Strana 15 od 24 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 141 do 150 od 233

Tema: Bansko 2010/2011

  1. #141
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    To se nikad ne zna...Ja sam imao uplaceno od 22.01 i zato sto nisu bile najavljene padavine,a radilo je samo nekih 50-60% staza,otkazao sam...Medjutim vec 24.01. je napadalo dovoljno snega i otvorili su skoro sve staze,i koliko sam mogao da vidim na bansko live,temperature su bilo u jakom minusu,a sunce po citav dan-u prevodu jako fini uslovi za skijanje...

    Vidim da prognoza za februar uopste ne obecava,da se najavljuju visoke temperature bez snega,ali ko ce ga znato sta moze da se desi...Toliko unapred niko ne moze da napravi pouzdanu prognozu...

  2. #142
    Member
    Datum registracije
    29.12.2010
    Godina
    39
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    hahaha naravno da niko ne zna hoce biti snega!

    ja idem 19. februara Dragane!

    Sta Bog da!

  3. #143
    Junior Member
    Datum registracije
    02.02.2011
    Godina
    40
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Haha pa neka bude sta bude, i ja cu ici 19.02.

    Snega sigurno ce biti samo kakav sneg ? to ne znamo, da ne budu temperature 10+ celziusa jer nece biti dobar sneg za skijanje.

  4. #144
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

  5. #145
    Senior Member Bratko avatar
    Datum registracije
    28.01.2010
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    Iz iskustva (2 puta sam bio u Banskom) obratite pažnju na ono što se sigurno zna , a ove godine to je FIS superkombinacija (m) 26.februara
    http://www.fis-ski.com/uk/604/1228.h...event_id=28175

    Tako daaaa ...imalo/nemalo snega, može Vam se desiti da ne vozite Tombu, Bunderitzu, a zbog treninga čak ni Todorku.

  6. #146
    Junior Member
    Datum registracije
    02.02.2011
    Godina
    40
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    jel moze to da se desi samo 26. i 27. da ne vozimo ove staze ili jos pre ovih datuma ? :(

  7. #147
    Member
    Datum registracije
    29.12.2010
    Godina
    39
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    SasaCG, nemoj da kvaris raspolozenje! Salim se.

    Ja sam takodje cuo da ce biti jako visoka temperatura u prvoj polovini februara ali i jako hladno u 2. polovini februara, sto se i vidi na linku koji si poslao... od 13. do 16. februara dodje sa 13 na 3 stepena Celzijusa, tako da ce biti hladno.

    Takmicenje je 26., kada mi zavrsimo skijanje.

    E sad ostaje pitanje da li treniraju nedelju dana pre event-a, to ne bi valjalo!

  8. #148
    Senior Member Bratko avatar
    Datum registracije
    28.01.2010
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    Staze na kojima će se voziti
    http://www.banskoworldcup.com/
    će blagovremeno zatvoriti da bi sačuvali podlogu. Koliko ranije? To najviše zavisi od vremenskih (ne)prilika, ali sigurno je da ih neće zatvoriti tek na sam dan takmičenja. U prilog tome je i bezbednosna priprema koja ne može da se uradi za noć (postavljanje zaštitnih ograda).

    Najiskrenije se nadam da grešim, ali...

  9. #149
    Member shaolin_master avatar
    Datum registracije
    11.09.2007
    Godina
    44
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Bratko ne gresis.

    Bio u Banskom kada se prvi put odrzavao zenski spust u Svetskom kupu. Staze se sigurno zatvaraju nedelju dana ranije mozda i koji dan vise, bez obzira kakvo vreme bilo. Ima dosta priprema oko staze sa zastitninim ogradama posto je spust u pitanju prave negde i tri reda mreze. A pripreme oko staze su posebna prica jer se trude da ih sacuvaju sto vise i pripreme sto bolje. Ipak ovo je ovde Balkan. Te godine 2009 su tek po zavsetku zenskog spusta pustili cini mi se stazu 4 posle podne a Tombu te godine nisam ni vozio. Zbog svetskog kupa vise od 40% skijalista nije radilo. Najbolje staze te godine nismo prosli pa smo dosli i sledece godine da ih odvozamo ali posle svetskog kupa. Moja preporuka je da se ide odmah posle svetskog kupa, jer cete skijati na stazama na kojima se pre neki dan vozio svetski kup koje su tada spremljenje fenomenalno da ih derete.

    Ako imate jos neko pitanje tu sam

  10. #150
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Ves pikirano da se ide na dan kada je slalom, 27.02. i od sutradan
    naravno ako bude snega, a ako ne onda se ide tamo gde ce ga biti

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •