Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 25 od 25

Tema: koze

  1. #21
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    A vidim da je neko ovde nešto i gucnuo
    ma jok, meni ovo vise mirise na neku ozbiljnu duvku, sas je pretjerano inspirisan; al je zaboravijo da je kozi od vitamnia C daleko potrebniji vitamin E.

  2. #22
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano Wlad i Sapa vredjaju?

    Bilo bi ne realno da na osnovu slike izvesnog "Zoke Bosanca" stvaram pogresnu sliku o Sapi. .
    Nema potrebe ni Wlad u nedostatku snega i aktuelnih skitema da siri antagonizam prema meni i kompromituje me i u javnosti siri sliku o meni kao alkoholicaru.
    Srescemo se na nekom skijalistu, bice ti ne prijatno zbog insinuacija

    Btw-autoru teme nisam rekao da je pod dejstvom lakih droga kad je na skijaskom forumu otvorio temu "Koze"-Cak mi bilo simpa

  3. #23
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Bilo bi ne realno da na osnovu slike izvesnog "Zoke Bosanca" stvaram pogresnu sliku o Sapi. .
    Zemu Zokija na zalost poznajem samo preko nosaca zvuka; al nemam sta da krijem decko mi je idol, a ovim putem bi da skrenem paznju na njegov novi CD.
    Srescemo se na nekom skijalistu, bice ti ne prijatno zbog insinuacija
    tu si u pravu; al valjda ces da razumjes; petak je vece, valja nekako izbacit sve frustracije nagomilane u proteklih 5 radnih dana; a priznaces naj lakse je omalovazavati i vrijedjati druge preko interneta, generalizovati, biti arogantan naci neku zrtvu pa se na njoj izivljavati; naravno da se na to usudjujes samo sakriven iza tastature na bezbjednom rastojanju, u svadnevnom zivotu prikrivas komplekse, a ono malogradjansko te gusi da i disanje postaje otezano. tako;
    Btw-autoru teme nisam rekao da je pod dejstvom lakih droga kad je na skijaskom forumu otvorio temu "Koze"-Cak mi bilo simpa
    a jok momcino ti jedva doceko da neko kreno sa nebulozama a ti da nastavis...




  4. #24
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sas35bgd Pogledati poruku
    Nema potrebe ni Wlad u nedostatku snega i aktuelnih skitema da siri antagonizam prema meni i kompromituje me i u javnosti siri sliku o meni kao alkoholicaru.

    Srescemo se na nekom skijalistu, bice ti ne prijatno zbog insinuacija
    Izvinjavam se, šalio sam se ali sam izgleda preterao, nadam se da ćeš mi oprostiti i da mi neće biti neprijatno zbog toga kada se budemo sreli.

    Citirati Originalno postavljeno od sas35bgd Pogledati poruku
    Btw-autoru teme nisam rekao da je pod dejstvom lakih droga kad je na skijaskom forumu otvorio temu "Koze"-Cak mi bilo simpa
    Da, u temi Off - Topic , tema je između ostalog bila (za upućene) provokacija drugu Sapi, koji se prepoznao odma i javio (on je pisao o Magaretu kao super biću, pa sam ga prozvao da je [ipak] koza konZa ).

    I ne bi mnogo pogrešio kada bi ustvrdio da sam bio pod dejstvom lakih droga kada sam započeo ovu temu , ne znam šta sam tada konzumir'o ali verovatno je u pitanju bio Jak Danijel . Tako da si me sada (mojom) greškom kompromitovao na ovom forumu, ali šta ću, moraću da trpim kada sam sam za to kriv...

  5. #25
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •