Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 12

Tema: SKI ODJELO - gdje se moze povoljno naci?

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    14.09.2005
    Poruke
    6

    Podrazumevano SKI ODJELO - gdje se moze povoljno naci?

    Ja sam iz BL - ovdje su cijene nimalo privlacne pa me interesuje jel ima negdje neko mjesto gdje povoljno moze da se nadje ski odjelo (pantalone.. jakna..)?
    Predpostavljam da ce biti rasprodaja stare opreme prije pocetka sezone.. ili tako nesto?

    Hvala,

  2. #2
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Ne moras cekati rasprodaje,idi u Pancevo i tamo ces naci strava ski jakne,kopije ali mnogi koji se razumeju nisu mogli da provale danije original.Cena je izmedju 1500 i 2500 din.
    POZDRAV

  3. #3
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Ma ako ti Pancevo nije uz put idi bre na buvljak u BG svega ima, sto kaze POP nema razlike u originalu u Pazarusi.

  4. #4
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Gogi, i ja sam u BL i imam Colmar-ov kombinezon za prodaju (original) koji je star 4 sezone, a obukao sam ga isto toliko puta. Velicina je 54 i odgovara visini od 190 cm. Ja sam malo prerastao 2 m.
    Sto se tice kopija jakni, kopije su kao original samo na prvi pogled. Skroz su dobre s obzirom na cijenu, ali...
    Slucajno imam original jakne koja se prosle zime prodavala ovdje za 80-tak eura (tj. za 160-tak bosanskih maraka). Kupio sam je vani na rasprodaji za pola cijene tj. 200 eura. Kad su obe jakne jedna uz drugu, vrlo lako je vidjeti razlike (kvalitet materijala i zastitni hologram). Kolega ima takvu kopiju i skijali smo zajedno. On se nakon dva sata skijanja kupao u znoju svom. Mogao je cijediti vodu iz jakne. Meni je u mojoj jakni prijatno po cijeli dan i na +5 kao i na -25 celziusa.

  5. #5
    Member 2d2f avatar
    Datum registracije
    23.08.2005
    Poruke
    69

    Podrazumevano

    ja sam kupio Colmar jaknu pre 2 god za 350 evra kopija te jakne se prodavala za manje od 100 vra i jedino shto mogu da kazem da ne mogu da se porede po kvalitetu naravno
    poz

    PS
    pusti kopije shtekaj pare pa kupi original i budi zadovoljan

  6. #6
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    bash to!!! skupi pare,jer ako uzmesh kopiju,skupo cesh je platiti...ja imam burton tactic koja je pre dve godine koshtala 30.000 din na sajmu,a ja je nabavio za 15.000 din :p i nikako mi nije bilo zao da dam tolike pare,jer se samo tako isplatilo i na +5 i na -10,meni je uvek bilo ok...

  7. #7
    Member
    Datum registracije
    14.09.2005
    Poruke
    34

    Podrazumevano

    Engleska Poslovica kazhe : Nisam Dovoljno Bogat da kupujem Jeftine stvari :P Hehehe Tako da ti je moj savjet kupi Original Jaknu :P Ja imam Colmar platio je 380 Eura i mogu ti reci da je fantastichna ;P

  8. #8
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Ja imam razlicito iskustvo sa plagijatima.Obzirom da sebe svrstavam u kategoriju zaljubljenika u skijanje,tako se odnosim i prema opremi i odeci koju nosim.Imam DOLOMITE jaknu koju sam platio u Franuskoj 395E koja se nipo cemu ne razlikuje od ovog KOLMARA koji sam kupio u Pancevu.Materijal 100% isti,ojacanja na pravim mestima i NE ZNOJIM SE U NJOJ.Mnogi ovdasnji ski instruktori su je isprobali i zajednicka konstatacija je da NEMA RAZLIKE.Verujte da se i ja sada kajem sto sam tolike pare dao za DOLOMITE.POZDRAV

  9. #9
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ma da, ok je kopija (mada ne znam sto kopiraju ako prave dobre jakne, mislim sto kopiraju ime) ako je proverena (u smislu da se ne znojis i sl.) a posto si probao i kazes da je isto - onda je 100% ok .

    Ja imam O'Neill jaknu (original) i kostala je valjda dosta, ali sam je dobio na poklon iz inostranstva tako da sam dobro prosao . Inace, odlicno se pokazala ovih godina za skijanje .

  10. #10
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Ajde i ja da se oglasim sa jaknom... ha ha ha ha ja imam BOGNER koju sa od lop.. platio 400 Eur, a pre nje sam imao COLMAR iz N. Pazara koja se ni po cemu ne razlikuje u kvalitetu od ove. Na Zabljaku je prosle zime jedno vreme bilo minus 20 i nista nije losija od originala.

    Bata Bane

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •