Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Bebi ski lift u Arandjelovcu -za najam, prodaju

  1. #1
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano Bebi ski lift u Arandjelovcu -za najam, prodaju

    Nedavno sam posetio Arandjelovac, i u prolazu pored sportskog centra zapazio jedan bebi ski lift. Kažu da tu stoji već nekoliko godina.
    To me je iniciralo da se raspitam i saznao sam sledeće:

    Ski lift je davno, možda jos osamdesetih, nabavljen za potrebe dečijeg odmarališta u selu Gornja Tresnjevica. Nakon zatvaranja ovog odmarališta, lift je dat u najam odmaralištu Goč - Dobre vode. Lift je pre tri-četiri godine vraćen u Aradjelovac i dodeljen Sportskom centru.

    Konstrukcija lifta godinama stoji u mestu, vreme čini svoje... rečeno mi je da je pogonski elektro motor je ispravan. Ostali pokretni delovi lifta su uskladišteni.

    U Arandjelovcu nemaju ideju sta sa ovim ski liftom. Pravdaju se nedovoljnim brojem snežnih dana, ne postojanjem povoljne lokacije za njegovo postavljanje. Nema inicijative profesora fizičkog vaspitanja, nema ski entuzijasta. Planinarsko društvo nije zainteresovano...

    Steta je da stoji i propada, pa ako je neko zainteresovan za njegov najam ili kupovinu, neka potraži odgovorne u Sportskom centru Arandjelovac....

    Evo nekoliko fotografija....
    Priložene slike Priložene slike

  2. #2
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano Ski lift za nista

    Verovatno se radi o Skiliftu , tj delovima, koji se nalaze kad krenes od benzinske pumpe, pored skole, ka Bukulji, i vestackom jezeru Garasi. Sa leve strane puta, u travi jos od pre 10-15-20godgod, stoji gvozdjurija, koja je placana nekoliko puta i preprodavana, a da nije ni mrdnula iz pomenute livade. Cak je i uhapseni predsednik opstine Arandjelovac(prosle godine uhapsen) prebacivao pare sa racuna SO Arandjelovac, a u svrhu kupovine istog. Mislim da su cifre oko 100 000evra

  3. #3
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Ne, ne radi se o tome. To sto pominjes je bila u pitanju velika zicra, kombinovana, sedeznica - gondola koja je zaista na toj lokaciji stajala godinama, ali koja je prodata i pre bar dve godine je odvezena na Goliju na lokaciju Golijska reka.

    O tome sam svojevremeno pisao i na sajtu:
    http://www.skijanje.rs/Oko_Skijanja/arandjelovac.htm

    A kakva je sadasnja njena sudbina pogledati u threadu: Srbuja - Golija...
    http://www.skijanje.rs/forum/showthr...?t=1960&page=3

    Ovde je u pitanju bas ski lift na konop, i nalazi se neposredno pored Sportskog centra na pola grada.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •