Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 79

Tema: JAHORINA-sta se desava???

  1. #61
    Member
    Datum registracije
    24.12.2004
    Godina
    43
    Poruke
    36

    Smile

    S obzirom da cu biti u Zlatnim Zitima bice lepa ruta do Peggy-a i Studia,nadam se da ce taksisti raditi do kasno u noc

  2. #62
    Senior Member Milan NS avatar
    Datum registracije
    18.10.2005
    Godina
    49
    Poruke
    170

    Podrazumevano

    Moj izbor je Peggy.
    Godinama.

  3. #63
    pop
    Guest

    Podrazumevano

    Da studio je u podnozju poljica,bivsa polazna stanica jednoseda.

  4. #64
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    studio neradi,tj pansion poljice,kafic je ove god zatvoren,tj.bio je barem kad sam ja bio pre 10 dana

  5. #65
    Junior Member Joja avatar
    Datum registracije
    24.11.2004
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    12

    Podrazumevano

    Studio ne radi !? :(

    Steta, tamo je prosle zime bilo super !

  6. #66
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Stigoh sa jahorine danas. Utisci su vise nego impresivni.

    Zice rade sve, trazio sam uzaludno mrlje i kapljanje ulja sa zica medjutim bezuspesno, a bas sam se potrudio, moj zakljucak je da toga ima samo prvih par dana sezone kad ih podmazu, posle nema 10000000%. Cene pristojne ne vidim neka znacajnija odstupanja.


    Staze sredjene kao piste, bas za klasu bolje nego predhodne 2 godine kad sam bio. Sad ima i mini skakaonica, neke delove ostavili za board neke sa hupserima, a velika vecina piste u bukvalnom smislu te reci. Guzve ne postoje, max sto sam cekao je 2 min i to samo na praci i na ogorjelici kec, na ostalim se ne ceka nista. Mislim da od ovg nemoz bolje.

    Nocni zivot bruka, Board je sad preuzeo najbolje mesto.
    Space Shuttle Ski

  7. #67
    Junior Member
    Datum registracije
    01.05.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Evo par informacija: Studio je proradio u petak, 3.2. pre toga nije uopste radio. Cela nedelja je bila suncana, snega dovoljno, jedino sto je praca bila zatvorena 4 dana, proradila je tek u subotu 4.2. Valjda cuvaju sneg, mada je i pre toga bila jezivo zaledjena. Krenula je guzva, valjda je poceo raspust, prosle nedelje je bilo samo ne-skolske dece. Sad je krkljanac...

  8. #68
    Super Member vujche avatar
    Datum registracije
    02.02.2006
    Skije / Bord
    Rossignol 8S
    Poruke
    256

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misko
    Stigoh sa jahorine danas. Utisci su vise nego impresivni.

    Zice rade sve, trazio sam uzaludno mrlje i kapljanje ulja sa zica medjutim bezuspesno, a bas sam se potrudio, moj zakljucak je da toga ima samo prvih par dana sezone kad ih podmazu, posle nema 10000000%. Cene pristojne ne vidim neka znacajnija odstupanja.


    Staze sredjene kao piste, bas za klasu bolje nego predhodne 2 godine kad sam bio. Sad ima i mini skakaonica, neke delove ostavili za board neke sa hupserima, a velika vecina piste u bukvalnom smislu te reci. Guzve ne postoje, max sto sam cekao je 2 min i to samo na praci i na ogorjelici kec, na ostalim se ne ceka nista. Mislim da od ovg nemoz bolje.

    Nocni zivot bruka, Board je sad preuzeo najbolje mesto.
    Ma jel mi to o istoj Jahorini pricamo,vrijeme je i bilo da upale te ratrake,mada da budem iskren vidio sam neke slike sa Jahorine i prijatno se iznenadio.E kad bi jos poceli sa zicama nesto radit.Zadnji put kad sam bio bilo je neke price bi Bojan Krizaj treba uletit sa nekim parama,jel za hotel ili koncesiju na zicare,nisam siguran.Jel neko zna nesto o tome ili je bila neke izmisljotina.

  9. #69
    Junior Member lotlorijen avatar
    Datum registracije
    04.02.2006
    Poruke
    12

    Podrazumevano

    cesto zice tamo ne rade zbog VETRA i magle..........

  10. #70
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vujche
    Zadnji put kad sam bio bilo je neke price bi Bojan Krizaj treba uletit sa nekim parama,jel za hotel ili koncesiju na zicare,nisam siguran.Jel neko zna nesto o tome ili je bila neke izmisljotina.
    Nažalost, opet je smještaj u pitanju. Bojan zajedno sa nekim domaćim ljudima gradi nanovo hotel Vučko.
    Nove žičare i umjetni snijeg će sačekati privatizaciju skijališta. Domaći političari su izgleda zacrtali visoku cijenu po kojoj će skijalište dati nekom drugom.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •