Strana 1 od 13 12311 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 121

Tema: Jel skijate vi ili samo zevate na forumu

  1. #1
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    NYC
    Skije / Bord
    Fischer RC4 World Cup SC
    Godina
    42
    Poruke
    423

    Podrazumevano Jel skijate vi ili samo zevate na forumu

    Ajde ako je neko bio skoro neka prenosi malo utiske,vidim da snega ima i na ne glecerskim skijalistima.Ovde (usa) sezona kasni u odnosu na proslu god kad se vec pocetkom oktobra skijalo.Treunto rade samo dva ski centra Loveland i Arapahoe Basin ali samo po jedna staza pa nije vredno cimanja.Mamut otvara 11 novembra pa krecemoooooo.

  2. #2
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    Ja samo zevam. Nemam vremena, a ni para za oktobarsko skijanje, a tako i vecina ovde na forumu. Cekamo sneg u Srbiji.

  3. #3
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ja isto samo zevam , čuo sam da će ove zime biti manje snega ali kvaliteta za pamćenje .

  4. #4
    Super Member
    Datum registracije
    15.09.2010
    Lokacija
    Zvecan
    Skije / Bord
    SL Fischer RC4 WC Race code Medium 2014 & GS Fischer RC4 2010 & Fischer Downhill 2010
    Godina
    42
    Poruke
    204

    Podrazumevano

    ja krecem 09.11. put Hintertuxaaaaaaaaaaaaaaaa....

  5. #5
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    NYC
    Skije / Bord
    Fischer RC4 World Cup SC
    Godina
    42
    Poruke
    423

    Podrazumevano

    Preduhitrio si me za dan .Aj nek je sa srecom sa vremenom na TUX-u ja sam bio tamo dva puta krajem novembra i oba puta je bilo pakleno (vetrina,magla i onaj sitan sneg sto bocka ko iglice)

  6. #6
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Dve nove reportaze na sajtu koje je poslao Mihailo iz Ski kluba iz Zvecana. Za Hintertux je svez utisak, od pre 20-tak dana...

    Ski reportaža: Hintertux - skijanje tokom cele godine Autor: Mihailo P. - Ski team Zvecan
    26.10.2010. - Hintertux gletscher - jedino skijalište u Evropi koje radi tokom cele godine, baš tako svih 365 dana. Pripada Zillertal regiji koja broji desetine ski centara. Sediste Tux regije je Mayerhofen u kome se često može čuti naš jezik jer ima dosta ljudi sa prostora bivse SFRJ. Sam Hintertux sa nalazi na kraju puta od Mayerhofena na visini od 1500 m. Na tom putu ima više sela sa bogatim izborom smeštaja za svačiji ukus i džep. Iz Hintertuxa kreće Gletscher Buss 1 gondola nosivosti 25 ljudi a uporedo sa njom postoji i gondola nosivosti 8 ljudi. Ispred polazne stanice postoji ogroman parking koji može da primi više od 1000 vozila i ne naplaćuje se baš kao i podzemna garaža (gratis!).
    Detaljnije, kompletan tekst i mapa i fotografije . . .
    Ski reportaža: Pitztal - to je raj na zemlji Autor: Mihailo P. - Ski team Zvecan
    25.10.2010. - Pitztal - Kada se dodje gore, to je raj na zemlji. Staze sređene kao za svetski kup uglavnom crvene i samo jedna mala baby plava. Od žičara jedan šestosed, gondola six, panorama gondola i dva sidra. Staze pune snega koji je padao gotovo svaki dan a drže do kraja dana. Staze su extremno široke i ispeglane.
    Raj za free ride i dva odlična snow parka. Panorama gondola tj 4 vezane gondole sa po 24 osobe nosivoste vode do 3440 m/nv što predstavlja najviši vrh u Austriji dostupan skijašima.

    Detaljnije, kompletan tekst i mapa i fotografije . . .

  7. #7
    Super Member vujche avatar
    Datum registracije
    02.02.2006
    Skije / Bord
    Rossignol 8S
    Poruke
    256

    Podrazumevano

    Pretprosli vikend Hintertux,ovaj vikend Soelden,za sada "samo" to .

  8. #8
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    NYC
    Skije / Bord
    Fischer RC4 World Cup SC
    Godina
    42
    Poruke
    423

    Podrazumevano

    Pa okesi neke action photos

  9. #9
    Member
    Datum registracije
    07.12.2006
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    forum team and Rome Machine
    Godina
    37
    Poruke
    93

    Podrazumevano

    ja za tri dana off to dachstein glecer pa ce biti nesh slika ako stignem uslikam od silne voznje
    Skateboarding is not crime

  10. #10
    Super Member
    Datum registracije
    15.03.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    53
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Molltaler, 2 dana, sinoć se vratio

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •