Strana 251 od 398 PrvaPrva ... 151201241249250251252253261301351 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.501 do 2.510 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #2501
    Member
    Datum registracije
    31.01.2012
    Poruke
    90

    Podrazumevano

    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=nlV7pmAXkTg

    ZA SVE MOJE LJUDE KOJI SU MI VIKEND UCINILI PRELEPIM !

  2. #2502
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    @joannes65@
    Hvala na informacijama. Dakle sve svoje sa sobom nosim ... Ko jos planira da bude gore od subote pa na dalje? SRB PI, macak011, killimaker...

  3. #2503
    Junior Member
    Datum registracije
    10.11.2011
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Ovim putem bih onom ko je u nedelju 17.02 (ili eventualno u subotu 16.02. uveče) u hotelu Babin Zub ukrao pancerice osmogodišnjoj devojčici i njenom ocu, uz naravno sve najgore želje, poželeo i doživotnu nekontrolisanu dijareju koja će se intenzivirati pri svakom izlasku na sneg. Bes i gnev koji su postojali kada je otkriveno da nema pancerica siguran sam da nije potrebno opisivati. O ljubavi prema skijanju neću da govorim, ali mislim da je dovoljno reći da je pomenutu osmogodišnjakinju otac na skije stavio kada je imala tri godine, i da od tad koriste svaku priliku kada mogu da skijaju. Da bi se iskoristio dan iznajmljene su druge pancerice, ali je gorak ukus i dalje postojao.

  4. #2504

    Podrazumevano

    @draganp
    E to se zove skot!
    Nekako mogu da zamislim da ukrade skije/pancerice tipa broj 43 i sl..ali pancerice malog deteta...
    E neka mu je na cast,skotina raspala..
    Sto je najgore- dace svom detetu koje nece ni znati da je nekom unistio dan/vikend zbog istih...
    Zao mi druze,ali definitivno treba na sve drzati oko..takvo je vreme..
    Od kada sam prestao da rentiram dasku/cizme kupio sam Burtonov lanac za vezivanje..jer rentirana oprema je osigurana..moja nije i stvarno ne mogu da dozvolim da je neko pozajmi..
    Sta reci..nova lekcija i da ne bude sledeci put i nikad vise..
    Zao mi je..

  5. #2505
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    @roman
    Nema sanse, na poslu guzva sve do druge nedelje marta, a pikirao sam da dodjem u ovom periodu - steta :(

    @draganp
    DA BOG DA ih prodao, a sve pare dao za lekove...

  6. #2506
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Takve stvari se trebaju najstroze sankcionisati.
    Ukoliko se uoci takav treba ga staviti kako god na stub srama,kao primer drugim potencijalnim lopovima.
    Ja sam do sada na moju opremu i opremu cele porodice, posto svi skijamo ,gledao bezbrizno ,ostavljali smo je i odlazili na rucak ,kafu bez brige ,ali ovo menja moj pogled na ovu problematiku.

  7. #2507
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Ih, takvi ne znaju za sram. Samo po dzepu, jedino ih to boli. Moze i po nosu. Bojim se da iste ne zavrse u nekoj ski renti sledece sezone/nedelje/vikenda, znate na sta mislim i na koga ciljam - jedino bi njihov motiv bio realan, sve ostalo spada u domen kleptomanije - bolesti. Ne optuzujem nikog, da se razumemo, samo bacam "senku sumnje"

  8. #2508
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Roman Pogledati poruku
    Ko jos planira da bude gore od subote pa na dalje? SRB PI, macak011, killimaker...
    Ja sam planirao četvrtak-petak-subota sledeće nedelje, međutim klinac mi se juče razboleo i sada ne znam kakav će biti do tada. Javljam se u svakom slučaju

  9. #2509
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    Ih, takvi ne znaju za sram. Samo po dzepu, jedino ih to boli. Moze i po nosu. Bojim se da iste ne zavrse u nekoj ski renti sledece sezone/nedelje/vikenda, znate na sta mislim i na koga ciljam - jedino bi njihov motiv bio realan, sve ostalo spada u domen kleptomanije - bolesti. Ne optuzujem nikog, da se razumemo, samo bacam "senku sumnje"
    Ma to je sto posto. To je neki dripac, možda nije ni skijaš, ukrao cipele, prodaće ih za po 20-30 E nekome ko rentira, neka je i ispod cene, za njega je sve čist ćar.

  10. #2510
    Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Vratih se i ja nakon cetvorodnevnog boravka na ovoj prelepoj planini, koja tek treba da pokaze svoje prave potencijale. Steta sto je zica na stazi Konjarnik u nedelju bila u kvaru, tog dana je oboren rekord u broju posetilaca, pa im ovako nesto nije bas trebalo.
    Petak i jucerasnji dan su bili ubedljivo najbolji za skijanje, pratilo nas je suncano i lepo vreme, a nije bilo ni guzvi na stazama (narocito juce). Skijanje u subotu je vecim delom bilo po magli.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 5 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 5)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •