Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 79

Tema: Forum Pitanje-molba za admina

  1. #11
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.074

    Lightbulb

    Napravljena/instalirana je Mobile verzija stila za forum tako da bi trebalo da bude mnogo praktičniji na manjim telefonima. Takođe, kada se dođe na forum mobilnim tel. on se automatski detektuje i prebaci na taj stil.

    Uskoro se planira zaseban stil za iPhone/iPad uređaje (sada idu na Mobile stil.) - dodaćemo obaveštenje na ovoj temi kada bude aktivan.

  2. #12
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Wlad nije loše.
    Hteo bi da prenesem par utisaka ovako na prvu ruku.
    Mnogo brže učitavanje foruma i kretanje kroz njega. Ovo se moglo očekivati, naravno.
    Slike koje su zakačene u samom forumu se neučitavaju ali se i ne prikazuju kada se klikne na njih bar ne na winMob 6,5 i Opera. Otvara novi tab ali nema slike.
    IE prikazuje skiku kada se kline na nju.
    Izgubila se preglednost poslednjih postova po temama ali postoji "Today's Posts" pa se treba navići.

    Pitanje gde je promena stila sa mobile na standard?
    Pozdrav

  3. #13
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.074

    Podrazumevano

    Promena na default stil:

    http://www.skijanje.rs/forum/index.php?styleid=1

    Ili restart browsera (ovo valjda radi - nisam probao). Ovo je naravno za normalne browsere - za test (zato ne postoji link u stilu, pretpostavlja se da se neće koristiti iz IE/FF/Safarija).

    Učitavanje slika meni radi na iPhone, proverićemo ako budemo mogli da sredimo i za winmob.

    Izgubila se preglednost poslednjih postova po temama ali postoji "Today's Posts" pa se treba navići.
    Da li si probao da se uloguješ na forum (skroz dole)? Kada se uloguješ imaš "New Posts", ako nisi ulogovan onda "Today's Posts" - tako je barem meni..

  4. #14
    Member Igi avatar
    Datum registracije
    02.01.2010
    Poruke
    68

    Arrow

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Uskoro se planira zaseban stil za iPhone/iPad uređaje (sada idu na Mobile stil.) - dodaćemo obaveštenje na ovoj temi kada bude aktivan.
    Tapatalk? Besplatno se instalira na forum...

  5. #15
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.074

    Podrazumevano

    Ne, samo drugi stil..

  6. #16
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano Novi Mobil Stil

    Nisam na to mislio Wlad.
    Kod pregleda na malim uređajima sa normal stilom ja sam koristio densu stranu tabele u kojoj je iz svake teme poslenji post.
    Kod novog mobil stila poređane su sve glavne teme pa recimo da bi gledao ovu temu moram da kliknem "Obaveštenja, predlozi, pitanja" pa "Forum Pitanje-molba za admina" kod "normal" stila sa desne strane imamo poseledenje postove u glavnim temama.

    Dobro je što nas link sa temom odvodi na poslenji post...

    Hvala za link. Radi ko DOHA

    Što se tiče "New Posts" ili "Today's Posts" to tako radi i kod mene mrezelo me da kucam pa sam prekopirao sa drugog prozora. A hteo sam da kažem da ću na mobilnom morati više da koristim tu opciju da nebi za svaki novi post išao kroz ćelu granu.

    Opera na winmobil 6,5 neće da prikaže sliku kada klikneš na link ali uredno otvori novi tab. Winmobil 6,5 IE prikazuje bez problema slike ali je zadrži u istom prozoru, kad kliknem na link. Možda je u tome vic nije mi jasno? Normal stil prikazuje slike naravno u samom tekstu na oba pretraživača.

    Postoji li mogućnost da se sa leve strane napravi mala margina par milimetara jer je sav tekst je na samoj levoj ivici pa je malo čitanje nezgodno.

    Još jedna stvar, kada se otvori forum sa mobil stilom mora da se zumira jer bude sitno. Ovako radi i na PC. Kao da je zadata veličina za širinu strane.

    U svako slučaju korisna stavr je ovaj mobil stil, samo treba malo da se naviknemo...

  7. #17
    Junior Member
    Datum registracije
    28.09.2009
    Godina
    47
    Poruke
    20

    Podrazumevano Pravda za ovog ili onog..

    Molio bih administratira da ne dozvoli stavljanje neprikladnih avatara.
    Konkretno u delu foruma o Torniku.
    Hvala

  8. #18
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Igi Pogledati poruku
    Tapatalk? Besplatno se instalira na forum...
    A šta je bilo sa predlogom Tapatalk plugin? Oće li biti implementiran uskoro (ili nikada )?

  9. #19
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.074

    Podrazumevano

    To je koliko sam ja shvatio bilo pitanje a ne predlog/zahtev . Instaliraće se tema za iPhone kada se dotera. Tapatalk je komercijalno rešenje (za korisnike).

  10. #20
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Pa da, imam Tapatalk i koristim ga za pregršt sajtova osim za ovaj moj omiljeni pa se nadam da ću jednog dana...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •