Strana 18 od 24 PrvaPrva ... 81617181920 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 171 do 180 od 233

Tema: Bansko 2010/2011

  1. #171
    Junior Member
    Datum registracije
    13.02.2009
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sasacg Pogledati poruku
    Kako je krenulo sa vremeno,vozice se sve staze,ali po zelenoj livadi

    jbt danas je dole na 1000m bilo 11C,a gore 6-7C...A snega ni na vidiku.

    Vreme je totalno podivljalo
    I ja idem 26.02, svi su mi rekli da ne brinem za sneg, tako da valjda nece biti vecih problema.

  2. #172
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Ja sam sad u Banskom...

    Vreme suncano i poprilicno toplo...

    Staze vecinom progledale,neke sa dosta kamenja (br. 10 i ona srednja crvena)...

    Ujutru ok,kasnije kacamak...

  3. #173
    Junior Member
    Datum registracije
    13.02.2009
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    E pa ako ne bude snega ja cu na plivanje. Idem 26.02. AKo ima neko da ide u hotel Lion nek se javi.. Mada nadam se, evo pise neki sneg 24.02 tako da sta bude bice.

  4. #174
    Member
    Datum registracije
    29.12.2010
    Godina
    39
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Pitanje za ove studente!

    Da li se na studentskom passu od 6 dana slika?

  5. #175
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dalcek Pogledati poruku
    Pitanje za ove studente!

    Da li se na studentskom passu od 6 dana slika?
    Da...Slkaju na licu mesta i za studente je pass 280 leva,a ovako je 311 +5 leva depozit,znaci 170 i neki euro

    Danas je pola sata padao sneg,ali prestade...Najavljuju vece padavine 19.-20.,ali je sve to nesigurno jer prognoza se menja iz dana u dan,mozda i cesce...Ne mogu vise vola da ubodu sto se toga tice

    E da,podigli su cene u odnosu na proslu godinu - tuborg 0,5 6 leva,coca cola 0,5 4 leva,kuvano vino 7,topla cokolada 6...Malo su poceli da jedu govanca

    Aj cao...

  6. #176
    Member
    Datum registracije
    29.12.2010
    Godina
    39
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sasacg Pogledati poruku
    Da...Slkaju na licu mesta i za studente je pass 280 leva,a ovako je 311 +5 leva depozit,znaci 170 i neki euro

    Danas je pola sata padao sneg,ali prestade...Najavljuju vece padavine 19.-20.,ali je sve to nesigurno jer prognoza se menja iz dana u dan,mozda i cesce...Ne mogu vise vola da ubodu sto se toga tice

    E da,podigli su cene u odnosu na proslu godinu - tuborg 0,5 6 leva,coca cola 0,5 4 leva,kuvano vino 7,topla cokolada 6...Malo su poceli da jedu govanca

    Aj cao...
    Hvala kralju!

    19. vece 10cm snega u najavi a 19-26 hladno, sto ce obezbediti dobre staze jer snega ima dovoljno!

    wooooooooooooo!

    Stize nas 10 iz NS u smenu 19-26! Polazak: veceras!

    Ako ima ljudi tamo, mozda neko druzenje... Takodje ide dosta mladih (organizacija Cabeza) vodi grupu!

  7. #177
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Evo vratismo se,pa da na brzinu sumiram utiske:

    Na kraju i nije ispalo tako lose kao sto sam mislio

    Prva dva dana 5,10,3,11,4 su na par mesta progledale i imalo je poprilicno kamenja na nekim delovima staza.Kasnije je napadalo malo snega,radili su topovi na 4 skoro po citav dan,pa se situacija znacajno poboljsala.

    U odnosu na proslu godinu,guzva na gondoli je bila bar 3-4 puta manja...Na zicama se takodje skoro uopste nije cekalo,mada je na stazama,pogotovo plavim,bilo malo vise ljudi nego sto bi trebalo...

    Dalje,znanje skijasa,a posebno bordera je KATASTROFALNO!!!Tamo nema ni 10% bordera koji znaju da voze isti...Pa to ne lici ni na sta...Skijasa koji znaju kako se skija ima malko vise,ali ni tu nije sjajno...Cini mi se da se svakih 15-20 minuta neko polomio,s obzirom da su su motorne sanke svaki cas uz sirene transportovale nekog povredjenog...

    Poslednji da,petak,bila je najveca guzva,jer su izgleda dosli Grci na vikend,pa su staze jako rano bile pune hupsera,pa je normalan voznja bila skoro nemoguca...

    Jos jedna stvar...Bio sam u Rossignol radnji,Zenith Z72 carbon za ovu sezonu je sa vezovima nekih 400e,sto je,cini mi se,ok cena,s obzirom da je kod nas u Rossignol radnji prema Banjici,Z2.5 od pre 2-3 sezone,placen oko 500e.Pance Zenith sensor 110,cini mi se,bile su oko 210-220e...Znaci tamo u zimskom centru cene su poprilicno nize nego kod nas u BG...To stvarni nisam ocekivao...

    Sve u svemu,i ako sam bio protiv ponovnog odlaska u Bansko (devojka me nagovorila ),nije ispalo lose

    Slike malo kasnije,kad ih prebacim na komp

  8. #178
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

  9. #179
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

  10. #180
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •