 137187227235236237238239247287337 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.361 do 2.370 od 3970

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #2361
    Senior Member Dejano981 avatar
    Datum registracije
    06.01.2012
    Godina
    42
    Poruke
    129

    Podrazumevano

    ubacite sliku na http://imageshack.com pa je uploadujete i dole dobijete link za forume koji iskopirate ovde, a inače voleo bih da vidim te slike

  2. #2362
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    =mickeu kilimaker SRB PI=
    Malo mojih zapazanja i jedno pitanje...
    Siguran sam da je zadnjih par postova stvar nesporazuma. SRB PI-a poznajem licno i garantujem (ako to uopste nesto znaci) da nije cinik ili zlonamerna osoba, naprotiv u zadnjh iks godina nisam upoznao boljeg i pozitivnijeg momka. Siguran sam da je ona zadnja recenica samo nespretno napisana.
    A evo pitanja... Nije prvi put da cujem kako Kopaonji koci Staru planinu a ja ne vidim nacin kako je to moguce. Ovo pitam bez ikakvog sarkazma, kako to Kop "saplice" Staru?

  3. #2363
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    =mickeu=
    I ja sam bio na par mesta i napolju i kod nas. A vidim da smo pribliznih godina, ko zna mozda smo se nekada i videli... Ali prosto volim ovakve poludivlje planine i iz tog razloga sam se zaljubio u Staru planinu.
    Na zalost kao i ti mislim da ce se ovo skijaliste sporo razvijati i to u raznim devijantnim pravcima. I to upravo zbog toga sto uopste nema ko da se zamisli, prekopira ili preuzme inicijativu. U svim sferama drustva, pa tako i ovde, na rukovodecim mestima se nalaze neadekvatni ljudi koji nemaju bas potencijala za to cime se bave. Oni ne ukljucuju mozak i ne preduzimaju nista sem ako im neki glavonja iznad nesto ne naredi, a opet oni se vode iskljucivo svojim uskim sicardzijskim interesom.

  4. #2364
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Upravo sam stigao kuci ,danas sam bio gore .Ispao je odlican dan ,daleko bolji od ocekivanja.Vetar jeste bio prisutan ,ali nije omeo nista ,cak ni staze nisu znacajno popustile.
    Suncana je danas bila pravo uzivanje.
    Svaki treci auto iz Bugarske ,nesto rumunskih kola.
    Stara ce se razvijati sporo i dok se ne resi pravac iz Pirota ,najblizeg grada na cijoj teritoriji se nalazi veci deo skijalista.
    Bugarima ,a narocito onima iz Sofije treba skoro isto kao i Nislijama,stim sto je Sofija milionski grad.Nece onda biti skijaliste pusto i bice para ne onih sto mi domaci trosimo nego tudjih...

  5. #2365
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    Сад боцкао на гугл 'рту: од Ниша, преко сопотске петље, до почетка Коњарника има око 110км (око 55км ван магистрале). Најближи пут ће бити: Ниш-сопотска петља- Темска- Топли До... Само још да се види од Топлог Дола колко има до почетка најближег ,,новог'' четвороседа (од 3), чија је градња најављена за пролеће/лето/јесен 2013

    Остатак скијалишта ће вероватни бити ближе чак и преко Завојског језера, ал то је већ далека будућност за ове просторе

  6. #2366
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Ljudi, ne zaboravite da novi vlasnik hotela na BZ ima i kintu i ideje. Jeste natrualizovani austrijanac ali to je sto je. Ako se njima SP bude pokazala interesantno, vrlo lako ce stara da dobije I nove staze I prilazne puteve I okolna sela ce da postanu gradici, itd.. Mozda dobijemo i neki novi hotel gore, ko zna? Ni za ovo niko nije verovao kad se pricalo, pa eto, zazivelo...kriza je hebiga svuda ali i ona mora da prodje, kad tad..

  7. #2367
    Member
    Datum registracije
    25.01.2010
    Godina
    43
    Poruke
    31

    Podrazumevano

    Pre par godina je prosecen zemljani put od cerove do jabuckog ravnosta i sve je izgledalo kao da ce uskoro biti i asvaltiran a onda se stalo. Mislim da je to najrealnija varijalna za put iz Pirota. Duzina novoprosecenog puta je 18 km i skaracenje u odnosu na dosadasnje putovanje iz pirota od 20 km

  8. #2368
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Ma nema se kinte sad, cinjenica ali bice sve, verujem, samo da se izadje iz generalno iz hovana u kojima smo svi zajedno...

  9. #2369
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Evo da razbijem malo monotoniju i par slika od danas. Kao sto kilimaker rece bio je lep dan i staze su bile odlicne. Hladan vetar je duvao ali se prolepsalo vreme da je na kraju oet bilo tmurno vreme. Staze su bile dobro pripremjene. Na kraju je Konjenik popustio ali je moglo da se skija. Evo prva slika Macak road ispred Kalne :
    Priložene slike Priložene slike

  10. #2370
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    ако мислите на пут од Мирковаца на Јабучко, рађени су прорачуни, НЕИСПЛАТИВ је, јер је терен стрм, имао би превише серпентина...

    Најисплативије је до Топлог ДОла, само да направе тај 4сед

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •