Strana 39 od 398 PrvaPrva ... 2937383940414989139 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 381 do 390 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #381
    Senior Member ekozelj avatar
    Datum registracije
    11.10.2005
    Lokacija
    Zaječar
    Skije / Bord
    Atomic SL 9m
    Godina
    52
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vlada019 Pogledati poruku
    Naša novinarska ekipa ....
    Druže polako ovi tvoji takozvani "izveštaji" sa Stare planine prelaze granicu dobrog ukusa.

    Ako ti se ti političari već toliko sviđaju, vodi ih kući a nemoj na ovom SKIJAŠKOM FORUMU da ih, kao slučajno provlačiš kroz svaki post.

    Podsećam te još jednom da je ovo skijaški forum i javno pozivam administratora da reaguje. Ovo je već prevršilo svaku meru! Pa valjda smo ovde da se opustimo i diskutujemo o zajedničkoj ljubavi prema snežnim sportovima a ne da pišemo i čitamo ono čime nas svi mediji besomučno bombarduju.

    Uz sve još iznosiš i dezinformacije jer taj tvoj "političar" po zanimanju nije nikakav predsednik Skijaškog saveza Srbije. Vaša "mala novinarska ekipa" je bar za toliko mogla da se informiše!

  2. #382
    Super Member vlada019 avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Knjazevac
    Poruke
    802

    Podrazumevano

    Veoma smo razočarani što pojedinci veoma usko gledaju na informacije koje prenosimo.Ako su po vama neistine pisanje tanjuga, bete, b92 (http://www.b92.net/putovanja/zoom.ph...mage_id=139664) onda se njima slobodno obratite.MI prenosimo informacije koje su sa Stare planine, i kao što vidite možete se informisati skoro svakodnevno.Nismo mi krivi što pojedini političari borave na skijanju ili promovišu sebe i svoje projekte, mi ćemo lsikati i uzeti izjavu od svakog ko je boravio ili nam može dati neku korisnu informaciju u vezi skijanja.Očigledno da pojedinci iz svojih fotelja i iz kruga dvojke vole da se dure na pojedine vesti i ponašaju se kao da je Stara planina u sred Beograda.Kako to da ne pohvale ni jedan video snimak ili eskluzivne vesti koje smo ovde objavili (prva promocija master plana razvoja stare planine i sl.) pre par dana smo Vam objavili da će gondola početi sa radom do 15.jan, da postoji iznajmljivanje ski opreme i još gomilu informacija od vremenske prognoze do organizovanja ski takmicenja.U pripremi su još gomile novih informacija koje su veoma dragocene za sve skijaše.Što se tiče slikanja doticnog politicara obratite se deci iz Ski kluba Midžor koji su nam prosledili ovu informaciju.
    http://www.staraplanina-babinzub.info

    http://www.knjazevac.org.rs


    Najsvezije informacije vezane za Opstinu Knjazevac i njenu okolinu.....
    Stara planina - Babin zub - Banjica - Baranica - Ravna - ...itd
    Prodaja placeva i nekretnina Stara planina
    http://nekretnine.knjazevac.org.rs/

  3. #383
    Senior Member ekozelj avatar
    Datum registracije
    11.10.2005
    Lokacija
    Zaječar
    Skije / Bord
    Atomic SL 9m
    Godina
    52
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vlada019 Pogledati poruku
    Veoma smo razočarani .....

    Što se tiče drugih medija, ako oni sebi dozvole da napišu neistinu to je njihov problem a to što ti preneseš nečiju vest bez da je proveriš to je već tvoj problem. Mi ovde pročitasmo pod tvojim nickom neistinu a ti ne nađe za shodno ni da se izviniš.

    Pa ti druže napisa da je vaša "mala novinarska ekipa" posetila B. Zub kad sad ispade da si nam u stvari preneo tuđe vesti (uz to i netačne) a slike su vam dala "deca iz Ski kluba Midžor

    Vezano za "krug dvojke", baš tim ljudima treba približiti ovu planinu i njene potencijale i to istinitim izveštajima iz prve ruke a ne prenositi im tuđe nebulozne i pretenciozno pisane vesti. Pa šta misliš kako se oseća neko ko potegne iz Beograda, Novog Sada, Subotice, Kragujevca, Vršca... kada prođe B. Berilovac i naiđe na put koji to u stvari nije, na stazu koja nije propisno zasnežena... A ti im napričao bajke.

    Ako te baš interesuje ja sam gore skijao i takmičio se još osamdesetih, kada nije bilo ni puta od Crnog vrha do doma, kada su padali snegovi od po dva metra, kada su nam opremu vukle volovske sanke a mi polako, pešaka, pa nogu pred nogu.... Pitaj malo ljude po Knjaževcu kako je to bilo nekada pa napiši jedan pravi novinarski članak a mani se pravljenja kompilacija od tuđih vesti.

    P.S.
    By the way, Strava vam je ona Mlađina slika na sajtu gde frajer čisti sneg sa pancerica . Samo šteta što ni ta ni ona do nje nije sa B. Zuba.

    Ajd pa pozz

  4. #384
    Super Member vlada019 avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Knjazevac
    Poruke
    802

    Podrazumevano

    O komsija Zaječarac, očigledno da se ,,znamo,, mimo ovog foruma
    evo jednog snimka iz ,,zlatnog doba ,, o kome pricate



    ► 6:12► 6:12

    http://www.youtube.com/watch?v=ImgiEGoBYg0

    a sto se tice naseg ..sela,, Balta berilovac evo i te price koju sam licno kao i prethodne snimio http://www.youtube.com/watch?v=9Wa_jhMvKyI

    http://www.staraplanina-babinzub.info

    http://www.knjazevac.org.rs


    Najsvezije informacije vezane za Opstinu Knjazevac i njenu okolinu.....
    Stara planina - Babin zub - Banjica - Baranica - Ravna - ...itd
    Prodaja placeva i nekretnina Stara planina
    http://nekretnine.knjazevac.org.rs/

  5. #385
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Evo ja htedoh da napisem isto sto i Ekozelj, ali covek me preduhitri. Mislim da ti ovde niko nije uputio ktitiku iz neke zle namere a ako sagledas celu stvar hladne glave shvatices da ti je najveci kriticar covek iz Pirota pa zatim iz Zajecara. A ako jos malo porazmislis opet ces shvatiti da su obojica sto posto u pravu.
    Prvopomenutog poznajem (SRB PI), covek otvoren za druzenje, zafrkanciju ali i spreman da pomogne na stazi i van staze kao i da posavetuje neiskusnije od sebe. Apsolutno vlada tematikom i do sada sve sto je rekao, svaka mu je na mestu.
    Koliko vidim ni Ekozelj nista ne zaostaje jedino sto coveka ne poznajem, ali boze moj ima dana pa cemo se upoznati.
    Kritika nikada nije na odmet, samo je treba ispravno shvatiti.
    Kada si vec pomenuo decu iz Ski kluba Midzor, mnogo bolje ce proci vest o njima ili iz S.K. Nis, ili o bilo kom drugom skijaskom projektu nego suvoparno prenosenje vesti o pomenutim politicarima... To ovde nikoga ne zanima.
    A da nije sve tako crno, bilo je i odlicnih vesti, recimo kako je Kalna prosla sa raznoraznim dzukelama-prevarantima, zatim gradnja novog dela puta itd...
    Nadam se da se ne ljutis zbog ovih reci, pozdrav.

  6. #386
    Member
    Datum registracije
    25.01.2010
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Slozio bih se sa Romanom,Ekozeljom i ostalim ljudima sa foruma koje,
    dacu sebi slobodu da kazem,
    smaraju ti zvanicni izvestaji preneseni iz sekcija vesti koje se ticu "ekonomije", "biznisa" i "turizma"...
    Uostalom,ko zeli da podeli nesto sto smatra bitnim za samu temu,moze okaciti sam link koji vodi do teksta ili videa,a ne da iznova i iznova prekucava vesti i saopstenja puna hvalospeva i dobrih prognoza...ipak je ovo forum,u kome sve nas zanima stvarno stanje na planinama i stazama,i mislim da i ostali,isto kao i ja,zele da cuju utiske ljudi koji nam mogu nesto reci iz prve ruke,a ne da nam citaju saopstenja onih koji bi da se materijalno okoriste o sve nas, a da ih pritom bas briga hocemo li mi biti zadovoljni samom uslugom i vremenom provedenim na planini,tj na stazi.
    Pojedinci bi trebalo da skapiraju sta je forum,a sta je facebook...tamo imaju svoje fan stranice gde mogu da pisu hvalospeve do mile volje i da se svi medjusobno lajkuju....ovde nam takvo foliranje i manipulacije nisu potrebne!
    Ako ja gresim,neka se jave ljudi koji smatraju konstantno prosledjivanje "zvanicnih saopstenja" korisnim i upotrebljivim,i ja cu se uzdrzati od daljeg komentarisanja
    "Prosledjivaca i njegovih postova"...
    I jos jednom bih da naglasim da nemam nista protiv gospodina "bivseg" ministra...njegova gitara i njegova Colmarica su mi se cak i svidjaju...

  7. #387
    Junior Member
    Datum registracije
    05.01.2012
    Godina
    51
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Bio sam juče sa klincima na sankanju, pa uslikah par slika





  8. #388
    Skier 100jan avatar
    Datum registracije
    22.02.2006
    Lokacija
    Novi Beograd
    Skije / Bord
    Volkl RTM 86
    Godina
    38
    Poruke
    149

    Podrazumevano

    Ne znam stvarno cemu ovaj sa Colmaricom.. Prvo, skijao sam tamo 30.12-2.01 i nisam primetio slicnu pojavu na stazi, pogotovo sto bi morala biti propracena raznim 'gorilama', drugo, mislim da zica na slici uopste nije na SP, tj Konjarnik nije sigurno.

    Kad je ono najbitnije () u pitanju, prva 2 dana nije bilo skoro nikog, pa smo se naskijali za sve pare, nigde nikog na stazi, milina. Ali je zato vec 1. i 2. krenula guzva, nisu nabacali novi sneg na Konjarnik, pa je staza bila zaledjena u gornjem delu, a kamenja u donjem.. Sreca je sto je Konjarnik tokom celog dana u senci, pa bez vecih problema mogu da naprave i odrze dovoljno vestaka. Kamenja bude, ja sam pokidao kantnu, jeste bila tanka, al opet.. A da, bilo je povreda, valja pripaziti na sebe a pomalo i druge.

    Ono sto kvari sliku je cinjenica da na celom skijalistu trenutno postoji samo jedan mokri cvor tzv wc i to u vec pomenutom jedinom kaficu (sa kliznim cenama ).. Parkinga takodje slabo ima. Mislim da je prvo o tome trebalo razmisljati pa tek onda o gondolama i fancy hotelima. Sve u svemu, lepo zagrevanje za neko ozbiljnije skijanje

  9. #389
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    а био је чика Млађа, само да се сетим кад (возио сам ко манијак од 31. до 3., малко сам уморан, па ме не служи памћење)... био је чика Млађа 1. ал није скијао, а 2. се тртио доле испред улаза на четворосед, једва сам успео да га заобиђем (лакше прескочити, него заобићи), а била је само једна горила (210 цм приближно, нисам га мерио )

    хвала!
    ко што засмејах једног човека на стази: ,,прва помоћ против болова на стази''

    у главном дођем пре ГСС

    још кад би оно сокоћало од фотоапарата хтело да се упали па и да шкљоцам...

    нисам ишо ни данас (јуче сам морао да одморим), јер нисам мого да нађем превоз

    чим одем, пишем вам најсвежије вести
    Пуно поздрава из Пирота!

  10. #390
    Skier 100jan avatar
    Datum registracije
    22.02.2006
    Lokacija
    Novi Beograd
    Skije / Bord
    Volkl RTM 86
    Godina
    38
    Poruke
    149

    Podrazumevano

    Onda sam ja imao srece da ne moram ni da preskacem ni da zaobilazim

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •