Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 79

Tema: JAHORINA-sta se desava???

  1. #21
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong
    Kapanja ulja je uvek bilo (i pre 15 god) samo sto temperatura treba da bude u +
    Nemam pojma al ja to nisam video prosle i predprosle godine, kakve veze ima dal je + ili - ulje se ne mrzne kao voda na 0?
    Space Shuttle Ski

  2. #22
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misko
    Nemam pojma al ja to nisam video prosle i predprosle godine, kakve veze ima dal je + ili - ulje se ne mrzne kao voda na 0?
    Mislim da to i nije čisto ulje. To je mješavina masti i sitnih čestica gume sa koturova (nastalih trenjem sajle po gumi) koju voda sapere na vesele skijaše.

    Usput, sad se skidam sa Interneta i neće me biti na forumu 14 dana. Odoh na pravo skijanje.

    Pozdrav Manijacima.

  3. #23
    SKIholic Hurmiza avatar
    Datum registracije
    22.03.2005
    Poruke
    98

    Podrazumevano

    daj bre prestanite sa kukanjem. Stekan kao da nikada nije video planinu gde su liftovi postavljeni pre 25 godina. Sta ocekuje da sve bude novo i mirisno kao da je usred ruza, a ne na planiani na kojoj duva ledeni vetar i temperatura je i do -30. Ukrtako skijanje u nedelji posle nove godine je bilo ovako:
    sve zice su radile osim olimpika i zelje iako je bila niska oblacnost i staze se fakticki nisu ni videle
    staze su bile dobro pripremljene iako je sve vreme padao sneg
    guzve nije bilo nigde osim na praci na kojoj se cekalo ne duze od 7 min.
    pocetnika nije bilo
    sve u svemu skijanje je bilo dobro ako se izuzmu oblaci u deleovima staze

    Inace onaj komentar staze neobelezena pa pocetnici idu delom na kome iskusni skijasi imaju problem - hahahaha, ma nemoj, ve vreme je bila organizovana grupa instruktora na vrhu koji su vodili racuna o skijasima koji su isli kroz maglu.
    Komentar za staze: crvene i plave, mozda je na Sljemenu bolje pa se vozi svetski kup! Kategorizacija je postala stvar politike, a staze su odlicne na Jahorini.

  4. #24
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Hurmiza
    Komentar za staze: crvene i plave.
    Pa ne bih rekao da su plave, ja ne znam koja je to staza plava tamo? Meni su sve crvene, e sad druga stvar je sto nema crnih tj. ima al ta radi jednom mesecno.
    Space Shuttle Ski

  5. #25
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    SVEZE VESTI,koga zanima neka pita sve znam!prekjuce sam se vratio s jahorine,stvar izgleda ovako,svi liftovi rade nekih guzvi bas i nema ceka se 2-3min. Vreme je odvratno,magla po cele dane i neizdrzivi vetar(mojoj devojci cak krenula krv na nos pa mozete misliti),na vrhu nemozes stajati tesko izaci iz zice,poljice se bile pokvarile,nisu radile 2 dana ali sad su popravljene,znaci radi sve,snega ima ali vreme ocajno.Pola staza se pretvorilo bukvalno u led,vetrina ubi a magla tolika da se nevidi dalje od 10metara,sa zicara kaplje ulje tako da sam nakon skijanja bio kao zebraza nocni zivot jos gore,apsolutno nista nema,tako da sam po cele dane samo skijao,isao spavati u 9.eto ako ima pitanja samo napred
    Izmenio/la Grazer; 08.01.2006 u 21:15.

  6. #26
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    po mom mislenju nepostoje plave,crvene,crne staze na jahorini,na jahorini je to bukvalno nemoguce okarakterisati tako da nema pojente o tome pricati

  7. #27
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer
    po mom mislenju nepostoje plave,crvene,crne staze na jahorini,na jahorini je to bukvalno nemoguce okarakterisati tako da nema pojente o tome pricati
    Pa to opet zavisi kako gledas, sve staze na jahorini su po malo od svega, extra raznovrsne (dinamicne) ali u globalu sve su crvene!
    Space Shuttle Ski

  8. #28
    SKIholic Hurmiza avatar
    Datum registracije
    22.03.2005
    Poruke
    98

    Podrazumevano

    Otvorena su dva nova kafica Lavina i diskoteka u hotelu Nebojsa. U Lavini je zanimljivo, a u diskoteci je bezveze.
    Ovo sto kazu za maglu je istina ali nek prvo nauce skijati pa onda idu na planinu - meni nije smetala. Ulje koje kaplje sa zica nigde nisam video.

    Inace slazem se za staze sa Miskom staze su mnogo bolje nego na Kopu.

  9. #29
    Senior Member Milan NS avatar
    Datum registracije
    18.10.2005
    Godina
    49
    Poruke
    170

    Podrazumevano

    10 dana sam proveo na Jahorini.
    Sve je OK za one koji gore idu da bi skijali...za ostale ne znam.
    Jedini problem koji ja gore vidim je svake godine nove kuće, novi hoteli, vikendica postaje pansion, pansion postaje motel, motel postaje hotel...a broj žica i staza isti.

    P.S. Otvoriću temu o Bjelašnici jer mi se čini da je ona sušta suprotnost

  10. #30
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Milan NS
    Jedini problem koji ja gore vidim je svake godine nove kuće, novi hoteli, vikendica postaje pansion, pansion postaje motel, motel postaje hotel...a broj žica i staza isti.
    Da za jedno 5 godina ako budu nastavili ovim tempom upropastice onako lepu planinu :mad: .
    Space Shuttle Ski

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •