Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 79

Tema: JAHORINA-sta se desava???

  1. #51
    Member 2d2f avatar
    Datum registracije
    23.08.2005
    Poruke
    69

    Podrazumevano

    pegi je rulao proshle godine ... a nadam se da ce i ove .. 7 dana pijancenja je je bilo ok svaku noc do 3-4

  2. #52
    ima li ko jaci
    Datum registracije
    25.12.2005
    Godina
    42
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Hvala puno Misko, javljam se po povratku sa utiscima.

    Poadrav, Lujo.
    "pas koji laje nije dobro skuvan"

  3. #53
    Senior Member
    Datum registracije
    24.11.2005
    Godina
    48
    Poruke
    153

    Podrazumevano

    [quote=HaLyl]Sa ekipom idem krajem februara ja Ja'orinu...i bicemo najverovatnije negde kod hotela Sator (rekose nam 30m od staze...)
    Na Jahorinu idem godinama unazad i uvek sam bio tu negde smešten. Prodavnice su blizu (imaš ih 2-3), staza je zaista na 20 metara od starog hotela Šator jedini je problem što je pojam kod šatora jako rastegljiv pa možeš biti smešten i puno niže a likovi ce ti reci da si kod šatora . Ta lokacija je jedino malo gadna ako se negde dole i prestanu da rade žice, onda moraš uz stazu (najkraći put nije i najlakši) ili putem do gore. Uživaj

  4. #54
    Junior Member
    Datum registracije
    11.12.2005
    Godina
    41
    Poruke
    12

    Podrazumevano

    xexe
    Hvala na ovom razumljivom opisu A videcemo...valjda nas nisu zavrnuli...a i da jesu, boli me uvo! Nisam puno zahtevam, ionako cu u toj kuci samo da spavam i nesto pojedem

    Veliki pozz!

  5. #55
    Senior Member
    Datum registracije
    24.11.2005
    Godina
    48
    Poruke
    153

    Podrazumevano

    Naravno to je dobar stav

  6. #56
    ima li ko jaci
    Datum registracije
    25.12.2005
    Godina
    42
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Ma kao da je bitno, samo da si na planini sa dobrim drustvom i da ima dovoljno snega, sve ostalo je lako popraviti.
    Lep provod.
    pozzzz
    "pas koji laje nije dobro skuvan"

  7. #57
    Member
    Datum registracije
    29.11.2005
    Lokacija
    Obrenovac
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    Bices zadovoljan sigurno. Zavidim ti.

  8. #58
    Member
    Datum registracije
    24.12.2004
    Godina
    43
    Poruke
    36

    Podrazumevano

    Ima li kakvih svezih vesti sa Jahorine po pitanju nocnog zivota,u kojim lokalima ima mase i dobrog provoda?

  9. #59
    pop
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ski
    Ima li kakvih svezih vesti sa Jahorine po pitanju nocnog zivota,u kojim lokalima ima mase i dobrog provoda?
    Ja bih rekao da je u Studiu najbolji i najopusteniji provod u smislu da su ljudi prilicno neoptereceni tako da mozes da sretnes preslatke ribe koje uvece izlaze u ski kombinezonu sa opustenim tregerima i cirkaju kuvano vino,rakiju i dobro se zezaju.A ako si mozda vise za neku fency varjantu ala Kopaonik sa cicama u minicima i stiklama koje izlaze samo u vece ti onda podju u lavinu.Ova druga varjanta iako nije moj izbor ima svoje prednosti.Cice koje izlaze u studio preko dana skijaju pa su malo umorne za neke druge eventualne aktivnosti dok su ove u Lavini oko 2 ujutru najsvezije jer ceo dan prespavaju.Toliko o mojim utiscima.

  10. #60
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Ako mene pitas Peggy i Pink je kombinacija koja rulz. Lavina je fancy, ok je al prosle godine je bila smor muzika. Studio gde je to jel to onaj kafic u podnozju poljica?
    Space Shuttle Ski

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •