Strana 9 od 24 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 233

Tema: Bansko 2010/2011

  1. #81
    Member
    Datum registracije
    02.01.2010
    Skije / Bord
    Glava/Head...
    Poruke
    79

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sasacg Pogledati poruku
    Nije 100%,ali jeste dobar deo pokrivren...U svakom slucaju,bice valjda ok...Ne kupuj 6-denvni ski-pas,nego jednodnevni u zavisnosti od situacije...

    Puno srece i da padne taj sneg,jer ja stizem 22.
    I ja sam za to da se ne kupuje 6-dnevni skipas i ne samo u ovakvim prilikama nego i ne daj boze i zbog ozleda ili loseg vremena...
    Poz i neka bude snega

  2. #82
    Junior Member
    Datum registracije
    10.12.2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Godina
    44
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    E sad jos i ovo sa snegom kad procitam onda mi je dosta svega!! 8. treba da sam tamo, nemoj te mi reci da ne rade zice i da nema snega??
    ----------------
    Svima vama ljubiteljima zimskih carolija zelim puno snega u novoj godini. Srecno!!!!

  3. #83
    Member
    Datum registracije
    07.03.2006
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Ne tuguj, od 8-og ćeš se sigurno naskijati.
    Evo ti najsvežija situacija u slikama - http://www.youtube.com/results?searc..._date_uploaded

  4. #84
    Junior Member
    Datum registracije
    03.01.2011
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od chaghaboo Pogledati poruku
    Što se tiče razdaljina, našao sam hotel na google maps i premerio njihovom alatkom, kaže da ima oko 810m, tako da drugari ono što piše na sajtovima agencija pomnožite sa 3 da bi dobili stvarnu udaljenost!!
    Isto sam pokusavao da uradim na Google Earth ali nikako nisam uspeo da nadjem adresu gde se nalazi pocetna gondola. Molio bih vas za naziv ulice gde pocinje gondola!?

    Hvala !

  5. #85
    Member
    Datum registracije
    07.03.2006
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Pa evo na slici se vidi da je ulica Nayden Gerov.
    Priložene slike Priložene slike

  6. #86
    Junior Member
    Datum registracije
    04.01.2011
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Da li neko zna situaciju trenutno u Banskom, posto vidim da radi samo par staze i zicara, a treba da idem 15. januara. Jel to zbog snega il vetra i sl?
    I zanima me jel zna neko kakva je situacija oko kupovine ski passa u bugarskoj, jel postoji mogucnost vracanja para ukoliko skijaliste ne radi ili radi samo nekoliko staza i sl, jer mi se ne kupuje ski pass preko agencije za 6 dana, a ne znam koliko cu skijati.

  7. #87
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Evo slike prati ovde http://www.myslopes.com/bulgaria/webcams-bansko.php

    Pošto su Bugari jako štedljiv narod desi se da iz čista mira zatvore neke žice ako procene da nema "dovoljan" broj skijaša tako da to nekad nema veze sa uslovima na stazi. Ja sam bio prošle godine vikend posle Božića i bilo je dosta ljudi (puno Grka, početnika) i sve je radilo. Prošle godine nisu vraćali pare za ski pass.

  8. #88
    Junior Member
    Datum registracije
    04.01.2011
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Ja sam bila pre tri godine u februaru i bilo je puno snega puno ljudi i sve je radilo, tako da sam videla da imaju brdo topova za sneg, pa mi ova situacija i nije bila bas jasna, jer vidim da radi 5 staza i to ne najboljih

  9. #89
    Member
    Datum registracije
    02.01.2010
    Skije / Bord
    Glava/Head...
    Poruke
    79

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sssandrollina Pogledati poruku
    Da li neko zna situaciju trenutno u Banskom, posto vidim da radi samo par staze i zicara, a treba da idem 15. januara. Jel to zbog snega il vetra i sl?
    I zanima me jel zna neko kakva je situacija oko kupovine ski passa u bugarskoj, jel postoji mogucnost vracanja para ukoliko skijaliste ne radi ili radi samo nekoliko staza i sl, jer mi se ne kupuje ski pass preko agencije za 6 dana, a ne znam koliko cu skijati.

    I ja cu biti od 15. tog tamo pa ako je neko tamo LIVE neka nam da neke sveze informacije, a za ski pass najbolje kupuj dan ranije ili taj dan koji ce da skijas po meni je to najlogicnije zasto da unapred dajes pare za 6dana...

  10. #90
    Junior Member
    Datum registracije
    10.12.2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Godina
    44
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    Ski braco ja cu biti od 8.-15. tamo pa cete dobiti info. ako se dokopam nekog racunara. ako mi to uopste bude trebalo pored skijanja i svega ostalog jer idem da se odmorim a ne da surfam internetom.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •