Pozdrav
Nema me cesto ali nije ni bilo potrebe jer je sezona zapravo tek sad krenula.
Juce sam bio na planini i ne znam sta da vam kazem - Mac sa dve ostrice!!!
ne valja sto je neverovatna guzva (mozda 3000 ljudi juce na planini) i ceka se po 30 i vise minuta u red na zici (samo vikendom), a pozitivna stvar je kvalitet snega. Sneg je vise nego dobar, i na stazi i van nje (dubok). Skijanje je perverzija tako ako se neko i malo dvoumi neka odmah pakuje stvari i dodje da uziva.
Sto se dolaska tice, svakog dana iz Beograda ide autobus, polazi sa glavne stanice u 08.00 h. Takodje polazak iz Strpca (Brezovica) za Beograd je svakog dana u 09.00 h. Postoje i druge linije tako da je dolazak i odlazak najmanji problem.
Za smestaj ne znam sta da vam kazem, to bi trebalo da se malo ranije javite pa da pokusamo da nadjemo smestaj po okolnim vikendicama (oko hotela Molika). Cene su otprilike 15 evra po krevetu, ako ste jednu noc, a ako uzmete 7 ili 10 dana mozda cena padne i na 10 evra po krevetu za noc.
Ako vas nesto interesuje, ali ozbiljni ste, javite se na moj mail
mija8844@yahoo.com
Ja inace zivim na Brezovici tako da vam mozda i mogu pomoci ako nije nesto preterano.
Pizzeria Tina nece moci da cesto navrati jer je zauzet poslom na planini ali ako imate poruku za njega slobodno saljite na moj mail jer smo mi u srodstvu i poruka ce sigurno stici do njega.
A za sve koji ne mogu da svrate do Brezovice, bice puno lepih slika.
Pozdrav svim skijasima , a i borderima - da se ne uvrede!

VRAG