Rezultati 1 do 8 od 8

Tema: Molim brzi odgovor

  1. #1

    Podrazumevano Molim brzi odgovor

    Imam par pitanja i jako mi je bitno da hitno dobijem odgovor na njih.Postoji mogucnost da idem na Zabljak ovih dana,pa me zanima da li tamo ima trenutno dovoljno snega za skijanje posto sam cula danas iformaciju da je pala kisa i da se sneg otopio ???Zanima me cena ski pasa jednodnevni i trodnevni.Takodje me zanima da li postoje i neke lakse staze posto treba da vodim Holandjanina koji nije iskusan skijas a i devojka mu je malo nesigurna u sebe pa posto ja jos nisam bila ako moze neko ko je bio nek mi odgovori na ovih par pitanja.Hvala unapred!!!

  2. #2
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    54
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Snega na Zabljaku ima u izobilju, a postoji i laksa staza za pocetnike tako da ti Zabljak toplo preporucujem. Ski MAMIJACI ce biti gore od 23.1.2006

  3. #3
    move any mountain daki avatar
    Datum registracije
    05.10.2005
    Lokacija
    dOOrmitor
    Skije / Bord
    Cheno pelepi
    Godina
    23
    Poruke
    658

    Podrazumevano

    Istina je da je padala kisa, ali snijega ima i vise nego dovoljno. A narednih dana su najavili nove snijezne padavine.
    Jednodnevni SP je 12eura;Sedmodnevni 70eura.
    Ima i laksih staza, ne mnogo, ali ima

  4. #4

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od daki
    Istina je da je padala kisa, ali snijega ima i vise nego dovoljno. A narednih dana su najavili nove snijezne padavine.
    Jednodnevni SP je 12eura;Sedmodnevni 70eura.
    Ima i laksih staza, ne mnogo, ali ima
    Hvala ,stvarno su bili brzi odgovori.Malo je skup taj ski pas na jedan dan,ali sta da se radi...nadam se samo da zice rade.A padavine,ako ce ih biti jos ovih dana,valjda nece kao prosle godine da zaveje pa da nas odsece od civilizacije,jer Holandjanin ce da me zadavi ako ne bude stigao na avion

  5. #5

    Podrazumevano

    proverila sam (ako jos nekoga zanima) definitivno su najavili oblacno sa jakom kisom za nedelju,1.januar,a za ponedeljak 2.jan. oblacno sa snegom...pa jedino da se molimo da ona kisa ne pokvari sve...

  6. #6
    move any mountain daki avatar
    Datum registracije
    05.10.2005
    Lokacija
    dOOrmitor
    Skije / Bord
    Cheno pelepi
    Godina
    23
    Poruke
    658

    Podrazumevano

    Nece padati kisa - bice snijeg

  7. #7
    move any mountain daki avatar
    Datum registracije
    05.10.2005
    Lokacija
    dOOrmitor
    Skije / Bord
    Cheno pelepi
    Godina
    23
    Poruke
    658

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Super Girl
    Hvala ,stvarno su bili brzi odgovori.Malo je skup taj ski pas na jedan dan,ali sta da se radi...nadam se samo da zice rade.A padavine,ako ce ih biti jos ovih dana,valjda nece kao prosle godine da zaveje pa da nas odsece od civilizacije,jer Holandjanin ce da me zadavi ako ne bude stigao na avion
    Skup je, slazem se.
    Ne misli tako APOKALIPTIČNO, biće sve OK

  8. #8
    move any mountain daki avatar
    Datum registracije
    05.10.2005
    Lokacija
    dOOrmitor
    Skije / Bord
    Cheno pelepi
    Godina
    23
    Poruke
    658

    Podrazumevano

    Sve je zaledilo!
    Sad pada snijeg malo.
    Ocu

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •