Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Rezultati 41 do 43 od 43

Tema: Ne prijatnosti na skijalistima

  1. #41
    Ski manijak bojo avatar
    Datum registracije
    30.11.2005
    Lokacija
    Cacak
    Godina
    46
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    zamislite scenu kad skidate vez na dnu staze...jahorina...praca... i tako u sagnutom polozaju cobanica na skijama uz povik cuuuuuvaaaaaj naleti na vas... e to se meni desilo,devojka kamikaza me je bas polomila,udarila me je sa ledja dok sam pred zicom otkopcavao vez... ali oduzila se banjalucanka,boleo je pad ali sam joj oprostio...

  2. #42
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.12.2005
    Lokacija
    Jagodina
    Godina
    45
    Poruke
    195

    Podrazumevano

    mislim da nije uredu da se ljudi manijace po stazama gde ima puno skijasa koji mogu da svakog trenutka da padnu (npr. prelazak sa pancicevog vrha na karaman greben). Da vodim devojku na skijanje i da se skijam sa njom npr. kar. grebenu i da je neko pokosi, verovatno bih se potrudio da ga demotivisem za daljnjim skijanjem

  3. #43
    Junior Member
    Datum registracije
    24.12.2005
    Godina
    41
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Tezih padova u mojoj dugogodisnjoj skijaskoj karijeri nisam imao (ne racunajuci jedan na Brezovici kad sam zestoko lupio glavom o led ) ali mi je malo nedostajalo da pre par godina odrubim glavu detetu!!!
    Stanem ja kod one kucice na Pancicevom i hocu da se zaletim na skakaonicu na vrhu crne duboke, opreza radi posaljem sestru da mi mahne kad nikoga ne bude ispod skakaonice, a ona se zapricala sa nekom drugaricom i tako slucajno mahnu stapom, ja krenem i tek kad sam izleteo sa skakaonice vidim dete ispod sebe kako mu moja leva skija prolazi na 5cm od vrata !!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •