Strana 23 od 24 PrvaPrva ... 1321222324 PoslednjaPoslednja
Rezultati 221 do 230 od 233

Tema: Bansko 2010/2011

  1. #221
    Junior Member
    Datum registracije
    14.10.2011
    Godina
    54
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Dragi forumaši, pozdrav od novog člana. Planiram da sa prijateljima (nas 6-oro - dve porodice) "skoknem" do Banskog posle Nove godine. Inače je hotel nešto dalje od gondole, ali to nam ne smeta, jer sam samo ja skijaš, i to skoro početnik, pa planiramo da na vrh idemo kolima, da tamo iznajmimo opremu, uplatimo neki čas ski-škole itd. Kakav je put do vrha, da li je uvek prohodan, da li je opasan? Da li je moguće da se smenjujemo na jednom dnevnom ski-pass-u, ne znam da li ide slika? Unapred hvala na pomoći.

  2. #222
    Junior Member
    Datum registracije
    14.10.2011
    Godina
    54
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Flopo, hvala na infu.
    Još nismo rezervisali hotel, nekoliko hotela su u opticaju, a najozboljnije razmatramo "Bojuland".
    Što se parkinga tiče u svakom slučaju je jeftinije nego vožnja gondolom, moj auto je registrovan za 7 osoba, pa ćemo se svi potrpati u njega tih 10-tak km.

  3. #223
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    @bokiaja
    U skipas ti je uračunata gondola, i mislim da vam je znatno manje maltretiranje da se penjete gondolom nego kolima. Pogotovu što većina hotela u aranžman uključuje i besplatan kombi prevoz do početne stanice gondole i nazad.

    Nije put strašan, a i kakavi god da su uslovi ako imaš zimske gume izlaziš bez problema, problem eventualno može biti da nađeš parking.

    Uz skipas dobijaš popust na rentiranje opreme na početnoj stanici gondole, ali imaj u vidu da je tu oprema i sa popustom skuplja nego negde u okolnim rentalima.

  4. #224
    Member
    Datum registracije
    15.11.2009
    Godina
    43
    Poruke
    72

    Podrazumevano

    Slazem se sa chaghaboo

    + mislim da ima opcija da uzmete bilet u dva pravca na gondoli i da iznosi oko 8 eura .

    http://www.ski-in-bansko.com/index_f...map_bansko.gif

    Evo mapa skijalista

  5. #225
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.12.2005
    Lokacija
    Jagodina
    Godina
    45
    Poruke
    195

    Podrazumevano

    Kada se otvara sezona u Banskom? Da li je neko skijao tamo u prvoj polovini decembra i kakvi su utisci? Verujem da nema guzve, ali koliko je staza tada radilo?

  6. #226
    Member
    Datum registracije
    15.11.2009
    Godina
    43
    Poruke
    72

    Podrazumevano

    oficijalni start i pocetak ski sezone 11/12 u Banskom je predvidjen za 17 Decembar 2011.
    !

  7. #227
    Member
    Datum registracije
    15.11.2009
    Godina
    43
    Poruke
    72

    Podrazumevano

    eto ,bansko je na 1 dec ,otvorio neke staze,naravno sa vestackog snega ,za najnestrpljivije skijace kao sto pisu.....dnevne karte za sada su 25lv,a oficijalni start ski sezone je predvidjen za 17.12.
    poz
    http://www.banskoski.com/bg/news/details/34/

  8. #228
    Member
    Datum registracije
    02.01.2010
    Skije / Bord
    Glava/Head...
    Poruke
    79

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od flopo Pogledati poruku
    Slazem se sa chaghaboo

    + mislim da ima opcija da uzmete bilet u dva pravca na gondoli i da iznosi oko 8 eura .

    http://www.ski-in-bansko.com/index_f...map_bansko.gif

    Evo mapa skijalista
    Jel ova opcija znaci bilet samo za dva pravca na gondoli ili vazi ceo dan al samo za gondolu?
    tanks

  9. #229
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od striker74 Pogledati poruku
    Jel ova opcija znaci bilet samo za dva pravca na gondoli ili vazi ceo dan al samo za gondolu?
    tanks
    Za one koi ne skijaju da idu gore i da se vrate. Taman posla da mogu za 20leva ili 10evra (ne 8) da moze ceo dan da se ide samo gondolom gore dole ili bar samo gore a nadole ski putom.
    Usput, cene ski pas objavljene
    http://www.banskoski.com/bg/prices/

  10. #230
    Member
    Datum registracije
    15.11.2009
    Godina
    43
    Poruke
    72

    Podrazumevano

    iste kao proslje godine

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •